Forumda okumaktan en keyif aldığınız kim ola ki ?

Başlatan tommikser, 04 Eylül, 2011, 23:43:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Peyami

Bu tip sondajlarda hep birilerini unuttuğum için cevap vermekten korkar oldum. Yine de bir cevap verecek olsam...biraz kaçamak olacak ama Hasan'la Güneş'in atışmalarının tadı ayrı oluyor :)

darkwood

Ben ayırım yapmıyorum. Formumuzda her yazı yazan arkadaşımızın, belli bir tarzı bilgi birikimi ve hayat tarzı var. Çok uzun yazılar olmamak kaydı ile, bütün hepsini okumaya gayret ediyorum.
Ama stres atıp biraz keyif almak için arada sevgili Hasan, Umar, Abbas ve Güneş'in yazılarına öncelik veriyorum.  :)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

kendi yazılarımı çok beğeniyorum :) Umar abi nin yazılarını beğeniyorum Eren ve Hasan abinin yazılarınıda beğenirim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

altay1944

Ortalığı germeyen yazıları özellikle yeğliyorum.İlyas ilk tercihim .Sonuçta almam gerekenler hakkında ilk bilgi ondan geliyor.Bir diğer kişi sanırım Fuat bey .Yaptıkları ve yapacakları konusunda düşüncelerini bizimle paylaşmasını seviyorum.Keşke Cem beyde dönse :)Elbette ayırım yapmıyorum.Tüm yayınevi temsilcilerinin yazıları zevkle okurdum.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

FerdiFon

Sanırım  Bana KaraMurat'ın Yayınlanacağı Müjdesini Verenin Yazılarından Çok Keyif Alacağım :)

hanac

Bu aralar forumu düzenliyorum.

Bulduğum ilginç başlıkları da tekrar gündeme getiriyorum.  :)

Bakalım bu aralar forumda kim moda ?  :)

baba alsana

Sakızlınin romanlar hakkindaki kisa dusuncelerini belirtmesinin yaninda birde 10 uzerinden puanlandirmasi ,cizgiroman secimimde cok yardimci oluyor. ayrica cizgilikostebek severek takip ediyoruz :)

Mrtekin

They drew first blood...

köstebek

V

"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

kalidor

Ferzan, Dean, Rumar80, pizagor, yunusmeyra.

Bir zamanlar yazdıkları zamanlarda V, Peyami, kedidiro.

Joker'i görünce hepsini okunmuş say butonuna basıyorum  ;D
Crom! Ölüleri Say...

siyahderikoltuk

Comics ansiklopedimiz Dean'in her yazdığını zevkle okuyorum.. Doktor1881 keza dizi incelemeleri için.. Ferzan, Kalidor ve Rumar80 es geçmeyeceklerim..