Ninja Kaplumbagalar

Başlatan emre ozdamarlar, 25 Mayıs, 2011, 15:09:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

IDW yeniden yayinlamaya basliyormus.
Serinin yaraticisi Kevin Eastman da yazarlik yapacakmis.

Cizer ise Dan Duncan
http://dan-duncan.deviantart.com/gallery/

Duncan'in daha önceki islerinden bir örnek:

tommikser

Çocukken acaip severdim.Ama çizgi romanını hiç okuyamadım.O zaman bile yayınlayan biri çıkmamıştı.En garip anım hatırladığım babam otelde çalışırken Alman bir çocuğun elinde okurken görmüştüm.Renkli renkli.Az kaldı çalacaktım valla.

emre ozdamarlar

Yanilmiyorsam Hurriyet Gazetesi'nin Kelebek ekinde 1989-90 civari 3-4 panellik bant seklinde yayinlanmisligi vardi.

emre ozdamarlar

Kaplumbagalarin yaraticisi Kevin Eastman cok eski fotograflari eklemis Deviantart sayfasina, ve bu proje nasil bir ortamda dogdu, nasil yayildi anlatmis.

http://kevineastman.deviantart.com/journal/42234585/

hanac

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Haziran, 2013, 15:05:19
YKY yayınlasa keşke.

Çizimleri gerçekten güzel, okumak isterdim ama yine de YKY önce Superman'i bassın ve devam etsin. Bence sevimli tosbağalarımızın yayınlanmasını başka bir yayınevinden isteyelim :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Bu seriyi Türkçe olarak okumayı çok isterim. Ülkemizde popüler oldukları için beklentileri karşıyalacaklarını düşünüyorum. Teliflerinin çok pahalı olduğunuda sanmıyorum. Pahalıysa bile bir yolu bulunur bence. Artık DC Comics ve Vertigo'ları Türkçe göreceğimiz için TMNT içinde bir şans vardır, olmalı. Yayınevleri duyun sesimizi.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

doktor1881

çizimler harika genç nesilde severek okur

Harun Ça

Yeni filmin gelmesi, nickelodeon'da yayınlanan animasyon dizinin popülaritesiyle yayınlanırsa başarılı olacağını düşünüyorum. Benim gibi ortanca nesil içinde ninja kaplumbağalar önemli çocukluk kahramanlarındandır her sabah çizgi diziyi izlemek için erkenden kalkardık, yine film serisinide defalarca izlemişizdir.. Nickimde ki Mic (Mayk)'da aslen Michelangelo'dan geliyor :D

Harun Ça

Mithrandir

Ninja Kaplumbağalar benim de çocukluk kahramanlarımın en önemlileridir. O zamanlarda Star1 kanalında yayınlanıyodu ve büyüdüğüm şehirde bu kanalın yayını çok iyi değildi. Zayıf sinyalden dolayı karlı ve rengi griye çalan bi görüntüyle her hafta kaçırmadan izlerdim bunları ;D Hatta sinemada seyrettiğim ilk film Ninja Kaplumbağalar 2 idi, o açıdan da yeri çok özeldir bende bu kahramanların. Türkçe çıksa kesinlikle kaçırmam takip ederim. Hatta ilk çizimlerindeki gibi tümü kırmızı bandanalı ve maceraları karanlık bi havada geçen seriyi tercih ederim. Bu arada yeni film için oluşturulan TMNT konsepti çok çok hoşuma gitti, umarım bu hikayenin hakkını veren bi film olur.

Eflatun

Tosbağalar Türkçe yayınlanmamış değildirki daha önce;örnek: 7. sayı Gelişim Bando dergi eki.

Mithrandir

Evet, hatırlıdım bu eki. Ama şimdi bunları nerden bulacaz ki o yüzden daha ciddi bi konseptte başka bi seriyi tercih ederim doğrusu.