Ödüllü yaz konusu - Temmuz 2011

Başlatan rumar80, 14 Temmuz, 2011, 21:58:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kültürelgüncel

Ben tatildeyken kafamı fazla yormak istemem. O yüzden daha basit konuların olduğu çizgi romanları tercih ederim. Örneğin Mister NO, West ve zaman zaman da Swing. Daha uzun yazmak isterdim ama şu an internet kafedeyim.

tommikser

Çocukluğum Kuşadasında geçti o zamanları hatırlayınca ne kadar boooool çr okumuşum deniz kenarında.Hatıralar işte...
Çocukluğumdan olacak yaz tatilinde en çok Conan okumayı severim.Aylık maceralar beni büyülerdi.Kocaman olması nol sayfaları kendimden geçirirdi beni.

O zamanlarda Renkli Conan'lar yayınlanmıştı o zaman mest olduğumu hatırlıyorum.

Conan o yüzden benim en önemli yaz kitabımdır.Bunun dışında Redkit tabii ki.Daltonlar süperdir.

Birde bir ara yayınlanan Kedi kız çocukluğumu etkilemişti  ;D

Şimdi ki zaman dilime bakılınca sanırım 1001 romanları tekrar okurum.Marmara ve gerekliye de bulaşırım diye düşünüyorum.

Benim için Conan Forever...

rumar80

Tanrım!!!!
   Yoksa??
   Evet Güneş geri gelmiş!!!!
   Allah'ım ne kadar mes'utum  :D

tommikser

Umar abiiiiiiiiiiiim dediğin gibi bir süredir yazamıyordum.Neden dersen köyde görevliydim.Hayatımda çizgi romanların bir tek zararı oldu-zarar denirse tabii- dürüst insan yaptı beni.Ağzımı tok sözle doldurdu.Doğru bildiğimden şaşmamayı öğretti bunun arada sırada zararı oluyor tabii.Müdüre haksızsın dedik 15 gün köyde göreve şutladı ;D

Okuduklarımıza baksanıza Teksas;direkt isyankar,swing ;isyankar, Conan; isyankar. :)Hepsi doğrunun yanında buda beni çok etkilemiş demek ki bu oldu.Ama tek işe yaradı Sandman küllüyatının 3 sayısı ve Constantin bitti sağolsun müdürm benim ;D

V

Alıntı yapılan: gunessemerci - 19 Temmuz, 2011, 20:05:01
Umar abiiiiiiiiiiiim dediğin gibi bir süredir yazamıyordum.Neden dersen köyde görevliydim.Hayatımda çizgi romanların bir tek zararı oldu-zarar denirse tabii- dürüst insan yaptı beni.Ağzımı tok sözle doldurdu.Doğru bildiğimden şaşmamayı öğretti bunun arada sırada zararı oluyor tabii.Müdüre haksızsın dedik 15 gün köyde göreve şutladı ;D

Okuduklarımıza baksanıza Teksas;direkt isyankar,swing ;isyankar, Conan; isyankar. :)Hepsi doğrunun yanında buda beni çok etkilemiş demek ki bu oldu

Köyde doğayla içiçe tatil yapıp,çayır-çimen üstünde çizgi roman okuyan Güneş kardeşimizin haklı isyanına destek için

Keny Arkana'yı sahneye alıyoruz..

http://www.youtube.com/watch?v=lyUk9sOeX2E

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Ramazan bayramı bir ihtimal dokuz gün olacak. Bu demek ki Daredevil okunacak dokuz gün var, ama önce kazanılmalı.
   Haydi dostlar klavyeye

gamlıbaykuş

Şu aralar Büyülü Rüzgar okumak da güzel... Aslında Conan 4. cilt çıksa çok şahane olurdu ya...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Engin abim bu güzel parça için çok sağol.Dediğin gibi ne kadar ceza onuda bilmiyorum ama.Sabah sabah köy buz gibi oluyor Rakım 1000 olunca utanmasam ceket giyecem  ;D

Sularda buuuuz gibi.Köy meydanında ıhlamur ağacı var yanından da dere geçiyor.Ihlamur ağacanın tam altında derenin yanında da bank var geçiyorum oraya serin gölgeye oturuyorum.Alıyorum yanıma çizgi romanımı başlıyorum öğleye kadar okumaya.Öğlen olunca da biri gelip gel Mühendis bey gözleme yapmış yiyelim diyor.Alıyorum domatesli gözlememi ayranımı ohhhh sonrada bir bahçede kiraz yemeğe gidiyoruz.İşte böyleyken böyle arkadaşlar.Bugün Sandman 3. Ciltde bitti.Darısı siz şehir insanlarına ;D

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: gunessemerci - 21 Temmuz, 2011, 18:34:48
Ihlamur ağacanın tam altında derenin yanında da bank var geçiyorum oraya serin gölgeye oturuyorum.Alıyorum yanıma çizgi romanımı başlıyorum öğleye kadar okumaya.Öğlen olunca da biri gelip gel Mühendis bey gözleme yapmış yiyelim diyor.Alıyorum domatesli gözlememi ayranımı ohhhh sonrada bir bahçede kiraz yemeğe gidiyoruz.

Gunes bu nasi kebap hayat, canimizi cektiriyosun, olmuyo böyle :)

sinançalık

Yukarda güneş, yanımda sehpanın üzerinde buz gibi kolam, elimde Avengers yada güzel bi Amazing Spiderman serisi....her sayfayı çevirişimde kolamdan bir yudum, rüzgarın o sıcak esintisi....tatil işte bu ya...

hennessy

Şu an koltuğa oturmuşum yahoo yu açmışım david gilmour comfortably numb yazıp televizyon ekranına vermişim koltuğa yaslanıp elime Greystorm 4'ü almışım ve koltuğuma yaslanmışım david gilmour fender black e asılmış bende hikayeye dalmışım gerisi ayrıntıdan ibaret dört duvar arasında floyd un melodüleri duvara çarpıyor ve hikaye akıp gidiyor hayat bumu bazen bu işte bunun için müzik benim için vaz geçilmezim of offffff david gilmour solo atıyor sus çarpılırsın
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Comfortably Numb dinlemediğim gün uykum gelmez. 8)
Çizgi roman okurken neler dinlersi dersen,
okuduğun şeye göre değişiyor tabi..Manowar ile Conan iyi gidiyor.Blind Guardian
dinlerken Zagor,Martin okurken Eloy...
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 22 Temmuz, 2011, 21:59:11
Comfortably Numb dinlemediğim gün uykum gelmez. 8)
Çizgi roman okurken neler dinlersi dersen,
okuduğun şeye göre değişiyor tabi..Manowar ile Conan iyi gidiyor.Blind Guardian
dinlerken Zagor,Martin okurken Eloy...

Sevgili JuDaS2099 comfortably numb dinlerken uykunun gelmesini istiyorsan birgün bize gelirsin :) formülünü gösteririz ah monowar diyorum bişi demiyorum ama artık yaşlandım eskiden yırtık pantalonun edie tişörtüm ve kulaklığımda çalan monıwar ımla ne günlerdi :) şu an cd de Nancy Sinatra Bang Bang dönüyor tüm çizgi roman okurlarına geliyor :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Ben Turizm sektöründe olduğum için Bayramda çalışacağım.Sanırım Havuz Kenarında Çizgi Roman okuyanları seyredeceğim....:)))

AnakinSkywalker

Bence yaz için one shotlar çok iyi mesela hazır filmide çıkacakken hobbit çizgiromanı iyi gider :)