Kahramanlar Burada

Başlatan kahramanlarsinemada, 30 Ağustos, 2011, 14:51:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kahramanlarsinemada

Arkadaşlar,

Bayram sonrasında http://kahramanlarburada.com/ sayfası online satışa başlayacak. Sayfada başta süper kahramanlar olmak üzere çizgi karakterlerin ürünleri satılacak.

Facebook sayfasının adresi: http://www.facebook.com/KahramanlarBurada

Gelişmeleri bu başlıktan paylaşmaya devam edeceğim.

Tarkan Kurt

Güzel bir gelişme, çizgiromana ulaşmayı kolaylaştıracak her türlü gelişmeyi desteklerim. Ancak hizmet kalitesine dikkat (kusursuz ürün, paketleme, zamanında kargolama, bilinen kargo şirketleriyle çalışma)

gamlıbaykuş

Türk çizgiroman piyasası için hayırlı olur inşallah...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Alışveriş sitesi dediğinin, kapıda ödeme seçeneği olmalı artık. İnternet üzerinden kredi kartıyla işlem yapmak çok riskli. Milletin banka hesapları bir anda boşalıveriyor. Güvenlik müvenlik hikaye.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

FerdiFon

Alıntı yapılan: s.b - 01 Eylül, 2011, 14:20:26
Alışveriş sitesi dediğinin, kapıda ödeme seçeneği olmalı artık. İnternet üzerinden kredi kartıyla işlem yapmak çok riskli. Milletin banka hesapları bir anda boşalıveriyor. Güvenlik müvenlik hikaye.

Çok Doğru Sami Bey  Zaman Öyle Bir Zamanki Büyüklerimizin Dediği Gibi   Sağ Gözden Sol Göze  Güven  Yok  ,Alış Veriş Dediğin    Paketin Kapına Gelir Ödemeyi Yaparsın ,Fakat  Malesef  Kredi Kartına Mahkum Edildiğimiz Zamanlar Mecburen Oluyor ...

Yinede  Böyle Güzel Bir Hizmet Verecek Olan Bu Arkadaşlarımıza Teşekkür Ediyorum  Allah Kolaylık Versin  İnşallah  Biz Çizgi Roman Okurlarının Tüm İhtiyaçlarını Karşılarlar  ...

yalcinerol345

Daha önceden Kadıköy'den alış-veriş yapardım.Sonraları İstanbula yolum düşmez oldu.Ben de İdefix'ten kitap almaya başladım.İdefix'e kitaplar geç çıktığından ve Kadıköy'e daha erken geldiğinden her zaman alış-eriş yaptığım meşhur bir dükkanı aradım.bana kapıda ödemeli olarak kitap gönderip gönderemeyeceğini söyledim.Zira bankaya gidip havale için kuyruklarda uğraşmak istemiyordum.Bu isteğim kabul görmedi,ille de önce parayı istediler ben de mecburen İdefix'e devam ettim.
   Bir süre önce forumda Essgesse isimli üyenin kitap sattığını gördüm.Özel mesajla isteğimi belirttim.Hiç tereddütsüz kapıda ödeme isteğim kabul gördü.Hem de bir-iki gün içinde özenle amalajlanmış bir şekilde kitaplar uygun fiyatlarla elime geçti.O günden beri kitaplarımı bu şeklide alıyorum.İsminin Altan olduğunu öğrendiğim ve henüz tanışma fırsatım dahi olmayan bu arkadaşa ilgisi için ayrıca teşekkür ederim.
  Dediğim gibi kapıda ödeme çok önemli .Bir  husus daha var ki o da önemli.Ben değişik yayınevlerinden bir çok kitap alıyorum.Kitabını satın aldığım bütün yayınevlerinin tüm kitaplarının  sitede olması gerekir.Şu anda ikmal istasyonu sadece kendi ürünlerini satıyor ve bu da alış-verişi, bence azaltıyor.

rumar80

Bir ara diğer yayınevlerinin yayınları da ikmal istasyonunda olurdu ama ne değişti açıkçası bilmiyorum. Belki birgün Fuat Bey bize bir açıklama yapar.

kahramanlarsinemada

Arkadaşlar, sayfa açıldı. Önümüzdeki günlerde yeni ürünler eklenmeye devam edecektir.

Ayrıca bazı görsel düzenlemeler de yapılacaktır. http://www.kahramanlarburada.com/

Facebook sayfamıza da beklerim: http://www.facebook.com/KahramanlarBurada

Jedmau

Hadi hayırlı olsun. Çok mutlu oldum. Bol satışlar :)

kahramanlarsinemada

Çok teşekkür ederim dostum. Umarım güzel bir platform ortaya çıkarmış oluruz.

V

Hayırlı olsun Hakan.

Çeşitleri bollaştırırsın artık zamanla.

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Hayırlı olsun arkadaşım.
  Sheldon'ın t-shirt'lerinden de olacak mı?

kahramanlarsinemada

Sağolun arkadaşlar, çeşitler kesinlikle çoğalıcaktır. Yapacak çok iş var ama gerçekten zaman alacak.

Biz bu işe üç kişi girdik. Diğer iki kişinin beraber işlettikleri bir firmaları var. Onların ekibi operasyonel takibi yapacak.

Sheldon'ın tshirtü aklımızda ama şuan zaman vermek çok zor.

hanac

Hayırlı olsun Hakan'cığım.

Çok güzel bir site olmuş.