Seyfettin Efendi'den Haberler

Başlatan devrimk, 05 Temmuz, 2011, 14:54:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

devrimk

Seyfettin efendi'nin altı sayfalık yeni macerası "Bir cinayet soruşturması" Roman Kahramanları dergisinde.

Ayrıntılar için:
http://seyfettinefendi.blogspot.com/2011/07/seyfettin-efendinin-alt-sayfalk-yeni.html

ümitkr

:)

Devrim, bir gün daha beklesen ben duyuracaktım... Neyse, başka bahara artık. Hayırlı olsun, okuyanın bol olsun.

devrimk

Alıntı yapılan: ümitkr - 05 Temmuz, 2011, 18:16:05
:)

Devrim, bir gün daha beklesen ben duyuracaktım... Neyse, başka bahara artık. Hayırlı olsun, okuyanın bol olsun.

Sende duyurabilirsin, fazla duyurunun zararı olmaz.

kedidiro

seyfettin efendi bir albüm oluşturacak kadar macera biriktirmedi mi daha? yoksa şunu isterim bunu isterim köşesine mi yazmamız gerekiyor, bu maceraları toplu halde okumak için

devrimk

Alıntı yapılan: kedidiro - 06 Temmuz, 2011, 14:13:22
   seyfettin efendi bir albüm oluşturacak kadar macera biriktirmedi mi daha? yoksa şunu isterim bunu isterim köşesine mi yazmamız gerekiyor, bu maceraları toplu halde okumak için

Kısa bağımsız maceralardan oluşan bir albüm tat vermez gibime geliyor. Kısa maceralar (biri renkli olmak suretiyle) toplam 17 sayfayı buldu. Bunları belki ana maceraların yanına ek olarak koyabiliriz.

Hayal Kahvem

Roman Kahramanları dergisi bizim şehirde yok biliyor musunuz?
Artık Devrim için İstanbul'a gitmem gerek.
Başka çaresi yok...  :)

Memleketimin  çizgi roman çizeri ya...  Gurur duyuyorum Devrim K. ile... Ne hoş!

Başarıların daim olsun Devrim Kunter. 

devrimk

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 07 Temmuz, 2011, 11:59:41
Roman Kahramanları dergisi bizim şehirde yok biliyor musunuz?
Artık Devrim için İstanbul'a gitmem gerek.
Başka çaresi yok...  :)

Memleketimin  çizgi roman çizeri ya...  Gurur duyuyorum Devrim K. ile... Ne hoş!

Başarıların daim olsun Devrim Kunter.

Teşekkürler, D&R'larda bulunuyor fakat bizim bu taraftakine de gelmemişti ay başında.

devrimk

Yeni macera "Ab-ı Hayat" Roman Kahramanları'nın 8. sayısında, ayrıntılar için:

http://seyfettinefendi.blogspot.com/2011/09/yeni-macera-ab-hayat-roman.html

kalidor

3 ayda bir yayınlanan Roman Kahramanları adlı edebiyat dergisinin son sayısında Conan'da yer alıyor. Ayrıca Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları ile Devrim Kunter'de var. Yeni hikayenin adı Ab-ı Hayat.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 28 Eylül, 2011, 13:31:38
3 ayda bir yayınlanan Roman Kahramanları adlı edebiyat dergisinin son sayısında Conan'da yer alıyor. Ayrıca Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları ile Devrim Kunter'de var. Yeni hikayenin adı Ab-ı Hayat.

Devrim de bu konuda açıklama yaptı...

pizagor

Arkadaşlar 2 konuyu birleştiriyorum, muhabbet ve yorumlar tek başlıktan devam etsin...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Dergide Robert E. Howard hakkında kısa bir bilgi veriliyor.

Dikkatimi çeken Howard'ın eserleri sıralanırken Yobaz Solomon Kane olarak belirtilmesi :D

Püriteni böyle mi çevirdiler acaba ? Bu arada Conan'la ilgili Onurhan F. Karaağaçlı'nın makalesi oldukça doyurucu.
Crom! Ölüleri Say...

İlhan Yılmaz

Tebrikler Devrim... Alınacaklar listemin en başına Seyfo Ağa'yı yazdım... Alkışlıyorum seni.

caretta

Uzun zamandır çıkmasını beklediğim bir yerli çizgi romandı.Alınacaklar listesine kaydedildi.Devrim Bey'i tebrik ederim.

İlyas Erkul

Seyfettin efendi dukkanımızda satıştadır arkadaşlar