Hangi İlde Yaşıyorsunuz ?

Başlatan tommikser, 10 Ağustos, 2011, 15:46:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Hem değerli arkadaşlarımızın hem yayıncılarımızın nereden olduğu ile ilgili soruları üzerine bir anket açtık.

Herkesin katılımını bekliyoruz...

tommikser

İlk kullanan ben olayım dedim ama Hanac abim benden önce davranmış.Gerçekten şimşek hızında çakıyorsun abim ;D

hanac

Şu anda üyelerimizin yarısı Tokat dan yarısı da istanbuldan.  :)

Yurtdışı seçeneğini de ekledim. (sefik, emre vs.)

pizagor

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa olarak 2 ayrı seçenek olsa daha da belirleyici olabilir...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Ne mutlu bana ki, İstanbul'da yaşıyorum. Böylece çizgiromanlarımı rahatlıkla Kadıköy piyasasından alabiliyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

BAHADIR

Koskoca Ankara'dan sadece ben mi tıklamışım...
İstanbul yoğunlukta...
İşte Altınmadalyon ve çizgiroman'ın makus talihi...

Tarkan Kurt

Gerçi İzmir olarak oyumu kullandım ama bir süredir hafta içi İstanbul'da hafta sonları İzmir'de yaşıyorum ve uzunca bir süre de böyle devam edecek gibi. Bu yüzden ankette birden fazla ili aynı anda işaretleme olanağı olsaydı daha iyi olurdu.

Berkdinho

Edirne'de yaşıyorum ve maalesef burada çizgi roman bulmak zor.  :(
The Right Man When Things Go Wrong

tommikser

Eyüp abim eğer bir sıkıntı olmazsa bayram öncesi İzmir de olacam.Bizde Bucalıyız sonuçta.Demem o ki İzmirliler olarak bayramdan önceki cmt orada olursam toplantı yapalım.Bir izmir ekibini görelim.Hem pınar kitap'a da gideriz.Muhabbet ederiz nasıl olur?

rumar80

İstanbul İstanbul'dur. Avrupa ya da Anadolu yakası önemli değil.
Ben yine de İstanbul diyorum.

rumar80

Sevgilş Tarkan Kurt bu hafta ya da gelecek hafta. Bir gün ayarlayalım. Ben de tatil için buradayım. Bir buluşalım, tanışalım.
   Hasan ve Murat de gelir diye ümit ediyorum.  ;)

tommikser

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: gunessemerci - 10 Ağustos, 2011, 18:38:33
Eyüp abim eğer bir sıkıntı olmazsa bayram öncesi İzmir de olacam.Bizde Bucalıyız sonuçta.Demem o ki İzmirliler olarak bayramdan önceki cmt orada olursam toplantı yapalım.Bir izmir ekibini görelim.Hem pınar kitap'a da gideriz.Muhabbet ederiz nasıl olur?

Güneş çok iyi olur derim. Eğer son anda bir aksilik olmazsa bayram öncesi cumartesi bir İzmir toplantısı yapalım. Ben de hem seninle hemde diğer İzmirli dostlarla tanışma fırsatı bulurum.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Ağustos, 2011, 19:42:02
   Sevgilş Tarkan Kurt bu hafta ya da gelecek hafta. Bir gün ayarlayalım. Ben de tatil için buradayım. Bir buluşalım, tanışalım.
   Hasan ve Murat de gelir diye ümit ediyorum.  ;)

Umar merhaba, gelecek hafta çok yoğunum ama bu hafta cuma günü (12.08.2011) İzmir'e gitmeden önce buluşmak ve tanışmak isterim. Zaten almak istediğim çizgiromanlar var. Hem tanışmış oluruz, hemde eksik kitaplarımı alırım.

kedidiro

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 10 Ağustos, 2011, 23:41:18
Alıntı yapılan: gunessemerci - 10 Ağustos, 2011, 18:38:33

Güneş çok iyi olur derim. Eğer son anda bir aksilik olmazsa bayram öncesi cumartesi bir İzmir toplantısı yapalım. Ben de hem seninle hemde diğer İzmirli dostlarla tanışma fırsatı bulurum.
vallahi bir izmir toplantısına forumun tek manisa'lısı olarak ben de katılmak isterim