Hellboy

Başlatan alan ford, 20 Haziran, 2011, 11:57:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pukay

Alıntı yapılan: ercoktay - 02 Aralık, 2012, 21:38:03
Fuarda İthaki'ye sormuştum yeni sayı yayınlayacakmısınız diye? Kısa ve net Hayır dediler.
Bu çizgiromanı yayınlayacak insan zor bulunur herhalde. Çok sattığını düşünmüyorum.

ben bu haberi uzun zaman önce bildiğimden, artık yurtdışına çıkan arkadaşlara söylemeye başladım, getirmeleri için
yazık oldu, gayet güzel biğr seriydi

emre ozdamarlar

Ithaki hangi gazla o ise girdi, kim ikna etti bu adamlari merak etmiyo degilim :)

kalidor

2004 yılına göre 20-25 TL'lik etiket fiyatları çok yüksek. Şimdi bile 25 TL'lik çizgiromanı alırken 2 kez düşünürken 8 yıl önce bu fiyatlarla satması çok zor. Bayağı da basmışlar herhalde, 1-2 yıldır 10 TL'ye satmalarına rağmen bitiremediler :D
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Evet, o saçma fiyatlarla piyasaya sürülmemiş olsaydı daha iyi satacağını düşündüğüm ve kesinlikle okunacak bir seridir. Okumayanlar en azından kısa öykülerin olduğu cildi alıp okusunlar, pişman olmazlar diye tahmin ediyorum.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: kalidor - 04 Aralık, 2012, 14:59:53
2004 yılına göre 20-25 TL'lik etiket fiyatları çok yüksek. Şimdi bile 25 TL'lik çizgiromanı alırken 2 kez düşünürken 8 yıl önce bu fiyatlarla satması çok zor. Bayağı da basmışlar herhalde, 1-2 yıldır 10 TL'ye satmalarına rağmen bitiremediler :D
druuna ve ken parker'ı çok uygun fiyatlara basabilirken (torpedo'da dahil..) birden uçtu bunlar demiştik.."harika bir seri başlangıçta bu fiyat politikası yüzünden tökezlemişti.." derim ben de...  :'(
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pukay

birileri tekrar el atıp kaldığı yerden yayınlamaya başlasa ne güzel olur.

Harun Ça

[IMG]http://i.imgur.com/10nO8d4.jpg[/img]

Kıyametin Sağ Kolu 20 Yaşında.

Harun Ça

Bir gün geçikmelide olsa Hellboy gününüz kutlu olsun arkadaşlar. Bu sene 20. yılı kutluyoruz. Kalan Hellboy ciltlerinin tamamlanması ve Abe Sapien, Lobster Johnson, B.P.R.D., Witchfinder gibi spin-off serilerinde yayımlanması dileğiyle.

Nightrain

Hort!

JBC keşke en başından, güzelce bassa şu seriyi. Ya da B.P.R.D Hell On Earth serisini... Güzel olmaz mı?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

grmnt

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Haziran, 2015, 17:29:55
Hort!

JBC keşke en başından, güzelce bassa şu seriyi. Ya da B.P.R.D Hell On Earth serisini... Güzel olmaz mı?

Bence şahane olur :)

Ahmet Oktay

BPRD bekliyorum şahsen. Onun için de yayın kampanyası mı başlatsak :)

Nightrain

Bence de başlatalım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Dark Horse Comics 30. Yıl Kutlamaları kapsamında varyant kapak programına özel Mike Mignola'dan Hellboy Winter Special kapağı. Kutlamalar Ocak 2016'da başlıyor.

lampard

İlknokta'daki indirimden çok ucuz diye almıştım Hellboy'u daha önce nasıl  hiç okumamışım diyorum şimdi,  acayip sevdim. Mignola daha  bir kaç sayfa okumayla çr işini ne kadar iyi anladığını hissettiriyor.

Harun Ça

Alıntı yapılan: lampard - 02 Nisan, 2016, 23:25:40
İlknokta'daki indirimden çok ucuz diye almıştım Hellboy'u daha önce nasıl  hiç okumamışım diyorum şimdi,  acayip sevdim. Mignola daha  bir kaç sayfa okumayla çr işini ne kadar iyi anladığını hissettiriyor.

Derneğimize bekleriz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8342.0.html