Conan Haritası

Başlatan alan ford, 26 Haziran, 2011, 17:04:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Conan ve Kull bir macerada kapışmışlardı sanki. Ben mi yanlış hatırlıyorum ???

V

Alıntı yapılan: designer73 - 20 Temmuz, 2011, 13:06:32
Conan ve Kull bir macerada kapışmışlardı sanki. Ben mi yanlış hatırlıyorum ???
Bir zamanda yolculuk hikayesi.
Yanlız biribirlerine karşı değil,omuz omuza,ortak düşmana karşı.Ayrıntılar için arşive bakmam lazım.
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Aksoy'un yayınladığı Conan'lar da okumuştum sanki...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

BU NASIL?BENCE DAHA İYİ  ;D

kalidor

Evet bu haritada Lemurya var ama Mu gözükmüyor. Dağları, ormanları vs göstermesi açısından daha fiziki bir harita olmuş diyeri siyasi tür haritaydı galiba :D

İkisinin karşılaştığı macera "Geçmişin ve Geleceğin Kralları" (Of Once and Future Kings) Sayı: 10 (Orijinal Sayı: CTB68) (Roy Thomas-John Buscema ve ekibi)

İbis papazı Karanthes, Skelos'un demir kaplı kitabının parçalarını kaçıran iblisin peşinden Conan ve Red Sonya'yı gönderir. Conan'ın yanında Belit'te vardır. Daha sonra bir büyü sonucu sarayı çölün ortasına gelmiş olan Kull ile karşılaşırlar. Conan ve Kull dövüşür ama dövüşün galibi çıkmaz. Ayrıca Tutamon maceranın sonunda inceden görünmektedir.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

İlk harita daha güzel. Orada da dağlar gözüküyor.

Hadi anket yapalım  :)

Şaka şaka, ankete katılmak isteyenler önce aşağıdaki başlığa

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3503.0.html

kalidor

Haritanın sağ köşesinde "Suffer No Evil, (Burayı çözemedim) No Who Wild", sol  köşesinde ise "In the Name of Mitra" yazıyor.

Crom! Ölüleri Say...

alan ford

hazır 4. sayının eli kulağındayken hatırlatmakta fayda var.  HARİTA İSTİYORUZ.  8)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

HacıGeraltEmmi

alan ford

Alıntı yapılan: ilke - 02 Kasım, 2011, 23:13:07
:)
örümcek dizgisi bitti. son okuma yapıp yarın falan baskıyo yolluyorum. X-Men 4 basıldı bitti. bandrolleri takılacak sadece. Conan biraz daha var. çevirisi zor :)

Bu yeni Conan cildiyle birlikte hediye bir Hiborya haritası gerçekten çok şık olur :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

konyalıconan

Alıntı yapılan: kalidor - 20 Temmuz, 2011, 18:06:56
Haritanın sağ köşesinde "Suffer No Evil, (Burayı çözemedim) No Who Wild", sol  köşesinde ise "In the Name of Mitra" yazıyor.

abi çok emin değilim ama sanırım bu Conan'ın kılıcının üzerinde yazıyordu filmde. Cümle de "Suffer no evil ye who wield this in the name of Mitra" şeklinde bir bütün.

kalidor

Hmm böyle okuyunca bir anlamı oluyor harbiden. Filmde babasının dövdüğü (Anvil of Crom- Crom'un örsü) ve çeliğin sırrını arayan Thulsa Doom'un gaspettiği kılıçta ( Atlentean sword) yazıyor olabilir dediğin gibi. Conan Thulsa'nın kellesini de bu kılıcın kırık haliyle 2 seferde kesip atıyordu. Son filmde de bir kılıç vardı ama film tırt olduğu için anmaya değmez.
Crom! Ölüleri Say...

nacho_grande

Emre' nin paylaştığı harita şöyle A1 ya da 50x70 boyutlarında on numara hareket olur.

kalidor

Hep bir ağızdan harita isterük...

Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Al soy kütüğünü ver haritayı Marmara!

Crom! Ölüleri Say...