Hey Gidi Bilka...

Başlatan pizagor, 20 Temmuz, 2011, 09:55:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gandalf

Alıntı yapılan: gunessemerci - 01 Kasım, 2012, 11:19:32
Bu güzel yazın ve emeğin için ellerine,gözlerine sağlık.Gösterdiğin kapaklar süperdi gerçekten.Öyle yayınlanmasını gerçekten çok isterdim.Bizde yayınlayabilecek yayıncı olduğunu düşünmüyorum maalesef.İlker veya İlker olsaydı belki onlardan da ses yok.Gerekli için ümitsizim.60 sayılık bir külliyat onlar için gerçekten çok zor görünüyor.

Haklısın Güneş , bu konuda üzülerek sana katılıyorum. >:(

Gandalf

Marvel Masterworks Amazing Spiderman  serisinin iç sayfalarından da bir kaç paylaşım yapayım ; ( Kaliteye bakarmısınız.. :o )

hanac

Alıntı yapılan: Gandalf - 01 Kasım, 2012, 11:44:30
Marvel Masterworks Amazing Spiderman  serisinin iç sayfalarından da bir kaç paylaşım yapayım ; ( Kaliteye bakarmısınız.. :o )

Gerçekten mükemmel.

Şu Amazing Spiderman Essenşil yayınlansa acayip tutar.

Tamam ilk sayılar biraz çocukça ama onlar da yayınlanmalı.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 01 Kasım, 2012, 11:53:00
Gerçekten mükemmel.

Şu Amazing Spiderman Essenşil yayınlansa acayip tutar.

Tamam ilk sayılar biraz çocukça ama onlar da yayınlanmalı.

Bu örnek sayfalar 'essential'lardan değil, onlar renksiz baskı, 3. hamur kağıt. Masterworks ise acayip albenili. Essentiallar 20$, Masterwork serisi ise 25$. Fiyat farkı az gibi görünse de Masterworks daha az sayfalı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gandalf

Alıntı yapılan: pizagor - 01 Kasım, 2012, 12:15:20
Bu örnek sayfalar 'essential'lardan değil, onlar renksiz baskı, 3. hamur kağıt. Masterworks ise acayip albenili. Essentiallar 20$, Masterwork serisi ise 25$. Fiyat farkı az gibi görünse de Masterworks daha az sayfalı.

Master works serisi Hard cover kalın kapaklı kuşe kağıda baskılı ve büyük ciltlerden oluşuyor bu yüzden sayfalar essential serilere göre biraz daha az oluyor, çünki resimler daha az yer kaplıyor . Örnek cildi de aşağıya ekliyorum..

Gandalf

Laf aramızda ben küçük essentiallere bile rağzıyım. Yeterki Doğru sıralama ile yayınlansın. ;D ;D ;D

tommikser

Ben bu gidişle Bilka boyutuna bile razı olacağım ;D ;D ;D

V

Essential yerine renkli tercihimdir.

Harbi ne oldu bu essential hikayesi.Herkes telifini bir ucundan tutmuş "yayınlayacağım" diyor.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Alıntı yapılan: V - 01 Kasım, 2012, 13:06:47

Harbi ne oldu bu essential hikayesi.Herkes telifini bir ucundan tutmuş "yayınlayacağım" diyor.. :)

Herhalde herkes telifi sayfa sayfa alıyor. Böylece ortak bir essential yayınlanacak.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gandalf

Alıntı yapılan: V - 01 Kasım, 2012, 13:06:47
Essential yerine renkli tercihimdir.

Bana Amerikan seçimlerinin sonuçları bekleniyor gibi geliyor.. ;D ;D ;D

konyakficilari

Hardcover (ciltli) olanlar sanırım 50 Dolar civarinda, ayrica yillarca Bilka'da okudugumuz siyah beyaz sayfalari renkli gorunce ilk basta sasirmakla beraber yine de ah nostalji vah nostalji diyorum, nedense aynı tadı vermiyor :))