Conan Haritası

Başlatan alan ford, 26 Haziran, 2011, 17:04:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Kıtaları, şehirlerı, nehirlerı ve maceraların geçtiği önemli noktalarıyla en kapsamlı Hiborya Haritası. Bunu biraz renklendirip yayınlanması yılın çizgiroman olayına aday olur. Hadi MARMARA ÇİZGİ...

Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

bir de conan evrenini maddeler halinde özetleyen el kitabında geçen önemli yer isimlerini ayrıntılandıran ancak bu başlıktaki haritalara göre daha sade ve farklı bir haritayı alıntılıyorum..orjinal kitabın 17-18. sayfalarına tekabül ediyor..(the official handbook of the conan universe-araştıran ve yazan "alan zelenetz" )
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

haysat

bir kaç resimde benden...

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

kalidor

Haritanın üstündeki Conan'a, o kararlı ve bıçkın bakışlara bakın... Adamın kralı  :D

%100 Man

Crom! Ölüleri Say...

kedidiro

''harita olsun çamurdan olsun'' denebilir, ''buldun da bunuyor musun'' da denebilir. ama bir coğrafyacı olarak ben verilecek haritada  olmazsa olmaz bir koşul olarak ölçek te istiyorum. tıpkı ''yüzüklerin efendisi''nde ve yerdeniz'in özel baskısında verilen haritalar gibi.

tommikser

Acaba Conan gibi mükemmel bir yayının haritasını yeni yayınevi olan sırtlan yayınlar mı ?Artık Sırtlan yayınevinden mi isteyelim ?.

Yoksa ileriki zamanda açılma ihtimali olan makak maymunu yayınevini mi bekleyelim ?

kalidor

Bu haritayı 250x150 ebatlarında kuşe kağıda renkli olarak yayınlasa yayınlasa Kuzgun Yayınevi yayınlar.  ;)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

hanac

hanac

s.b

Abi ya bu haritada bir yanlışlık olsa gerek. Benim memleket Trabzon görünmüyor yahu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 24 Ekim, 2014, 15:07:06
Abi ya bu haritada bir yanlışlık olsa gerek. Benim memleket Trabzon görünmüyor yahu.

Bize her yer trabzon.  :)

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN