Gelecekte Bu Forumda Mesajlar

Başlatan DAMPYR, 05 Eylül, 2011, 19:02:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Şimdi size eğlenceli bir başlık açıyorum. Hiç düşündünüz mü bundan 15 sene sonra ölmezde sağ kalırsak bu forumda mesajlar nasıl olurdu ? Ben düşündüm de birkaç kişininkini yazıyorum:

a5555- West ne oldu West çıkmıyacak mı ?

Eren Koyunoğlu - Size kaç defa dedim benim soyadım Koyuncu değil

hennessy - Martin Mysterenin Oğlunun maceraları Forever

Forum Yöneticileri istanbul ekibi - Artık bu sene toplantımızı yapalım diğer dedeleride çağırın fazla gürültüde yapmayın başım ağrıyo

Büyülü Rüzgar - Demirbaş Yayıncılığın çıkartığı çizgi romanların 1.sayıları geldi

Darkwood - Evde ve işyerimde yer çizgi romanlardan yer kalmadığından evin yakınınındaki bankamatikte sabahlıyorum duyurulur.

Yeni üyenin biri - Bu sene çıkan Çizgi roman cd'sini aldınızmı?

Başka bir üye - Evet aldım yanlız ben cd'nin üzerindeki boyayı pek beğenmedim çamur gibi bide 2 senede bir cd yayınlamasınlar artık.daha önceki cd'deki macerayı unutuyorum.

Ben Java 30.000 - Biz eskiden birşey okuyorduk ama o neydi unuttum..... ;D ;D ;D

ismi geçenlerin hoşgörüsüne sığınarak böyle birşey düşündüm. lütfen kızmayın.
Sizce diğer üyeler nasıl bir mesaj gönderir ? birazda gülelim....... ;)

V

Gamlıbaykuş:Gerekli Şeylerden bir açıklama bekliyoruz artık.Essentialler yayınlanacak mı,yayınlanmayacaklar mı?

Kalidor:Marmara Çizgi Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı 20. cildini bu sene çıkar mı?

Rumar80:Bazıları Yürüyen Ölüler'in 50. cildini bekler,kimisi 120.yi okumuştur bile.

Judas:
İsteyenin bir yüzü kara..Batman'ı İstiyoruz!

S.B:Bırakın bunları,Teks okuyun,Teks!..
"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

ErenKoyunoglu

Soyadım Koyunoğlu evet :D en sonunda ben de yanlış yazıyordum az daha...
Çok yaratıcı bir başlık oldu geliştirmek lazım. Herkes yazsın bence birşeyler.

hanac

15 Yıl Sonra

Carnage: Watchmen çok derin mevzu abi, bununla ilgili bir çalışma yapıyorum. Yakında yazacağım.

1001Roman: Çizgiromanı ucuzlatmak için çalışmalarımız sürüyor. Derneğe üye olun.

güneşsemerci: Bz izmrliler yne toplntı yapsas mı , rkor kıralm.

JAVA 30.000 - Mandrake listesi güncellenmiştir.

pearl jam

hah ha çok güzel olmuş bu. En çok rumar80 ninkine güldüm :)

pearl jam

Güneş 15 yıl sonra çocuklarını da getirir toplantıya rekor üstüne rekor kırarız :)

rumar80

Biraz da benden:

Jedmau: Umbrella academy baskıdan çıktı, tekrar geri verildi
Pizagor: Zagor 222. sayının 18. sayfası bende yazısız çıkmış sizde de öyle  mi?
alan ford: Şu Edirne toplantısı mutlaka gerçekleştirilecek
Bahadır: 200000. mesajın ödülü olan Avengers kitabı için teşekkürler. 201000'in ödülünü açıklayın da hazırlık yapalım
Carnage: Şu sıralar Call of duty 225 oynayacağım ama eklem ağrılarım izin vermiyor
Hacıbabs: Tay Mandrake tam takım hala bende mevcut. İsteyene uygun fiyata satarım
Eren koyunoğlu: O kadar yazdım hala From Hell'i okumayan var mı?
Günessemerci: Zor klsik macerlar okuyorum. Rahmetli Ferr ne cizmiş ama
Hanac: Sevgili Günessemerciye gene yanlış yazdığı için uyarı verilmiştir
Kültürelgüncel: Rahmetli Ali Recan'ın ruhu ile röportaj yaptım. Devamı....
pearljam:  Nisan 2028 satış rakamları için oy kullanmayı unutmayın

hennessy

Hennessy : Martin gibi saçlarım bembeyaz oldu bende artık martin amcayım gerçi şu an bile saçlarım beyaz

hanac : sinan baba pastalar biraz daha yumuşak olsun malum yaşlandık :)

umar abi : x men de okunacak bişi kalmadı artık x men beni keşfetsin :)

1001 roman : artık çizgi romanları bedava dağıtıyoruz :)

aylık çizgi roman yarışması hennessy 2020 yılında: bu ay umar abi bana verecek çekilişteki çizgi romanları kimse kalmadı kesin :)

Java 30.000 : Hennessy okuduklarımı görüyorsun değilmi hala :)

güneşsemerci: İzmirden 4D yayın ile şu an canlı yayındayız siz hala toplanmaya uğraşın nasa orda mısınız :)

ismi geçenlerin hoşgörüsüne sığınarak böyle birşey düşündüm.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Darkwood: Satılan kitaplar listeden çıkartılarak ürünler güncellendi.

rumar80: Bugün size yeni X-Men karakterlerini tanıtacağım.

ilke: Conan'ın tercümesi beni çok yordu.

michel: Gerekli Şeyler 2026 da süper yayınlarla karşınızda, müjdeleri veriyorum.

hennessy

michel: gerekli şeyler diabolik i sonunda ciltledi duyurulur

lal : 3 boyutlu martinler raflarda :)

1001 roman : Julia yı mavi kapaklı renkte basmayı düşünüyoruz ne dersiniz :)

marmara çizgi : İlke üzgünüm hala örümcek adam küçük emrah modunda çıkacak

İlyas : Şu an stoklarımızda çizgi roman kalmadı bir haftalığına kapalıyız

Fenerli bir üyemiz : Ne olacak bu fenerin hali

Kalidor : Conan çizerleri çok rica etti yeni hikayeyi ben yazacağım ondan birkaç gün siteye yazmazsam kızmayın

hennessy

Bonelli 2050: Tex için çizer ve yazar kalmadığı için son verdik

Bonelli 2060 : Martin in aynı hikayeleri çizdiğimizi bir okur tarafından uyarıldık onun için yayınımıza son verdik

Marvell 2040: allah rızası için bir ağ parası

1001 roman 2050 : Greystorm geri dönüyor sadece bizde

Bonelli 2040 : Mister no uzayda

alan ford

Aha süper başlık. sahi şu Edirne toplantısını yapsak artık ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

He he çok güzel olmuş ;D

designer73: gerçek güzellikler konusu yaşlı bünyeleri aşırı heyacanlandırıp tansiyonu yükselttiği için kitlenmiştir.

kafkaesk: 2020- Red Sonja 3. cilt için Panini'yle henüz irtibat kuramadık.

Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Michel : Naruto ve One Piece orjinal manga formatında 2. sayıları ile satış noktalarında...
İlke : Conan'ın tercümesi beni çok yoruyor, ama 8. cildin çevirisi bitti haftaya matbaaya veririz...
Michel : Gerekli şeyler Old Man Logan'ı yayın programına aldı...
İlke : Evet, Red Sonja'yı geciktirdiğimizin farkındayım, 4. sayıyı fuara yetiştirmeye çalışıyoruz...
1001 Roman : Diğer  yayıncılarla anlaşamadık, bu fiyat politikası böyle gelmiş böyle gider...
Michel : Japonlar One Piece'de gene sorun çıkardı, bastığımız matbaanın sahibi japon olmadığı için japon bir matbaacı buluncaya kadar okurları biraz bekleteceğiz...
Rumar80 : ben yürüyen diriler'e başladım, bazıları hala yürüyen ölüleri okumayı bekliyor...
Güneşsemerci : istanbullular toplantı görsün; bu yıl da geçen yılın rekorunu egale ettik (12,5 kişi ile toplandık ;D) hoppaaa izmir!!
Darkwood: Satılan kitaplar listeden çıkartılarak ürünler şu tarihte güncellendi.
Designer73 : Ferri kapak çizmesin artık!
a5555 : sayın demirbaş artık çıkar şu West 5 i utandır bizi! Sevgili Hoz Judas'ı şöyle güzel kapaklı bas 2500 tl fark veririz biz!
hennessy : Bonelli sitesinde yeni bir martin'in torununun görümcesi serisi başlatacağını duyurmuş.
a5555 : West nerde, Durango nerde? Bana sattığınız kitapların parasıyla başka şeyler basıyorsunuz hep! >:(
büyülürüzgar : Tex 1500. sayı geldi, büyülü rüzgardan temin edebilirsiniz. fiyat dışarda 75.000 tl bizde 71.000 tl
s.b. : Haşim bey Judas tekrar baskılarından sonra sıra Jeriko'ya gelmedi mi? Tom Braks essegesse harici çizimler de kaldı öyle?
Judas : Birisi şu DC'yi ikna etsin artık >:(