Melike Acar Çizimleri

Başlatan HacıGeraltEmmi, 31 Mayıs, 2011, 03:04:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Kızılmaske'nin Mandrake'nin ve Gordon'un kapağını çizse ne dehşet olurdu düşünsenize.

rumar80

Elektra'sına hasta oldum bu arada

boca1907

Batman - Joker kombinasyonuna bittim ben de...Dövme yaptırmayı düşünüyorum...On numara...

gamlıbaykuş

Melike Acar'ı can-ı gönülden tebrik ediyorum gerçekten enfes çizimler...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Melike Acar'dan yine gözlerimi alamadığım enfes bir çizim, gördüğüm en güzel Gazi Mustafa Kemal yorumu...

Bu arada diğer Melike Acar çizimlerini göremiyorum! Büyük kayıp :(
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Bence de süper bir yorum

cankazmaci

Twitter'dan sık sık takip ederim sketch kartları harikadır. :)

HacıGeraltEmmi

Mesajı güncelledim, resimleri yeniden görebilirsiniz.

kalidor

Melike Acar'dan enfes bir Deli Gücük yorumu. Abla farklı dünyalarda yaşıyor, helal :D

Crom! Ölüleri Say...

yalcinerol345

X Men kapağında ilk kez adını duydum.Sonradan melike ACAR hayranı oldum resmen.Nette erişebildiğim resimlerine dakikalarca bakıyorum.Umarım çizgiroman kapaklarında daha sık görürüz.

HacıGeraltEmmi

Çoğunlukla yurtdışına (İmage Comics, Marvel vs.) işler yapıyor. Yurtiçinde Marmara çizgi (Red Sonja), Jbc (Star Wars), Gerekli şeyler (x-men) kapak çalışmaları, Leman, L-Manyak dergilerinde yayınlanmış işleri mevcut.

alan ford

Birgün gazetesinde Barış Akpolat bugün Melike Acar ile konuşmuş. Metallica için çizmeye başlayınca popülerliği artan Melike Acar'ın son cümlesi noktayı koyuyor. Bana viva Melike demek düşer   :Bunu haber yapmak isteyenlere "Ana akım medya olarak popüler bir sanat haberi yapmak istemeniz çok güzel fakat biz sanatçılar Taksim'de gaz yerken neredeydiniz, şimdi neden size röportaj vereyim" diyerek hepsini reddettim.

Bir de konuyla alakasız ama şu çizdiğine bayılıyorum , imkanları zorlayıp  almak isterim ama bu işler nasıl yapılır bilmem. Gambit yardım :)

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Gambit

Alıntı yapılan: alan ford - 28 Aralık, 2013, 12:30:24
  Birgün gazetesinde Barış Akpolat bugün Melike Acar ile konuşmuş. Metallica için çizmeye başlayınca popülerliği artan Melike Acar'ın son cümlesi noktayı koyuyor. Bana viva Melike demek düşer   :Bunu haber yapmak isteyenlere "Ana akım medya olarak popüler bir sanat haberi yapmak istemeniz çok güzel fakat biz sanatçılar Taksim'de gaz yerken neredeydiniz, şimdi neden size röportaj vereyim" diyerek hepsini reddettim.

Bir de konuyla alakasız ama şu çizdiğine bayılıyorum , imkanları zorlayıp  almak isterim ama bu işler nasıl yapılır bilmem. Gambit yardım :)

D
Alan yardimci olurum ciddi almak istersen, sen de telefonum olsa gerek bro, ara istedigin zaman konusuruz

Melike nin basligindayken, bence cok basarili yorumlamalarindan olan x-men den bir paylasim yapayim, koleksiyondan

Dijital renklendirilmis versiyon (bu Arka Bahce Klasik X-men de de kullanilan hali)

Bu da boyut hakkinda bir fikir vermesi icin: