Forumda Kim Kimdir?

Başlatan Tarkan Kurt, 17 Ağustos, 2011, 00:31:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

;D
Alıntı yapılan: hennessy - 17 Ağustos, 2011, 12:00:25
Martin forever hakketten onun gibi yakışıklıyımdır .) ayrıca bayanlar cazibeme dayanamaz :) teşekkür ederim

OoOoO bunları Diana duymasın.
Sevgili Marti amca sen evlenip emekli olmamışmıydın.  ;D
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Elinize sağlık eşleştirmeler güzel olmuş. Benim ki zaten belliydi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 17 Ağustos, 2011, 12:03:52
  ;D
Alıntı yapılan: hennessy - 17 Ağustos, 2011, 12:00:25
Martin forever hakketten onun gibi yakışıklıyımdır .) ayrıca bayanlar cazibeme dayanamaz :) teşekkür ederim

OoOoO bunları Diana duymasın.
Sevgili Marti amca Sen evlenip emekli olmamışmıydın.

Abi konuyu saptırmayalım diana duymasın :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

ferzan

Forum profilimi ben de değiştirdim... :) Bir de ara sıra Fatih Abi'den söz ediyorum ya,sanırım Fatih'in Fedaisi de cuk oturdu durumuma... :) Şimdilik Kara Murat'lığa itirazım yok ama daha sonra Civanmert Kerim olarak da boy gösterebilirim.Şimdiden yerimi ayırtayım da kapmasın kimse...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

kalidor

Profilim de avatarım da belli ;)

Crom! Ölüleri Say...

Tarkan Kurt

Forum üyelerini çizgiroman kahramanlarıyla eşleştirmem baya isabetli olmuş gibi, herkes eşleştiği kahramandan memnun görünüyor, birçok arkadaş profil resimlerini değiştirdi bile. Bu arada Hasan'ı çiko ile eşleştirmemin kilo ile bir alakası yok ;D Forumda Zagor denince akla gelen iki isimden biri olduğu için Darkwood'u Zagor ile Hasan'ı da Çiko ile eşleştirdim. ;) Bununla birlikte resimlerinden gördüğüm kadarıyla Hasan'da Çiko gibi bir sevimlilik hali de var. ;D ;D ;D

hanac

Eyyüp Bey bence bu listeye yeni eklemeler yapalım.

Bazı arkadaşlar ben niye listede yokum diye mailler atıyorlar.

Şu anda forumun mail adresleri kilitlendi.  :)

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: hanac - 17 Ağustos, 2011, 16:57:11
Eyyüp Bey bence bu listeye yeni eklemeler yapalım.

Bazı arkadaşlar ben niye listede yokum diye mailler atıyorlar.

Şu anda forumun mail adresleri kilitlendi.  :)

Listeye ilk aklıma gelenleri yazmıştım. Ancak boş bir vaktimde foruma aktif olarak katılan diğer arkadaşlarıda listeye ekleyeceğim.

tommikser

ben hemen birisini ekleyeyim haysat (ne demekse)Ali abimize Zagor dan Satkoyu veyaKandrax i oneriyorum ;D

DAMPYR

Bana ne düşünüyorsunuz?Eyyüp Bey........ ;)

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 17 Ağustos, 2011, 17:44:54
ben hemen birisini ekleyeyim haysat (ne demekse)Ali abimize Zagor dan Satkoyu veyaKandrax i oneriyorum ;D

Satko olarak kayıtlara geçmiştir.  :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 17 Ağustos, 2011, 20:47:01

Bana avatarını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.  :)

a5555

a5555: Wolverine
Bugün nete geç girdim,MARTİN amcanın almanakını almak için Altan kardeşimize gitmiştim,o söyledi.Ben Amerikan comiks cahiliyim,acaba iyi birş eymi  bu diye sordum, Marmara yayıncı dostumuz onun Xmen'de  tex vari ama sert,acımasız biri dedi,''Oh! dedim ,kötü bi şe değilmiş ;D''
diye sevindim.
Şaka bir yana evet sözlerim daha doğrusu yazılarım sert olabilir ama beni bilen bilir ben tam tüketici haklarını korumak istiyen kişiyim,hayatda en nefret ettiğim, aldatılmak,suistimal edilmek,tüketici olarak aldatılmak,ne yapayım yapım bu ama okuyanlar bilir asla almadığımım kitap için fikir yürütmem,kötülemem yada övmem,yeri geldi oğlakın Altın seride ilk ciltinde ortalığı ayağa kaldırdım ama yeri geldi şu anda yaptığı yayın hakkında olumsuz yazanlar için oğlak'ın hakkını verdim,yeri geldi Hozu göklere çıkardım ama Judas ın 250 lira için kapaksız olması na kıyamet kopardım,ilhan bey durango ilk çıktı göklere çıkaran benim,ama hala çıkmadı diye bas bas bağıran benim,sanırım 1001 romana söylicek bir şey bulamıyoruz ;),umarım olmaz bazı yayıncılar örnek alır,itinalı yayın nasıl olur diye.
Teşekkürler tarkan kardeşim,ben  bir türlü resim,ikon koyamıyorum,acaba Wolverine mi koysam nerden bulsam,bir arkadaş nasıl yapıldığını ve resmi gönderirse memnun kalırım.
Sağlıcakla kalın,biraz zor ama bol bol ç.romanınız olsun....

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 17 Ağustos, 2011, 00:31:09
Forumdaki birçok kişiyi sima olarak tanımasam da, yazdığı mesajlardan, isimlerinden, üsluplarından yararlanarak ilk anda aklıma gelen arkadaşları çizgiroman kahramanlarına benzettim. Forumdaki herkes bir çizgiroman kahramanı olsaydı, sizce kim zagor, kim tommiks, kim örümcek adam olurdu?  ;)
Benim listem aşağıda:

Tarkan Kurt: Tarkan
Darkwood:  Zagor
s.b:  Tex
Hanac:  Çiko  ;D
rumar80: Charles Xavier
Hayal Kahvem:  Julia
Bahadır: Tolga
kalidor: Conan
gunessemerci: Tommiks
Hennesy: Martin Mystery
Mister No: Mister No