Haziran 2011..

Başlatan V, 30 Mayıs, 2011, 23:17:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: gunessemerci - 23 Haziran, 2011, 20:09:57
Gerekli Şeyler Kick Ass ÇIKTI!

Sonunda uzun zamandır beklediğim çizgi roman raflarda yerini aldı.
Gerekli şeylerden 192 syf ve 30 lira fiyatla karşımızda...

Sevgili Güneş uzun zamandır beklediğine göre, bu konuda önemli duyumlar almış olmalı. Biraz itkilesede bizde meraktan kurtulsak.  ;)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: alan ford - 23 Haziran, 2011, 23:00:43
Sitede aynı şekilde One Piece'de stoklarda yok gözüküyor.  İki kitabında bir iki güne kadar dağıtıma gireceğini varsayabilir miyiz ???

One Piece uzunca bir süredir o durumda. Umarım Kick-Ass aynı durumla karşılaşmaz. Güneş'in aldığı duyumlar var ise paylaşmasını rica edelim  :)

gamlıbaykuş

Gerekli Şeylerden atılımlarına devam etmesini istiyoruz. Kick Ass için teşekürler... Ben de uzun zamandır bekleyenlerdenim; ama ben dayanamadım ve filmini izlemiştim bence şahane bir filmdi, zaten İMDB notu falan da epey bir yüksek. Neyse alıp okuyacağız artık. Yalnız bir sorum var: Kick Ass, Marvel yayını değil miydi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Bir soru daha ekleyeyim hemen: Kick Ass piyasaya verildi mi yoksa daha verilecek mi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Alişan ı akşam arayacam o zaman kesin birşey diyecem

HacıGeraltEmmi

İlk sorunun cevabı Marvel yayınıdır (8 fasikül olarak yayınlanmış gerekli tek ciltte toplamış) 2. cevap ise daha piyasaya dağıtımı yapılmamış, ön siparişte anladığım kadarı ile

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: gunessemerci - 24 Haziran, 2011, 16:05:02
Alişan ı akşam arayacam o zaman kesin birşey diyecem

Aramışken One Piece ve Naruto 2 yide sorarmısın  ::)

pearl jam

Alıntı Yap

Aramışken One Piece ve Naruto 2 yide sorarmısın  ::)
[/quote]

o zaman bir istek de benden geliyor : cennetteki yabancılar 2

V

Tüdem Yayınları,İzmir Fuarı için baskısını yaptığı Spiru'nın 3. ve 4. sayılarının bayi,dükkan ve internet üzerinden de
satışına başlamış.

"İstemem,eksik olsun.."

V

Beyaz Balina Yayınları Avatar'ın 7. sayısını yayınlamış.

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Alişan ile demin uzuuuun bir konuşma yaptım.Sağolsun her sorumu tek tek cevapladı.Sorularımızın cevaplarını hemen vereyim.Naruto ve One Piece baskıya hazır olmasına karşın Japon yayıncıların Türk baskısının onayını vermeleri gerekiyormuş.Alişan bunu beklediklerini eğer onay verilirse hemen baskıda olacaklarını söyledi.O nedenle kesin tarihi veremiyor.

Kick Ass yarın matbaadan ellerine gelecekmiş.Demek ki pazar Kadıköy'den alabiliriz.

Cenneteki Yabancılar da balonlama tamamlanmış.Edit edildikten sonra baskıya girecekmiş.Buda Temmuz ortasını bulabilirmiş.

Wepon X baskı aşamasına kadar gelmiş.Edit edildikten sonra baskıya girecekmiş.Aksilik olmazsa Temmuz ortasında elimizde olacakmış.

Silver Surfer da da herşey tamam gibiymiş.Eğer sıkıntı olmazsa oda Temmuz ortası veya sonu gibi elimizde olacakmış.Hatırlatırım orjinal basım 500 sayfa...

Anlayacağınız arkadaşlar sıkıntı olmaz ise Temmuz ayı bizim için güzel cebimiz için kötü geçecek ;D

hennessy

Diabolik gene ortada yok üzüldüm şimdi :(
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

HacıGeraltEmmi

Neyse. Kick-Ass' e sevinelim bari. Anlayamadığım şey neredeyse 3 aydır önsiparişte olan bir yayında halen onay beklenmesi  ??? Teşekkürler bilgilendirmeler için.

pearl jam

Bilgilendirme için teşekkürler. 500 sayfalık silver surfer ı duyunca aklıma alan moore şahaseri "from hell" geldi. wikipedia dan baktım şimdi toplam 572 sayfaymış. yok mu bir delikanlı ;D yayıncı bu klasiği dilimize kazandıracak?