RAKAR

Başlatan Mister NO, 24 Temmuz, 2011, 01:13:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Hozcomics dobişko çilt olarak yayınlayabilir. Bu dediğim kesin değil ama neden olmasın. Di mi yani!
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Bence gerek yok.Enerjimiz daha iyi yayınlara verelim.Ben bu senenin çr için daha rantabl olacağını düşünüyorum.Martin,Zagor,Mister No ve benzeri İtalyan Arkeolojik çr'ları bittikçe günümüz dünyasının çr'larına odaklanarak daha iyi yayınlar okuyabileceğimize inancım daha fazla.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: tommikser - 18 Ocak, 2014, 10:36:48
Bence gerek yok.Enerjimiz daha iyi yayınlara verelim.Ben bu senenin çr için daha rantabl olacağını düşünüyorum.Martin,Zagor,Mister No ve benzeri İtalyan Arkeolojik çr'ları bittikçe günümüz dünyasının çr'larına odaklanarak daha iyi yayınlar okuyabileceğimize inancım daha fazla.

Kutsal sözler :)

s.b

Sayın Mikser ve Sayın 73 sizin bahsettiğiniz türden tuhaf şeyleri okuyan yok. Yayıncılarda bunu çok iyi bildiklerinden babalarımızın hatta dedelerimizin çizgiromanlarını yayınlamaya devam ediyorlar. En çok satanların zirvesinde onlar var. Tex, Zagor, Mister No, Martin Mystere vs. gibi. Nitekim Kızılmaske'yi paylaşamayan yayıncılarımızda var. Daha Teksas ve Tommiks'i de söylemedim bakın. Dedelerimizin çizgiromanlarını okumaya devam edelim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: s.b - 18 Ocak, 2014, 14:35:49
Sayın Mikser ve Sayın 73 sizin bahsettiğiniz türden tuhaf şeyleri okuyan yok. Yayıncılarda bunu çok iyi bildiklerinden babalarımızın hatta dedelerimizin çizgiromanlarını yayınlamaya devam ediyorlar. En çok satanların zirvesinde onlar var. Tex, Zagor, Mister No, Martin Mystere vs. gibi. Nitekim Kızılmaske'yi paylaşamayan yayıncılarımızda var. Daha Teksas ve Tommiks'i de söylemedim bakın. Dedelerimizin çizgiromanlarını okumaya devam edelim.

Muhterem hocam; Teks ve Mister No başımın tacıdır. Ben sayın mikserin daha güncel yayınlar okuyabilme dileklerine katılıyorum. Farklı tatlar da pek kötü olmaz düşüncesindeyim, ki sizinde Brendon okuyabildiğiniz için mutlu olduğunuzu düşünüyorum. :) Hep eskiler olsaydı Brendon, Julia gibi eserleri okuma şansı yakalayamazdık.

darkwood

Kaliteli ve düzenli baskı ile serilerini tamamlayan disiplinli yayınevleri olması kaydı ile yeni yayınlar ilk tercihim olur.
Beğendiğim daha önce adam gibi basılmamış eski yayınları da belirttiğim şekilde  yayınlanmaları durumunda tabi ki isterim.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Aynı Fikirdeyim Kızılmaskenin Çakması olmuş.Bu kahramanın onun kadar ilgi çekeceğini sanmam.Bende yeni yayınlardan yanayım... ::) :D :)

aa

Ben de Sami Bey gibi Dede yayinlari tarafindayim, onlari okumak bir baska keyifli oluyor.
Esse Gesse Hayranı...