Dylan Dog İtalya

Başlatan NIC, 12 Temmuz, 2011, 20:35:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Dylan Dog maceraları İtalya'da ana seri, Maxi, dev albüm ve renk cümbüşü olarak tam gaz gidiyor. umarım Türkiye satışları da iyi gider de Lal düzenli periyotta Dylan yayınlamaya devam eder.
Crom! Ölüleri Say...

Nemo

343- Savas Bulutlari

Susan'in kucuk oglu yillar once Asperger sendromu isimli bir hastalik sonucu olmustur. Fakat, Susan, bir sure sonra oglundan mesajlar almaya baslar. Iyi ve kotunun sonsuz savasi, kucuk bir cocugun bedeninde yeniden baslayacaktir.

Özel Alfa Ajanı

pizagor

Şimdiye kadarki en iyi Dylan Dog kapağı!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

344- Suyun Tadi

Aniden kaybolan bir kiz, asitle ortadan yok olan bir adam ve birdenbire alev alan baska birisi...Burnumuza seytan ayinlerinin kokusu geliyor. Dylan, olaylarin sirrini cozmek icin dostu Hamlin'e yardim ediyor.

Özel Alfa Ajanı

Ralph

Alıntı yapılan: Nemo - 14 Mayıs, 2015, 13:43:06
344- Suyun Tadi

Aniden kaybolan bir kiz, asitle ortadan yok olan bir adam ve birdenbire alev alan baska birisi...Burnumuza seytan ayinlerinin kokusu geliyor. Dylan, olaylarin sirrini cozmek icin dostu Hamlin'e yardim ediyor.

Abi şu Dylan'dan ne kadar nefret ediyorsam, kapaklarına da o kadar hasta oluyorum. Kim çiziyor bunun kapaklarını?

Nemo

Katiliyorum Ozgur  8) Dylan, kapak cizeri konusunda cok sansli.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

Ralph,
Angelo Stano ciziyor kapaklari.
Özel Alfa Ajanı

kalidor

Alıntı yapılan: Nemo - 14 Mayıs, 2015, 13:38:54
343- Savas Bulutlari

Susan'in kucuk oglu yillar once Asperger sendromu isimli bir hastalik sonucu olmustur. Fakat, Susan, bir sure sonra oglundan mesajlar almaya baslar. Iyi ve kotunun sonsuz savasi, kucuk bir cocugun bedeninde yeniden baslayacaktir.

Asperger sendromundan ölen var mıdır  ??? ilginç hakkaten. Bkz:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Bridge_(Danish/Swedish_TV_series)
Crom! Ölüleri Say...

Ralph

Alıntı yapılan: Nemo - 14 Mayıs, 2015, 13:46:15
Ralph,
Angelo Stano ciziyor kapaklari.

O zaman kapaklarını Louvre müzesinde sergilesin. Abartmıyorum, hak ediyor çünkü! Pasquale Frisenda vardı bir de bu kadar hayran kaldığım... Büyülü Rüzgar kapaklarından...

yunusmeyra

Alıntı yapılan: kalidor - 05 Mayıs, 2015, 13:49:14
Dylan Dog maceraları İtalya'da ana seri, Maxi, dev albüm ve renk cümbüşü olarak tam gaz gidiyor. umarım Türkiye satışları da iyi gider de Lal düzenli periyotta Dylan yayınlamaya devam eder.
amin!!!
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Ben umutsuzum. Zaten Dylan'ı da çok sevmem.
Yine de inşallah Dylan seven dostlar için hayırlısı olur.

Nemo

345- Nobetci Hayaletler

Sal'in cok kotu bir huyu vardir. Kumar oynamak gibi. Rus mafyasi da, Sal'in pesindedir. Bir ayagi cukurda olan Sal, baska bir mafya babasinin karisi Teresa ile de kiristirmaktadir. Teresa, eski bir ingiliz aristocrat aileye mensuptur. Teresa'nin sahibi oldugu eski malikanede ise, gecmiste olen ve ruhlari evde tutsak olan ruhlar vardir.

Özel Alfa Ajanı

kalidor

Dylan'ın bu yeni kapakları çok güzel. Öyküler de iyidir umarım.
Crom! Ölüleri Say...

Nemo

Maxi Old Boy 24

Pete Brennan'in Cilginligi isimli ilk macerada Dylan, esrarengiz bay Brennan ile tanisip, onun evine davet edilecek ve cilginligin esigine gelecek. Ikinci macera olan Craven Road 7'de ise, oturdugu eve talip olan esrarengiz bir kadinla tanisacak. Son olarak Cin Kutulari isimli macerada kendisini farkli bir boyutta bulacak.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

349- Olum unutmaz!

Yazan: Paola Barbato

Cizen: Bruno Brindisi

Kapak: Angelo Stano

Dylan'in bu defa ki musterileri eski mufettis Bloch ve yardimcisi Jenkins'tir. Hep beraber, Wickerford kasabasinda gorulen garip isiklarin pesine duseceklerdir.

Özel Alfa Ajanı