Fables - Masallar / Arkabahçe

Başlatan pearl jam, 03 Ağustos, 2011, 11:50:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pikofarad

Ben de heyecanla bu çizgi romanı bekliyorum. Güzel bir haber.

doktor1881

ideefix fuarına yetişir inşallah

Chuck

Türkçe cilt çıktı arkadaşlar. Arkadaşımla birlikte kolileri açıp ilk alanlar bizler olduk :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

tommikser

Chuck

Bu ciltte de  Arkabahçe'nin yeni çıkan kitaplarında olduğu gibi ince kağıt kullanılmış bu yüzden kitapta ince duruyor ama bu sizi yanıltmasın çünkü içinde ilk beş sayı var. Ve kağıtta kaliteli yani kopma falan olmadı henüz diğer kitaplarda :D Henüz okumadığımdan yorumda yapamayacağım. Fiyatı 23 tl aşağıyada bir kaç fotoğraf koydum :)

dean

Çok güzel görünüyor. En yakın zamanda almaya çalışacağım. Uzun zamandır okumak istediğim bir çizgi romandı.

Harun Ça

İdefix de listelensinde sepete atalım.

V

"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

Iste son bekledigim kitap da cikti. artik idefix siparisini verebilirim

Sakızlı Ohannes Paşa

Nasıl bir seri bu ben hiç bilmiyorum. Alasım var ama emin olamadım.

pearl jam

ben ilk sayıyı vertigo nun sitesinden okuyup beğenmiştim. daha ayrıntılı bilgi için bkz : ilk mesaj :)

pizagor

Galiba farklı bir şeyler bekliyormuşum. Bu kadar epik karakterin birarada olduğu bir ambiyansın fantastik temalı bir öykü çıkaracağının hayalini kurmuşum demek ki. Sonrasında 5 fasikül süren sıradan bir detektiflik öyküsü okuyunca hayal kırıklığı yaşadım demeyeyim de beklediğimi bulamadım. İlgi çekici olan gerçek dünyanın yükü omuzlarındayken masallardan tanıdığımız karakterlerin büründükleri yeni kişilikleri, masumiyetlerini yitirmiş olmaları. Serinin lokomotifi bu dönüşümde gizli gibi geliyor bana.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Chuck

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Ocak, 2015, 08:33:22
Galiba farklı bir şeyler bekliyormuşum. Bu kadar epik karakterin birarada olduğu bir ambiyansın fantastik temalı bir öykü çıkaracağının hayalini kurmuşum demek ki. Sonrasında 5 fasikül süren sıradan bir detektiflik öyküsü okuyunca hayal kırıklığı yaşadım demeyeyim de beklediğimi bulamadım. İlgi çekici olan gerçek dünyanın yükü omuzlarındayken masallardan tanıdığımız karakterlerin büründükleri yeni kişilikleri, masumiyetlerini yitirmiş olmaları. Serinin lokomotifi bu dönüşümde gizli gibi geliyor bana.

Ben henüz okumadım ama Arkabahçe sürekli asıl hikayenin 3. ciltten sonra başladığını belirtiyor. :)

seastar1000

aldık ama bır turlu başlayamadık

Mrtekin

Valla ben okudum da bi numarasını göremedim. Fazla mı büyüttük gözümüzde.

Devam edelim bakalım, hikaye açılacak demek ki?
They drew first blood...