Gon Çizgi Roman

Başlatan kafkaesk, 18 Haziran, 2011, 16:13:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kafkaesk

pizagor

Alıntı yapılan: kafkaesk - 29 Kasım, 2011, 13:19:22

Cennetteki Yabancılar'ın yanındaki sert kapak albüm hangisi acaba?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kafkaesk

House of M ve Berlin 2: Duman Şehir çıktı!

Mağaza Satış fiyatları:
Berlin 20 TL
House of M 32TL

rob389.com üzerinden %30 indirimli alabilirsiniz.

dorukgs

Gerçekten de çok güzel bir yer. Hem de tam okulumun yanında.Seneye her gün Gon u ziyaret edebilirim anlayacağınız :D

dorukgs

Gon sayesinde House of M i ilk gün aldım.Okuduklarımın arasında en iyilerinden biriydi House of M... Marmara Çizgi ve Gon u tebrik ederim :)

kafkaesk

Diğer başlıkta, şehir dışından her yayına kolaylıkla ulaşamayanları ve/veya indirimli olduğu için online satın almayı tercih edenleri düşünerek ufak bir rehber hazırlamıştım arada kaynamasın diye buraya ayrı bir başlığa taşımayı düşündüm.

şöyle ki:

"türkçe ve tek tük de olsa ingilizce olarak basılan italyan çizgi romanlarını internet üzerinden satın almak için: http://goo.gl/3XHV1

ingilizce ve tek tük de olsa türkçe olarak basılan fransız çizgi romanlarını internet üzerinden satın almak için: http://goo.gl/bqgh8

ingilizce ve türkçe basılan amerikan çizgi romanlarını internet üzerinden satın almak için: http://goo.gl/mUw1k

bu linkleri örnek olarak koydum. online satış sitemizi biraz karışık bulanlar var, bir rahatlık sağlar diye düşündüm.
linklerden herhangi birine tıkladığınızda en üstte çıkacak detaylı arama kısmından istediğiniz değişikliği yapıp
diğer ülkelerin çizgi romanlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

türkçe yayınların hepsinde indirim (%25-%40 arası yayına göre değişiyor) de söz konusu.
kadıköy'deki ve tabiiki beyoğlundaki abilerim ve ablama köstek olmak gibi bir niyetim yok ancak
bizim mağazamıza veya bu bölgelerdeki sahaflara ulaşamayanlar için kolaylık olacaktır diye düşündüm.

verdiğim linkler çoook uzun bir süre güncelliğini koruyacaktır (sitemizin sisteminde bir değişiklik olmadığı sürece)
kredi kartı, taksitli alışveriş ve havale ile seçenekleri de mevcut.

umarım bir yardımı olur.

ayrıca unutmadan, arayıp da bulamadığınız yabancı yayınlar için sipariş de verebilirsiniz.
baskısı olduğu sürece ingilizce ve türkçe her yayını temin etmek için elimizden geleni yapıyoruz.
sipariş ve/veya sorularınız için bana direkt olarak cenk@gonkit.com adresinden ulaşabilirsiniz."

not: çizgi roman candır.

kafkaesk

satış fiyatı 30TL
online satışta %30 indirimli.

kafkaesk

http://www.rob389.com/dp/tr/11/9789756129524

Conan 02: Siyah Dev 21TL

Timothy Truman [YAZAR]

İlke Keskin [EDİTÖR] ,
Tomas Giorello, Jose Villarrubia [İLLÜSTRATÖR]
Türkçe [DİL]
Emre Yavuz [ÇEVİRİ]
Çizgi Roman [TÜR]

Conan gezgin bir hırsızken, şansını Amalric'in Paralı Askerleri'ne katılarak, profesyonel bir savaşçı olarak denemeye karar verir. Ama şanstan çok daha öte bir şey, Conan'a, hayatında gördüğü en büyük ve en korkunç orduya karşı savaşan bir gruba liderlik etme fırsatı verir!
Prenses Yasmela –Khoraja'nın veliaht prensesi- Natohk adındaki büyücü tarafından lanetlenmektedir ve Natohk, peşine taktığı çapulcularla, Khoraja'yı tehdit etmektedir. Yasmela yardım için Mitra'ya yakarır. Mitra, krallığının kaderinin, gece yarısı şehrin karanlık sokaklarında karşısına çıkacak ilk adamın ellerinde olduğunu söyler ve bu adam sarhoş, kaba bir barbardır!
İstemeyerek de olsa, Conan'ın Khoraja için son şans olduğunu kabul eder. Ama onun yüksek mevkili komutanlara olan güvensizliği ve o komutanların da Conan'ın emri altına girmek istememesi, çeşitli sorunları da beraberinde getirir.

darkwood

Marmara dan güzel bir süpriz oldu, umarım Red Sonja da bu kervana katılır.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

26 Temmuz Perşembe GON'da Free Comic Book Day var. İlgilenen dostlara duyurulur.
   Ben bir aksilik olmazsa Cuma günü hem GON hem de Dark Knight Rises'ı bir arada çıkaracağım için gelemeyeceğim. Gidin keyfini çıkarın.
   Bol bol comic ve Manga görün. Alın okuyun...

kedidiro

bu arada masist gül'ün yeraltı çizgi romanı şaheseri '' kaldırım destanı''nı da bulabileceğiniz tek adres gon çizgi roman... sağolsun doğa ve onun araştırmacı çizgi romancılığı ;)

DAMPYR

İstanbulda oturanlar gerçekten çok şanşlı.Gidip çizgi roman alabileceği birçok yer var.Burada biz öyle yerlere hasret kaldık valla... ::) 8) ;)

kalidor

Geçen sene katılmıştım, poster vs almıştım. Gerçi dağıtılan çrleri 13gezegen her siparişten sonra gönderiyor. Dün gelen kargoda Buffy'den, The Girl with Dragon Tattoo ve 3-4 tane daha free comic book day fasikülleri göndermişler. Bu sene bu deve bayıltan sıcaklarda, Ramazanda Sancaktepe'den Taksime gitmek büyük özveri ister :)
Crom! Ölüleri Say...

dorukgs

İstanbula dönünce ilk gidiceğim yer Gon Çizgi Roman !!!