The Undoubtables - Emre Özdamarlar

Başlatan emre ozdamarlar, 20 Haziran, 2011, 17:54:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Tebrik ederim, başarılarınız daim olsun...
They drew first blood...

Utku Gürsoy

Akşama bir Comixology hesabı açıp sizin kitabınızı alacağım. Örnek sayfalara bakılırsa bol aksiyonlu bir maceraya benziyor.

hanac

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 13 Ağustos, 2014, 16:44:28
Kitap su an Comixology'de satisa cikmis durumda.
97 sayfa tam macera 3.99$

https://www.comixology.com/The-Undoubtables/digital-comic/131521

Fiyatı çok uygunmuş.

Birileri türkiye'ye getirsin ve burada da satılsın.

Ahmet Oktay

Tebrikler, Hanac'a katılıyorum yakın zamanda kitap halinde basılır ve Türkiye'ye de gelir umarım.

Ras Al Ghul

emre ozdamarlar

pikofarad

Tebrik ederim. Bütün konuyu baştan sonra okudum. Çizimler şahane gerçekten. Herşeyiyle içinize sinmiş olmasını dilerim. Çok başarılı bir çalışma. Umarım güzel dilimiz Türkçemizde de yayınlanır. Kendi dilimizde de okuma fırsatı buluruz.

emre ozdamarlar

Arkadaslar kitaplar basilmis ben de yayincidan bugunlerde ismarlayacagim. Öncelikle burada sormak istedim kitabi almak isteyenler var mi diye.
Fiyati 20 TL, bu fiyata istediginiz bir karakterin guzel bir pinup'ini Altin Madalyon uyeleri icin özel olarak cizecegim.

Ekstra masraf olmamasi, yurtdisina para gönderme gibi islerle sizi ugrastirmamak icin yilbasinda Turkiye'yi ziyaret ettigimde kitaplari getirecegim.

pizagor

Ben doğrudan istiyorum Emre. Pin-up'ı sonra konuşuruz.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Utku Gürsoy

HacıGeraltEmmi

emre ozdamarlar

Herkes istedigi pinup'i da yazarsa önumuzdeki haftaya cizmeye baslarim arkadaslar.

ferzan

Ben de varım...Üstelik Bekele'yi de isterim...Onunla beraber bir hesap çıkarır,yeni yılda ödeşiriz... :) Pin-Up şart değil ama kitapların içine,ilk sayfasına içeriğe ilişkin ufak bir çizim ve adıma imza olursa bana yeter de artar...Yalnız çizim ve imza atılırken kitap kapağı kırışıp,çatlayıp tahrip olmazsa çok sevinirim...  ;) :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

Ben de istiyorum.

Pin-up'a sen karar ver.

Çok sevindim bu duruma.

alan ford

Emre beni de kat listeye. Ferzan'ın şartlarında olursa şahane olur.  Ha illa pin up ta çizeceğim dersen itirazım olmaz , içlerindeki en muzip karakterin pin up'ını isterim :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir