Forumda okumaktan en keyif aldığınız kim ola ki ?

Başlatan tommikser, 04 Eylül, 2011, 23:43:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Nemo, Ralph, Sakızlı Ohannes Paşa, Köstebek Abi, Nightrain, Jedmau, Pikofarad

pearl jam

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pearl jam

Yeni arkadaslardan nicholaihel ve sakizli ohannes pasa eski topraklardan ferzan alan ford emreozdamarlar ve tarkan abi (nickini unuttum  :) )

Adminin notu: Tarkan abi = yunusmeyra

pearl jam

Evet yunusmeyra . Bilgi dolu yekpare yazilarini paragraflara bölmeye baslayinca kariyerinde hizli adimlarla ilerledi  :D

hanac

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 12 Eylül, 2015, 17:57:39
Evet yunusmeyra . Bilgi dolu yekpare yazilarini paragraflara bölmeye baslayinca kariyerinde hizli adimlarla ilerledi  :D

O paragraflara bölme işinin çoğunu ben yapıyorum desem  :)

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: hanac - 12 Eylül, 2015, 17:59:59
O paragraflara bölme işinin çoğunu ben yapıyorum desem  :)

Her başarılı yöneticinin ardındaki admin :D

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

connyapku

Aslinda ayirmyorum. Forumda yazilan her seyi okuyan biri olarak.
Umar abi: Anlatim tarzi cok guzel. Uykudan once programi gibi dinlendirici. Yazilarini okumak gercekten cok zevkli. Bir de klasiklerden yazdimi deyme keyfime.
Yunusmeyra: Bilgilendirme yazilari ile bana her zaman Hatirlatigi ister inan ister inanma programi. Bir de unutamadigim guzel bir Hulk yazisi var.  Yazilarini severek takip ediyorum.
Pizagor: Yazilarini severek okuyorum. Punisher  ve bir kac Conan yorumu okurken cok keyif aldigim yazilarindan bir kaci.
Kalidor: Bazen sikildikca  forumdaki Conan sayfasina veya kendi hazirladigi  barbarconan.blogspot sayfasina girip  harika tanitimlarini yazilarini buyuk bir zevkle okuyorum. The Weight of the Crown macerasinin tanitimini  cok keyif alarak okumustum.
Dean: Yeni serileri takip etmesemde yazis tarzi kesinlikle sikmiyor ve okutuyor. Tanitimlari harika. Forumun kalemi guclulerinden.
S.b: Sami abi.  Klasik yayinlari olan sevgisi ve yaptigi eglenceli, komik yorumlari ile forumun severek takipettigim bir uyesi. Forumda  baslatigi "Ilk sayi" sayfasi favorilerimden.
Tommikser: Zaman zaman yazdigi guzel kitap yorumlari ve komik atismalari.
Ferzan: Sikilmadan yazdigi uzun ve guzel kitap yorumlari.
Bazen guzel cevaplari ile Hanac
ve liste uzaaar gider. Forumda gercekten burayi cok guzel yapan cok guzel yazan kisiler var.

nicholaihel

Alıntı yapılan: pearl jam - 12 Eylül, 2015, 17:46:55
Yeni arkadaslardan nicholaihel ve sakizli ohannes pasa eski topraklardan ferzan alan ford emreozdamarlar ve tarkan abi (nickini unuttum  :) )

Adminin notu: Tarkan abi = yunusmeyra

Görmemişim bunu, teşekkürler  :)