Karaoğlan Filmlerinin DVD'leri Satışta..

Başlatan V, 24 Haziran, 2011, 16:55:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

1001 Roman'ın satış sitesi İkmal İstasyonu'nda Karaoğlan filmlerinin d.v.d.leri satışa sunulmuş.
Etiket fiyatı 15Tl. olan d.v.d.ler 9.90Tl. den satılıyor..

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

DVD'ler çizgiromanlarıyla birlikte çıkacaktı diye hatırlıyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Fuat Bey'in açıklamalarına göre Suat Yalaz üstad ile yaşanan fikir ayrılığından dolayı çizgi roman netlik kazanamamış henüz. Oysa ki Karaoğlan tifdrukları bekleyen sayısız okuyucu var  :-\

rumar80

Karaoğlan'ın bir de bu filmler dışında yine Kartal Tibet'in oynadığı. Baybora'yı Ahmet Mekin Çalık'ı Zeki Alasya'nın canlandırdığı ama nedense (gerçekten nedenini bilmiyorum) kabullenilmeyen bir filmi daha vardır Karaoğlan geliyor diye. Onun hakkında bilgi var mı?

Bir de olay DVD'lere gelmişken Kartal Tibet derken biri de Tarkan filmlerini verse.  ;)

1001roman

Sevgili Umar,
O söylediğin film ve diğerleri " kayıp olduğu bilinenler dahil " en kısa zamanda DVD formatında yayınlanacak.Karaoğlan filmleriyle ilgili kronolojik bilgiyi kitabın içinde yazdım.Bu arada " Altaydan Gelen Yiğit " bu akşam baskıdan geliyor.Pazartesi  günü SONY RINGO ile birlikte satışta olacak.Peşinden " Baybora'nın Oğlu " gelecek.
Tarkan filmlerine gelince,öyle bir düşüncemiz var en kısa zamanda telif sahipleri ile görüşeceğiz.
Bir bilgi daha,Suat YALAZ Ağustos 2011 içinde Kadıköy ALKIM kitabevinde imza günü yapacak.Tarihi daha sonra bildireceğim.
Fuat AKTÜRE

gamlıbaykuş

Temmuz ayı berektli olacak gibi. (Bir anda içimi mutluluk kapladı :))
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Sevgili Fuat Bey cevaplar ve özellikle Tarkan haberi için teşekkürler. Goşa'yı tekrar görebileceğiz demektir)
  Benim bahsettiğim Karaoğlan filminin neden dışlandığı hakkında sizin ya da başka bir dostun fikri var mı acaba?

guantanamo

merhabalar fuat bey karaoğlan çr suat beyle anlaşamadıgınızdan dolayı
şimdilik karaoğlanın ertelendiyini yazdınız
anlaşmış olsaydınızki hangi sayılardan başlayacaktı
sizinde bildiyiniz gibi lal kitap 57 sayı yayınladı sonra arkası kesildi
siz nasıl bir yol izleyecektiniz

hennessy

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5310/26854420544141283521310.jpg[/img]

1001 Roman/Çizgi Roman Dizisi
Karaoğlan/Altay'dan Gelen Yiğit
1001 Roman Yayıncılık ve Horizon Internatıonal Karaoğlan'ın dvd filim hediyeli albümünü sunar.
İsteyene dvd filim isteyene sadece Karaoğlan albüm olarak satılacaktır.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tarkan Kurt

Fuat Bey Tiftruk Karaoğlanlar konusunda bir gelişme var mı? Bir de Renkli Güneş Karaoğlan serisini basmak gibi bir düşünceniz var mı?

mersan0

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Haziran, 2011, 16:03:28
  Karaoğlan'ın bir de bu filmler dışında yine Kartal Tibet'in oynadığı. Baybora'yı Ahmet Mekin Çalık'ı Zeki Alasya'nın canlandırdığı ama nedense (gerçekten nedenini bilmiyorum) kabullenilmeyen bir filmi daha vardır Karaoğlan geliyor diye. Onun hakkında bilgi var mı?

Bir de olay DVD'lere gelmişken Kartal Tibet derken biri de Tarkan filmlerini verse.  ;)
O film Suat yalazın izni dışında, yapımcının kendi başına kotardığı bir filmdir. Kartal tibet bu filimde oynamıştır. Bu yüzden suat abi bir sonraki filminde onu değil kuzey vargını oynatmıştır ve kartal tibete hep ilenmiştir bu hususta. Bu yüzden o film tu kaka film olarak kabul edilir.Yönetmen de suat abi değildir.