Forumda Kim Kimdir?

Başlatan Tarkan Kurt, 17 Ağustos, 2011, 00:31:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: a5555 - 17 Ağustos, 2011, 21:01:37
Teşekkürler tarkan kardeşim,ben  bir türlü resim,ikon koyamıyorum,acaba Wolverine mi koysam nerden bulsam,bir arkadaş nasıl yapıldığını ve resmi gönderirse memnun kalırım.

Merhaba, isteğiniz üzerine resim ekledim.  :)

rumar80

Bari bir zahmet bana da Profesör X'i ekle

rumar80

Sayın adminime avatarım için teşekkürler

a5555

Teşekkürler bu devamlı otamatik olarak kalacakmı yoksa bir şey yapmam gerekiyormu.

Alıntı yapılan: hanac - 17 Ağustos, 2011, 21:09:14
Alıntı yapılan: a5555 - 17 Ağustos, 2011, 21:01:37
Teşekkürler tarkan kardeşim,ben  bir türlü resim,ikon koyamıyorum,acaba Wolverine mi koysam nerden bulsam,bir arkadaş nasıl yapıldığını ve resmi gönderirse memnun kalırım.

Merhaba, isteğiniz üzerine resim ekledim.  :)

hanac

Alıntı yapılan: a5555 - 17 Ağustos, 2011, 21:16:46
Teşekkürler bu devamlı otamatik olarak kalacakmı yoksa bir şey yapmam gerekiyormu.

Kalacak, birşey yapmanıza gerek yok.

emre ozdamarlar

Sahane liste olmus :)
Dylan Dog'un capkinliginin yanindan gecemem ama daha bi motive etti beni bu yakistirma, calismalarim devam edecek :D

hanac

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 17 Ağustos, 2011, 21:18:40
Sahane liste olmus :)
Dylan Dog'un capkinliginin yanindan gecemem ama daha bi motive etti beni bu yakistirma, calismalarim devam edecek :D

Emre Bey, lütfen avatarınızla ilgilenin.  :)

Mister NO

Mister Blöf ve Gamlı Baykuş'un yanına Kaptan Swing de geldi.Foruma son üye olan arkadaşın ismi Kaptan Swing  ;D

DAMPYR

Bende avatarımı değiştirdim nasıl olmuş?Martin Amca Forever Kampanyasında ilk sıradayım herhalde Bir tek Dev albümler eksik bende........ ;)

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 17 Ağustos, 2011, 20:52:16
Alıntı yapılan: hennessy - 17 Ağustos, 2011, 20:47:01

Bana avatarını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.  :)

Doğru dersin sevgili adminim çiko :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: yasa66 - 17 Ağustos, 2011, 21:37:00
Bende avatarımı değiştirdim nasıl olmuş?Martin Amca Forever Kampanyasında ilk sıradayım herhalde Bir tek Dev albümler eksik bende........ ;)

100. mesajınız hayırlı olsun.

İsterseniz sizi Java veya Sergej Orloff ilan edelim.

hennessy

Alıntı yapılan: yasa66 - 17 Ağustos, 2011, 21:37:00

Martin amca forever her daim devam ettirelim dev albümleride alda tam forever ol :)

DAMPYR

Zaten sıra onlara geldi.onlarıda yavaş yavaş tamamlayacağım Hennessy.Sevgili Hanac Java olabilir her daim Martin amcayı kurtaran bir dost olmak bana gurur verir.

hennessy

Alıntı yapılan: yasa66 - 17 Ağustos, 2011, 21:47:02
Zaten sıra onlara geldi.onlarıda yavaş yavaş tamamlayacağım Hennessy.Sevgili Hanac Java olabilir her daim Martin amcayı kurtaran bir dost olmak bana gurur verir.

Aramıza hoş geldin o zaman sevgili java :) demin almanakta kurtlardan kurtardın beni zaten :)

tommikser

Fatih Okta abimize Prof. Oklitus'u öneriyorum :D