Bir soru??

Başlatan sevgi, 10 Haziran, 2011, 22:49:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 19 Şubat, 2015, 20:00:01
Yaklaşık 4 yıldır açılmayan bu başlığın tozunu alıp sorumu sorayım:

Foruma üye olmayanlar "ziyaretçi"olarak foruma girerek mesajları okuyorlar ama soru soramıyor,mesaj yazamıyor ve konu açamıyorlar.

Doğru değil mi ? Peki bir de "Arkadaşlar"var. Bu arkadaşlar kim ? Foruma nasıl girerek ne yapıyorlar ?

Hasan Bey dostum beni aydınlatırsa sevinirim.

Doğru Atilla Abi. Ziyaretçiler sadece okuyabiliyorlar ve mesaj yazamıyorlar.

Arkadaşlar da isteyen kişi kendisi seçebiliyor ve onları o şekilde görüyor.

Bu uygulamayı kullanan olduğunu zannetmiyorum.  :)

caretta

Hasan Bey "Arkadaşlar"kısmındaki açıklamayı tam anlamadım.Örnek vererek açıklayabilir misin?Ana sayfayı açınca örneğin forumda şu anda 20 kişi
var.7 üye 12 ziyaretçi 1 Arkadaşlar.Buradaki arkadaş kim?Ben genellikle "kim nerede"kısmına sık sık bakarım.Kimin hangi konuda olduğu üye ve
ziyaretçi olarak görülüyor da "arkadaş"nerede?Yahu Atilla abi başka işin mi yok da bunlara kafa yoruyorsun deme.Benimki merak işte!

hanac

Abi kendi profil sayfanda arkadaşlar listesi diye bir şey var.

Buradan diğer üyelerden (bir veya bir kaçını) "Arkadaşlar" listene eklemişsin.

Belki farkında olmadan yapmışsın.

Bu arkadaşların rengi koyu siyah olur.

caretta

Şimdi anladım Hasan Bey.Sen de arkadaşım imişsin bu arada.Bir ara deniz240 dostumun rengi niye koyu diye merak ediyordum.Bu arada birkaç
kişiyi de listeme ekledim.Çevrimiçi olan üyelerden arkadaşım olanlar "arkadaşlar" diye listeleniyor ve renkleri siyah oluyor.Yalnız sen kırmızısın.Artık
koyu solcu musun orasını bilmiyorum!

kalidor

Renkler değişiyor Atilla Abi. Koyu renkli bir renk oluyor. Hasan abi eski tufektir  ;D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 19 Şubat, 2015, 22:03:18
Bu arkadaşların rengi koyu siyah olur.

Düzeltme, hangi renk ise o rengin koyusu olur.

deniz240

Atilla hocam nasilsiniz? Rengim niye koyu inanin farketmemisim ben de :)

caretta

1001 Roman "Posta Arabası"adlı yeni bir fanzin çıkardı. Yalnız Gerekli Şeyler Yayınevi'nde satılıyormuş.

Gitti Gidiyor sitesinde de bulamadım. Forum üyesi, İstanbul sakini bir arkadaş bu dergiyi alıp benim adıma İlyas Erkul'a bırakabilir mi ?

Parasını İlyas verir. Belki İlyas kendisi bir kaç tane tedarik edip meraklılarına gönderebilir mi bilemiyorum ve bu ricamı sizlere yazıyorum.

pizagor

Amaç satılmaması herhalde. Nasıl tek bir yerde satılıyor olabilir, bir yanlışlık olmasın Attila Ağabey?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

caretta

Özgür Bey galiba İlyas'ta yok.Siz Ankara'da Dost Kitabevi'nde gördünüz mü?

pizagor

Özellikle aradığım bir dergi olmadığı için bakmadım açıkçası. Yolum düştüğünde bakayım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Forum adminlerimizden Darkwood'un mekanı Kuzgun çigiromanevinde haftasonu gördüm, şöyle bir göz attım. Bayağı kalın bir mecmua. Birçok farklı türden çalışmalar mevcut. İlginizi çekebilir.
Crom! Ölüleri Say...

guneseral

Sayin caretta konu dergiyi İlyas bey e bbırakabilirim isterseniz bu hafta sonu.