Ödüllü X-men konusu

Başlatan rumar80, 15 Haziran, 2011, 21:29:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

konnektör

Ben oyumu buz adam Bobby Drake den yana kullanıyorum. .Karizması wolverine kadar değilsede bence üzerinde daha fazla durulması gereken oldukça yakışıklı bir karakter.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

rumar80

Bence X-men içinde en büyük sıkıntıyı yaşayan karakterdir Rogue. Mystique ve Destiny tarafından büyütülmüş, onların idealleri nedeniyle kötüye yönelmiş. Ms. Marvel'in gücünü emmiş ve çok güçlenmiştir.
    Ama gücü aynı zamanda lanetidir. Çünkü bir parazit gibi dokunduğu kişinin kısa süre için bile olsa anılarını ve gücünü almaktadır. Bu nedenle kimseye zarar veremeden dokunamaz, kimseyi öpemez. Bir kere Gambit'i öpmüştü de...
    Kaderin acımasız davrandığı bir kahramandır Rogue...

cankazmaci

Genel bir analiz yapmak gerekirse :)
Bana göre ;
Magneto : Fazla kötü,
Rogue : Fazla şanssız, (bkz. kimseye zarar vermeden dokunamamak, kimseyi öpememek)
Bobby : Fazla soğuk,
Jean : Fazla güçlü, sinsi :) (Filmden yola çıkarak)
Gambit : Fazla vurdumduymaz, eğlenceli :)

Gelelim benim favori karakterime

Kesinlikle Nightcrawler!

Peki, neden?

Çünkü -
1-  Sivri kulaklı, kuyruklu, teleport olabilen (bu cümleden emin değilim :) ) olduğunda duman ve kükürt kokusu bırakan - yaşamak için öfkeye değil inançlarına bağlı kalan bir mutanttır kendisi
2- X-Men 2 Opening Scene'de gösterdiği performans (http://www.youtube.com/watch?v=VrVdCkKxty4)
3- Ayrıca her işlediği günah için vücuduna şaretler yapar.

tommikser

Çocukkken Ninja kaplumbağlar için yapardık abi.Yok ben Mikelenjelo yok Donetello falan.O yüzden Nightcrawler benim abi ona göre başkasına bırakmam  ;D

Tarkan Kurt

Benim oyum en üst seviye mutant olan Jean Grey ( Phoenix ) için.  :)

rumar80

Alıntı yapılan: cankazmaci - 20 Haziran, 2011, 15:31:11

Sevgili Can bu olay sadece filme özgüdür. Çizgi romanda böyle bir durum yok. Aksine aşırı dindar olduğu için (hatta ekibin gayrı resmi papazlığını da yapar) günah işlemekten çekinir. Filmde zorla (kontrol altında olduğu için) suç işliyor ve kendini cezalandırıyordu.
Sevgiler

cankazmaci

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Haziran, 2011, 16:25:19
Alıntı yapılan: cankazmaci - 20 Haziran, 2011, 15:31:11

Sevgili Can bu olay sadece filme özgüdür. Çizgi romanda böyle bir durum yok. Aksine aşırı dindar olduğu için (hatta ekibin gayrı resmi papazlığını da yapar) günah işlemekten çekinir. Filmde zorla (kontrol altında olduğu için) suç işliyor ve kendini cezalandırıyordu.
Sevgiler

Bilgilendirme için teşekkürler :) ayrıca gayri resmi papazlığı bilmiyordum. enteresanmış..

arif semerci

Benim oyum Prof. Charles Xavier'e...Magneto dahil (kaskı olmadığı durumlarda)bütün karakterlerin kontrolünü ele alması,düşünce gücüyle daha basılmamışlarda dahil bütün kitapları okuyabilmesi,bütün karakterin gücünü doğru yolda kullanabilmelerini sağlamak amacıyla okul kurması bence onu öne çıkaran yönleri..

alan ford

Nightcrawler demiştim ama Güneş bırakmıyor. Zaten papazlık durumları falan bana ters. O yüzden oyumu değiştirip Manara'nın çizdiği X Women'ler diyorum. Hepsi çok güzeller. ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Valla Manara'ya gıcık oldum abi.Bence onuda bırak.Sandman de bir ökyüyü çizmiş.Kadınları hepsi aynı mı olur abi.Bence rezil ediyor güzelim kadınları.Sandman i ve X Women ı karşılaştırın tıpatıp aynı kadınlar.Beceriksiz midir nedir anlamadım?

rumar80

Zaman daralıyor. Yazılmamış birçok X-men var. Banshee, colossus, Shadowcat, Emma Frost vs. Hiçbiri size hitap etmiyor mu? Bir gün mutlaka bir X-men okumuşsunuzdur. Hazır 7. kitap çıkmışken canınız da önceki 6 klon savaşlarını okumak istiyordur.
  Bir zahmet klavyenin başına geçin... ;D

hennessy

yok yok yazmayın sakın ha :) ortak çoğalıyor :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Yöneticiler muaf değilmi ya hediyelerden  ;D

hennessy

Alıntı yapılan: designer73 - 24 Haziran, 2011, 16:09:34

öylemi ben zaten manyetoyu hiç sevmezdim yazdığıma bakmayın :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Alıntı yapılan: designer73 - 24 Haziran, 2011, 16:09:34

Yöneticiler SADECE ödüllü soruda muaflar. Ödüllü konu, 10000. mesaj, yeni yıl sürprizi gibi başlıklarda hediye alabilirler.