Breaking Bad

Başlatan emre ozdamarlar, 01 Eylül, 2011, 23:00:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

657 ye tâbi emekliliğe yaklaşmış muhtemelen hükümete  yakın bir sendika mensubu  öğretmenin uyuşturucuyla alakası nasıl işlenecek merak ettim.

Ahmet Oktay

Aylar sonra nihayet 3. sezona başlayabildim. Çok iyi bir bölümle başladı, bu bölümdeki dazlak biraderler neyin nesi merak ettim :D Kaldığım yerden devam edeyim izlemeye.

Ahmet Oktay

3x7 müthiş bitti. Arayı soğutmadan devam :)

emre ozdamarlar

3. sezonun sonunu ayakta alkislamistim ben, saka yapmiyorum :)

Ahmet Oktay

3x10 (sinek bölümü) ayrı bir güzeldi. Komedi dizilerinde bu kadar gülmüyorum :) Aslında bu bölümde Walt'un yaptıklarını bende yapıyorum böyle durumlarda, demek ki dışarıdan böyle görünüyor ;D

3x12 ve 3x13'e zaten diyecek söz yok, özellikle finalleri muhteşemdi.

Ahmet Oktay

3. sezonla yükselen dizi 4. sezonla resmen uçtu. Sezon muhteşem, sezon finali daha da muhteşem. Bu sezon o kadar sardı ki, mümkün olsa hiç ara vermeden tek seferde izleyecektim sezonu. İyi ki yayında olduğu zamanlarda izlememişim diziyi, nasıl beklerdim bir sonraki bölümü bilmiyorum.

4. sezon genel olarak final sezonu gibiydi, bu nedenle 5. sezonda ne işleyecekler çok merak ediyorum. Ne işlerseler işlesinler en az 4. sezon kadar iyi olacağına da eminim tabi.

Ahmet Oktay

Ve nihayet bu efsaneyi bitirdim. 5. sezonun ilk yarısı nispeten durgun geçti diyebilirim fakat 2. yarı yine muhteşemdi, fevkaladenin fevkindeydi. Ve yine söylüyorum iyi ki yayında olduğu dönemde izlememişim, 5. sezonun ikinci yarısı için 1 yıl beklemek resmen eziyet olurdu. Üstelik  5x8 öyle bir şekilde bitmişken :)

Evet dizide iyi bir karakter yok kabul ediyorum artık ;D İzlemeyenler izlesin dememe gerek yok sanırım :)

ghostrider

Böyle bir Efsane bir daha gelmeyecek ne yazık ki!...
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.