Pegasus yayınları/Çizgi Roman Dizisi

Başlatan haysat, 04 Haziran, 2011, 01:04:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Arkadaşlar belki benim gözümden kaçtı belkide fark edemedik ama Pegasus yayıncılık

(Scott Pilgrim ve Onun Değerli Basit Yaşamı Bölüm 1) diye bir manga çıkarmış bilgisi olan arkadaşlardan bizi aydınlatmasını belkiyoruz.

Bütün dünyayı kasıp kavuran bir fenomene ve süper bir eğlenceye hazır olun

Her Şey Gayet Hoş.

Scott Pilgrim'in yaşantısı öyle müthiş ki. O 23 yaşında, bir rock grubunda, "işsiz", üstelik şirin bir liseli kızla çıkıyor. Ramona Flowers adındaki cidden aklınızı başınızdan alan, tehlikeli biçimde modaya uyan, tekerlekli patenli dağıtımcı kız onun rüyalarında gezmeye ve partilerde onun yanında süzülmeye başlayana kadar her şey olağanüstü. Ama bayan Flowers'a giden yol gül yapraklarıyla kaplı değil. Scott ile gerçek mutluluk arasında Ramona'nın yedi kötü 'eski' erkek arkadaşı durmakta. Acaba Scott değerli basit yaşamını altüst etmeden kötü adamları yenip kızı elde edebilecek mi?

"Sevimli, komik, seksi; yaratıcı güç ve öykücülük sevgisiyle dolu."
-Alan David Doane-, Comic Book Galaxy

"Rahatlıkla yılın en sevdiğim kitaplarından biri oldu. Çok net, komik, hızlı tempolu, ilerisi tahmin edilemeyen, pişmanlık duymaz gülünçlükte ve safi eğlence."
-Kevin Melrose-, Thought Balloons

Güleceksiniz. Ağlayacaksınız. Bu scott pilgrim, bu sizin yaşamınız.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

HacıGeraltEmmi

Yanlış hatırlamıyorsam Kanada kökenli bir çizgi roman. Filmini seyretmiştim gerçekten eğlenceli hakiki çizgi roman tadındaydı. Kitabını da alacaktım fakat devamı  gelmez endişesi ile 2. sayısının çıkmasını beklemiştim. Anlaşılan bu yayınlardaki düzensizlik nedeni ile herkes aynı düşünmüş olacak ki yeni sayısından haber yok. Böyle durumlarda da üzülüyor insan. Acaba yanlış mı yapıyoruz? Gereken ilgi gösterilmiş olsaydı belki de yayıncısı 2. sayısını yayınlamış olurdu. Bilemedim vallahi, yayınların durumu ve bizim tutumumuz... Kafam karışık... Kim haklı? Herkes kendince haklıdır herhalde.  ???

emre ozdamarlar

Scott Pilgrim'in filmi cikmisti gectigimiz aylarda, onun uzerine 2-3 mesaj dönmustu su baslikta:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2076

hanac

Peki arkadaşlar bu yayını bir manga olarak mı kabul etmeliyiz ?

rumar80

Bence etmeyelim. Manga Japonya ve uzak doğuya ait bir tür bence