Ödüllü yaz konusu - Temmuz 2011

Başlatan rumar80, 14 Temmuz, 2011, 21:58:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bir düşünsenize:
   Tatildesiniz. Nerede olursanız olun. Çizgi roman okumak istiyorsunuz ve yanınızda Altın madalyonun hediye ettiği Daredevil'ler. Düşünsenize. Bir de bunlara para da ödememişsiniz. Tek yapmanız gerek klavyenin tuşlarına basmak.
   Kolay gelsin

HacıGeraltEmmi

Ödülde gözüm yok, bana çıkarsa başka bir arkadaşa devrederim  ;D Tatil için kısa serilerden birini veya one shot tercih ederim. Mesela Greystorm, mesela Naruto (bu haliyle one shot sınıfında benim için  ;D ), yetmez dersem tam maceralı Teks olur, Mister No olur, daha da yetmez dersem Julia ve Dampyr olur  ;D. Bütün tatili okuyarak geçirip mal mal dönerim sonra keşmekeşin içine ;D .

hacibabs

Yazin tatilde Tex,kisin tatilde Tex,yazin iste Tex,kisin iste Tex
Cevap diye işte ben buna derim.

gamlıbaykuş

Önümde ki bir-iki günü tatilden sayarsak; balkonuma oturup şöyle güzel bir one-shot okumak isterdim. Yoğun tempolu günlerde one-shot ya da kısa seriler güzel olur bence.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

konnektör

Yeterki çizgi roman olsun, ister çamurdan olsun, her türlü çizgi romanı zevkle okurum. Fakat ferri çizimi zagor maceralarının yerini sanırım hiç biri tutamaz. Çocukluğumda 70 li yıllarda bu maceraların ilk basımlarını okumuştum, ve bana çok büyük bir haz veriyordu, bir sayıyı defalarca okur hayaller kurardım.Lal in çıkarttığı klasik maceralar serisini okudukça çocukluğumda duyduğum o hazzı yeniden yaşıyorum.İkinci sırada mr. no geliyor, tabii gene Ferri çizimi olan klasik maceralar.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

kalidor

Tatilde gündüz sıcağında Kaptan Swing ve Çelik Bilek gibi hem macera hem de esprinin bol olduğu çizgiromanları okumak zevkli oluyor. İkindiye doğru ise Korku ve Western temalı fumettiler iyi gidiyor. 3 senedir tatil yapmıyorum ya neyse :'(
Crom! Ölüleri Say...

V

Akşamları ve izin günlerimde bahçemdeki çardakta uzanıp bol bol klasik Zagor ve Mister No okuyorum.
Tatil yapmak nostaljik bir şey oldu artık benim için ya,nostaljik takılıyorum bende kendi çapımda.. :)

Bu arada çardak yapalım derken Zagor'un kulubesi gibi bir şey çıktı ortaya.Bilinçaltımıza işlemiş artık bazı şeyler.. ;D
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 18 Temmuz, 2011, 00:03:28
Bu arada çardak yapalım derken Zagor'un kulubesi gibi bir şey çıktı ortaya.Bilinçaltımıza işlemiş artık bazı şeyler.. ;D

Merak ettim şimdi, fotosunu çekip eklesene.

V

Alıntı yapılan: hanac - 18 Temmuz, 2011, 00:06:12

Eklerim tabi..
"İstemem,eksik olsun.."

barisvolkan

yarım asırdır yanımda benle yaşıyorlar zaten...her zaman  kanımdalar...ceylan yayınlarının haftalık çıkardıgı teksas,tim,ki nova,tommiks ve tex ile başladı soluk alış verişim.ders kitaplarınımın içerisine bile girdiler,kaç kere dayak yedim babamdan...amane onlar benden nede ben onlardan vazgeçtim...sonra kanımı yenilediler zagor,mister no,kaptan swing.....ve bunlarsız zaten olamadıgım için her zaman yanı ma okuyacaklarımı alırım...ama tex olmadan asla sıvı kan dolaşmaz vucudumda,ellerim,kollarım uyuşur.onsuz asla çizgi roman dünyam tamamlanmaz benim.....

siyahderikoltuk

Tatil benim için uzuuun uzuuun yatıp güneşlenmek demek vallahi. Şimdiye kadar, yere paralele geçirdiğim onca zamanı Lombak yada Lemanyak  ciltlerini okuyarak geçiriyordum. Bu seneyse 1N ve sonrası Örümcek Adam külliyatımı yanımda götürmeye karar verdim. Sıkı bir nostalji olacak ;)...

SERFOR26

TATİLDE OKUYACAGIM KİTAP MARTİN MYSTERE BÜYÜK ALBÜMLER SİTEDE OKADAR METHEDİLKİ OKUMAZSAK OLMAZ.

rumar80

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 18 Temmuz, 2011, 00:09:46
Alıntı yapılan: hanac - 18 Temmuz, 2011, 00:06:12

Eklerim tabi..

Biz tatil diye kıvranalım Engin Bey çardakta çizgi roman okusun. Kıskandım.  ;)

Animvader

Valla bir Batman hayranı olarak bu yaz Hush tekrar okunur diyorum.Ne yazik ki yeni bir seri basılmadığı için... :(

lemazmatik

Red Kit'ler ve Arka Bahçe'nin çıkardığı cep boy wolverine'ler ağır, karmaşık değiller. Şu yaz günlerinde çok rahatlatıcılar bence...