Dylan Dog İtalya

Başlatan NIC, 12 Temmuz, 2011, 20:35:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Hasan abi daha 34 yaşında genç sayılır 2014'te en iyi tasarımcı ödülü almış bonellideki ilk işi ise bizde yılan hikayesine dönen Cassidy ile olmuş.Bence adını daha çok duyacağız ben çok beğendim

HacıGeraltEmmi

Beğenerek okuduğum tek Dylan serisi renkliydi. Lal keşke diğer serilerin yanına eklese bunu.

OZAN BALIM

Lal keşke bir yeni Dylan serisi patlatsa. Yan serilere de yılda bir de olsa el atsa ne iyi olur...

NIC

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 25 Şubat, 2017, 01:24:46
Lal keşke bir yeni Dylan serisi patlatsa. Yan serilere de yılda bir de olsa el atsa ne iyi olur...
Maxi ve dev stokları tükendiginde muhtemelen yeni serilere el atacaklardır.Burdaki sorun yeniyede eskiyede hitap edebilmek.Renkli seri bu açıdan daha makul gorunsede bir dinozor olarak "korku kulübünün" devamı spesyal ve Almanaklari tercih ederim.Bu iki seride de hazine yatıyor farkında değil yayıncılar

Nemo

Renk Cumbusu 20
Iyi, kotu ve cirkin

Huzur icinde uyu, bir yabanciyla dans ve masumlar ile suclular isimli 3 macera yer aliyor.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

366- Aile Gunu

Yazan: Riccardo Secchi
Cizen: Valerio Piccioni
Kapak: Gigi Cavenago

Madame Trelkovskí'nin evinde gelisen esrarnegiz olaylari arastirmak Dylan'a dusuyor.

Özel Alfa Ajanı

Berkdinho

Ooo, 366'nın kapağı, Beatles'ın Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band albümünün kapağının yeni bir versiyonu olmuş  :D  Beğendim.

The Right Man When Things Go Wrong

NIC

Geçenlerde bahsetmiştim çizerinden Gigi Cavenago çok sağlam geliyor ismini çok duyacağız

Nemo

Magazine 3

Iki maceranin oldugu bu albumde, Bloch'un annesi Henrietta ile tanisacagiz:)

Özel Alfa Ajanı

Nemo

369- Grafik Korku Romani

Yazan: Ratigher

Cizerler: Paolo Bacilieri, Montanari & Grassani

Ingiltere'nin unlu korku romani yazarinin olumunu arastirmak icin Kabuslar Dedektifi devreye girer.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Yok olmuyor bu Bonelli sitesi degistiginden beri kapaklari kopyalayamiyorum ??? >:( :-X

Merak edenler icin link ekleyecegim:

http://www.sergiobonelli.it/dylan-dog/2017/04/26/albo/graphic-horror-novel-1000980/

Özel Alfa Ajanı

hanac

28 Temmuz da çıkacak 371. sayıda Dampyr ile Dylan Dog buluşuyor.

Bunun şerefine 2 kapakla çıkıyorlar

Yoksa arkalı önlü mü ?  ???

İç sayfa resimleri Daniele Bigliardo'ya ait.

Nemo

Iki farklı kapakmış Hanac abi.
Keske LAL bu albümü öne alsa, çok merak ettim.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

Maxi 30

Uc maceranin oldugu albumde, Bloch, mesleginin son gununde bir hirsiz tarafindan vurulur.
Sonrasinda Dylan, Madam Trelkovski ve Lord Wells ile hayatinin en uzun yolculuguna cikar.
Son olarakta kahramanimiz hayatin degerini bulmak icin Olum ile karsilasir.

http://www.sergiobonelli.it/dylan-dog/2017/04/28/albo/maxi-dylan-dog-n30-1001028/
Özel Alfa Ajanı

Nemo

370- Teror

Yazar: Gabriella Contu

Cizer: Giampiero Casertano

Medyada yer alan haberlere gore Londra'da cok buyuk teror olaylari olacaktir. Sehirde panik baslar.

http://www.sergiobonelli.it/dylan-dog/2017/04/28/albo/il-terrore-1001032/

Özel Alfa Ajanı