Haziran 2011..

Başlatan V, 30 Mayıs, 2011, 23:17:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Silver surfer benim en sevdiğim kahramanlardan. En azından Marvel evreninde en sevdiğim. planet hulk'ta bile şöyle bi görününce acayip sevindirik olmuştum. Merakla bekliyorum. yalnız 500 sayfalık comics'in fiyatı nasıl olur. Cidden korkuyorum ;)

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

lemazmatik

Silver Surfer'ın bölünmeden yayımlanması çok iyi olacak

ErenKoyunoglu

Alıntı yapılan: pearljam - 24 Haziran, 2011, 22:09:31
Bilgilendirme için teşekkürler. 500 sayfalık silver surfer ı duyunca aklıma alan moore şahaseri "from hell" geldi. wikipedia dan baktım şimdi toplam 572 sayfaymış. yok mu bir delikanlı ;D yayıncı bu klasiği dilimize kazandıracak?

Baya okkalı bir çevirmen gerekir. Comics çevirmeye pek benzemeyeceği kesin. Okuduğum en ağır ingilizce From Hell'deydi, bir diğeri için bkz. Do Androids Dream of Electric Sheep.
Kimseye laf atmıyorum yanlış anlaşılmasın ama hakikaten zor.

michel

Çeviriyi bırak sen istenilen telif parasını verirsen zaten çizgi roman dünyasında meşhur olursun

tommikser

Aslında Mişel abi Voltron oluşturularak yayınlansa bu tarz yayınlar.Sadece ülkemin edebiyatına kazandırlmak için bin adet basıp satacaksın.
3-4 yayıncı veya arkadaş bir araya gelip kendilerini ülkem edebiyatı için feda edecek :D

darkwood

Alıntı yapılan: gunessemerci - 25 Haziran, 2011, 15:53:33
Aslında Mişel abi Voltron oluşturularak yayınlansa bu tarz yayınlar.Sadece ülkemin edebiyatına kazandırlmak için bin adet basıp satacaksın.
3-4 yayıncı veya arkadaş bir araya gelip kendilerini ülkem edebiyatı için feda edecek :D

Sevgili Güneş, İstersen amme hizmeti veren, fedakar yayıncılar birliği kurulsun, hayrına çizgiromanlar dağıtılsın. ;D
Darkwood Sakinleri..

pizagor

DC Reboot ve Örümcek Adam Yepyeni Bir Gün hazır gündemimizdeyken 'Frankofon usülü seriye yeniden başlama nasıl oluyor acaba' diye merak edenler yukarıdaki son Spiru albümüne (Z'nin Kaynaklarına Yolculuk) bir göz atsın derim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: pizagor - 03 Ağustos, 2011, 11:56:40

DC Reboot ve Örümcek Adam Yepyeni Bir Gün hazır gündemimizdeyken 'Frankofon usülü seriye yeniden başlama nasıl oluyor acaba' diye merak edenler yukarıdaki son Spiru albümüne (Z'nin Kaynaklarına Yolculuk) bir göz atsın derim...

Kesinlikle okuyun derim. Bende Spirou fazla sevmezdim ama bu yeni seri gerçekten harika olmuş. Aksiyon ve eğlenceye doyacaksınız. Hatta bu gazla eski serilerin siparişini vermiştim ben ;D

pearl jam

Benim de pek ısınamadığım bir karakterdir spriu ama çizimleri hoşuma gidince yeni çıkan 4 kitabı da aldım. Henüz okuma fırsatım olmadı ama sanki bu sefer sevecek gibiyim :)

darkwood

Biraz daha itkilerseniz bende sevmeye başlıyacağım galiba.
Bu arada itkilenmek orucu bozarmı konusunu bir tartışmak lazım. :D
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

bir anlık dalgınlıkla itkilenirsek bozmaz bence  ;D