Kit Taylor

Başlatan rumar80, 01 Haziran, 2011, 16:36:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Çavuş O'Hara'lı bir resim şimdi ekledim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Gerçekten de ilk resim çok güzel, çalışma için teşekkür ederim..
Esse Gesse Hayranı...

Mister NO

Lal Kitap elindeki serilerde sonlara gelirken, yine bir fumetti olan ve yarım kalan Kit Taylor'u basmayı düşünmez mi acaba?

orhan şafak

Şu anda hayattaki en büyük dileğim bu diyebilirim  :)

caretta

Altın Madalyon'a yeni üye olduğumda Kit Taylor konusunda epeyce yazı yazmıştım.Forumdaki diğer western tutkunu arkadaşların da
katkısıyla güzel bir itki yaratmıştık.Bu itki de semeresini vermiş ve Hozcomics Kit Taylor'u yayınlamaya başlamıştı.Ne yazık ki bu yayın sadece
10 sayı sürmüştü.Lal Kitap bu yayın için tam biçilmiş kaftan.Acaba Lal Kitap yöneticilerinden birileri Altın Madalyon'u takip ediyor mu?Bir de
o zamanki itkiyi yaratabileceğimizden hiç emin değilim.Forumda klasik westernlere olan ilgi ortada.Ceylan Yayınları Kit Taylor'u tam 5 kez yayınlamayı denedi.1959-1961-1967 ve 1980'lerde iki kez.Yayınlar hep yarım kaldı.Benzeri Tommiks bol bol sattı.Pek az macerası olan Kinova,Tom Braks da
sattı.Teksas ve Kaptan Swing de öyle.Zagor ve Teks'i biliyorsunuz.Türk okuru bir türlü bu "Küçük Ranger'i" tutmadı,sevmedi.
       Satılma garantisi olmayan,önceki yayınları tutmayan bu westerni kim riske eder de yayınlar bilemiyorum.Fantastik maceraları olan 100.sayıdan
sonraki yayınlarla başlasalar belki daha çok ilgi çeker.Ama daha önce 4 kez denenmiş,orijinal 1.sayıdan itibaren başlayacaklarsa hiç şansları yok.
Bunlar Hozcomics sayılarında var.Westernlerin amiral gemisi Teks'in bile klasik sayılarından nefret eden çok Teks okuru var.Benim gibi nesli tükenmekte olan kelaynaklara güvenerek Kit Taylor yayınlayacaklarsa hiç uğraşmasınlar.
      Lal'in yayınladığı Dylan Dog'u merak ediyorum.Bu seriyi Rodeo ve Hozcomics yarıda bıraktı.Lal ise yayınlamayı sürdürüyor.Satışları nasıl acaba?

s.b

Ben Lal'in Kit Taylor'u yayınlayacağını düşünüyorum. Çünkü elindeki aslardan Zagor, Martin ve Mister No'nun Klasik Maceralar Dizisini yayınlayıp bitirdi. Mister No'nun yeni seriside sonlanmak üzere. Hoz'un bıraktığı Dylan'a devam ettiği gibi Kit Taylor'a da devam edecektir. Zaten başka seçeneği de yok.

Mister NO

Lal Kitap yayınlayacak olursa HOZ'un bıraktığı yerden devam etmesi en mantıklı davranış olur.

Aylık KM formatında keşke çıksa da bizler de okusak.

caretta

Sami Bey ve Mister No dostlar Lal'i bu konuda yüreklendirmek için Altın Madalyon olarak ne yapabiliriz?

Mister NO

Alıntı yapılan: caretta - 28 Haziran, 2016, 20:38:43
Sami Bey ve Mister No dostlar Lal'i bu konuda yüreklendirmek için Altın Madalyon olarak ne yapabiliriz?

Mikrofonlarımız Admin Hanac'da  :)

Sitede Lal ile bağlantısı olan dostlarımız vardır sanırım. Onların sayesinde talebimizi iletebiliriz.

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 28 Haziran, 2016, 20:38:43

Yapabileceğimiz en iyi şey Kit Taylor'u yayınladıklarında satın almaktır.  6 aylık veya yıllık abone olmak gerekirse onu da yaparız. Bundan başka bir şey yapamayız.

caretta

Sami Bey haklı.Satın alırsak bu çizgi roman tutulur ve yayıncısı da cesaretlenir..Ülkemizde Kit Taylor'un çok az macerası yayınlandı.Altın Madalyon'da da bu yayınlanan maceralardan ve serilerden çok söz edildi.
İnternet sitelerinde ve sahaflarda da bu seriler pek yok.Dolayısıyla daha önce söyleyeceklerimizi yazdık,görseller paylaştık.
     Ben bayağı ümitlendim.Yani Lal Kitap ciddi ciddi Kit Taylor'u yayınlamaya mı karar verdi?İyi yerden mi duydunuz?Ümitleneyim mi?Ben Kit'i,
Frankie Bellevan'ı,Annie Dörttabanca'yı,Çavuş O'Hara'yı çok özledim.İnşallah yayınlanır.Lal Kitaba yakın olan arkadaşlar varsa bu konuda bizleri
bilgilendirsinler lütfen.