Tex Süper Cilt - Oğlak

Başlatan hennessy, 30 Temmuz, 2011, 19:53:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

a5555

Fiyatı çok mu etkiler acaba ? Ben farkı vermeye razıyım .
Fiatı çok etkilemez ama ,o zaman teklileri o paraya satamaz,bende cilt alıyorum,kapakların her biri tablo gibi de ,sabah akşam kapaklara bakmıyoruz ,en güzeli  ciltbana göre..,zaten bir gece evvel ne okuduğumuzu unutuıyoruz ,hiç olmazsa bir macerayı tam okuyabiliyoruz,yoksa nefis kapaklar,birde şöyle düşünün,tüm westernler tek sayılı halde aldığınızı ,sanırım şu anda kütüphaneniz Altan kardeşin dükkanı gibi olacaktı... ;D
   Buda o kişilerin satış,düşüncesi ,bence kendi adlarına haklılar,zaten o kapakların güzelliği uğruna o fiatda çıkarıyorlar,Oğlak 3 aydır gecikmede,altın klasikler cilt çıkarmıyor,bir ara 4 tane birden piyasaya sürmüştü,bekliyoruz yine öle yaparlarsa yandık!..1001 romanda ay sonu çıkaracak,gitti,cepdeki son kuruşlar... ???

hennessy

Teks süper ciltte birşey dikkatimi çekti ilk cilt en büyük boy ikinci ve üçüncü cilt biraz daha ufalmış dördüncü ciltte dahada ufalmış boyu :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Ağustos, 2011, 14:01:40
Teks süper ciltte birşey dikkatimi çekti ilk cilt en büyük boy ikinci ve üçüncü cilt biraz daha ufalmış dördüncü ciltte dahada ufalmış boyu :)

Bende tam tersi  ;D İlk cilt en küçük giderek büyüyor. 14. ciltten sonra standart boyu yakalamışlar. ;D

hennessy

Alıntı yapılan: designer73 - 06 Ağustos, 2011, 14:08:09
Alıntı yapılan: hennessy - 06 Ağustos, 2011, 14:01:40

Bende tam tersi  ;D İlk cilt en küçük giderek büyüyor. 14. ciltten sonra standart boyu yakalamışlar. ;D

o zaman ben körüm :) boy gittikçe kısalıyor resim çekip koyacağım :)

hennessy

Gerçekten süper seri çok iyi hikayeler ile devam ediyor yüzü olmayan düşmanda bu sefer vahşi batıda karşımıza karın deşen çıkıyor sherlock holmes in bile çözemediği scotland yard ın peşine düştüğü ama yakalayamadığı bu efsane bu sefer tex in karşısına çıkıyor ama yanlış yapıyor çok güzel bir hikaye idi

hennessy

s.b

Bu programı yükleyerek resimlerinizi istediğiniz boyutta ayarlayarak yükleyebilirsiniz. Hekesin çok işine yarayacağından eminim.
http://pixresizer.en.softonic.com/
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Korku filmlerini hiç sevmem ama bir tanesini es geçerim Horror Express http://www.imdb.com/title/tt0068713/ hakketten çok sevdiğim ve gerildiğim bir filmdi aşağıdaki linkini verdiğim bu iki güzel tex hikayeside sanki bundan araklanarak yazılmış nefis bir hikaye idi tex süper cilt süper gidiyor.Bir aile yaşadıkları yerdeki kuyudaki suyun içinden çıkan bir bakteri ve değişen insanlar çok güzel bir hikaye idi

Perpetual

Sevgili hennessy bu belirttiğin maceraların kaç no'lu cilt veya sayılarda olduğunu veya türkçe macera adlarını yazabilirsen çok sevinirim.Çünkü kitaplar yukarıdaki raflarda.:). İndirip bakmak çok yorucu oluyor :D.
Şimdiden teşekkürler.
7. Biriktirici

hennessy

Alıntı yapılan: Perpetual - 23 Ağustos, 2011, 02:17:26
Sevgili hennessy bu belirttiğin maceraların kaç no'lu cilt veya sayılarda olduğunu veya türkçe macera adlarını yazabilirsen çok sevinirim.Çünkü kitaplar yukarıdaki raflarda.:). İndirip bakmak çok yorucu oluyor :D.
Şimdiden teşekkürler.

Tex Süper cilt 6.kitabın içindeler

hennessy

8.ciltt katiller adlı macera

Tipik bir tex hikayesi ama işin ilginç yanı bir tren soygunu ve ingiltereden buraya insan avlamaya gelen iki keskin nişancı olması güzeldi

hennessy

Tex süper cilt 9

Kaleye saldırı

Acımasızca kızılderileri öldüren bir birlik bu birliğin içine sızan Tex ile Carsonn ve sonunda kaleye saldıran kızıldereliler gerçekten tek solukta okuduğum güzel bir tex hikayesi daha

hennessy

Tex süper cilt 10.kitap

Yenilmezler-İmparatorun Sırrı-Sierra'da Büyük Mücadele

- -

Mükemmel bir hikaye okudum film yapılacak kadar güzel bir seneryosu vardı Tex ve arkadaşlarının yolu bu sefer İrlanda lı direnişçiler ile çakışır aralarında Tex in eski dostuda vardır mükemmel bir final sahnesine sahip öykünün içindeki çatışma sahneleri çizimleri ile okuduğum en iyi beş Tex hikayesi arasına girecek bir hikaye daha okumuş oldum. Hakketten bu hikayeden çok iyi bir film bile çıkarıdı sonu hüzünlü idi. -

hanac

Evet Murat haklısın.

Kesinlikle mükemmel bir hikaye ve çizimler.

HacıGeraltEmmi

Teks forever! Okuyan bir daha bırakamaz ;D