Penguen Ciltleri

Başlatan Vega, 11 Temmuz, 2011, 19:15:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Arkadaşlar merhaba. Uzun soluklu Penguen ciltleme projem kısmetse önümüzdeki ay yaptıracağım 2008-2009-2010 ciltleri ile tamamlanıp 2011 yılına ait fasiküllerin tamamlanması için 2012 yılına kadar beklemeye geçecek. Sıradaki delice projem aşağıda resimlerini göreceğiniz Penguen projemin Uykusuz versiyonu olup, eksiklerimi tamamlamak için elinde Uykusuz sayıları olan arkadaşların mesajlarını beklemekteyim...

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

hennessy

vega seni tebrik ederim aslında ne güzel proje hem saklanmalık hemde rafta iyi duruyor penguen :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

Vega (Umut )arkadaşımız belki benim burada üye olduğumu bilmiyordur.
Yukarıda gördüğünüz ciltlerin hepsi tarafımdan yapılmıştır.
Kısmetse uykusuzlarıda cilt olarak yapacağız.
Bu arada bu resimleri bende ilk defa görüyorum.
Güzel yapmışım ya,yanyana durunca güzel gözüküyor.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Vega

Abi buraya üye olduğunu biliyorum ama üye adını bilmiyordum. Tekrardan eline sağlık. Uykusuz ciltlerinin şömizlerinide aynı renk sıralaması ile mi yapsak? Ne dersin?
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

V

Şömizli falan,harika duruyor ciltler. ;)
Bi 5000 kadar mizah dergisini bu kalitede ciltletsek borcumuz ne olur
sana Ali Abi? ::)
"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Biriktirenin de, ciltleyenin de eline saglik.

Perpetual

Güzel görünüyorlar.Ellerinize sağlık.Gerçi Penguen ve Uykusuz zaten kendi ciltlerini veriyorlar.Neden ayrı olarak böyle yapmayı seçtiniz ?

İlerde ben de elimdeki Gırgır'ları size ciltlettirebilir miyim ?

7. Biriktirici

Vega

Alıntı yapılan: Perpetual - 13 Temmuz, 2011, 00:15:09
Güzel görünüyorlar.Ellerinize sağlık.Gerçi Penguen ve Uykusuz zaten kendi ciltlerini veriyorlar.Neden ayrı olarak böyle yapmayı seçtiniz ?

Vakti zamanında fasikül olarak alıyordum. Derken bunlar epey birikti, atmaya da kıyamadım. Geriye eksikleri tamamlayıp ciltletmek kaldı. Ayrıca hazır ciltler 12 sayıdan ve ince karton kapaktan oluşmakta iken bizimkiler eni konu Penguen Larousse kıvamında oldu. Pek te hoş oldu :D