Gelecekte Bu Forumda Mesajlar

Başlatan DAMPYR, 05 Eylül, 2011, 19:02:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

sevgili designer73 akşam akşam güldürdün beni :)

hennessy : Bonelli sitesinde yeni bir martin'in torununun görümcesi serisi başlatacağını duyurmuş.
büyülürüzgar : Tex 1500. sayı geldi, büyülü rüzgardan temin edebilirsiniz. fiyat dışarda 75.000 tl bizde 71.000 tl
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Çok güzel bir çalışma ve kaliteli bir analiz olmuş, gerçekten güldürdü beni sağolun...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yunusmeyra

yakın zamanda , bu başlığa yazılanlar dışında daha fazla güldüğüm "yazılar" :) olmadı..e-dergide kesinlikle buna benzer bir bölüm olmalı...süpersiniz ("comics" formatı anlamında değil,gerçekten..)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Tarkan Kurt

Çok güzel olmuş, akşam akşam yarıldım. ;D ;D ;D

darkwood

Gerçekten harikaydı, gülmekten gözlerimden yaş geldi. Yoksa ağlamaktan mı?  ;D
Darkwood Sakinleri..

s.b

Uyduranların hepsi iyi uydurmuş doğrusu. Amma çok gülüyorum ha.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Sami abi sen gelecekte İstanbl toplantısını kesin ailecek basarsın.6 çocuk ve 18 torunla beraber ailecek toplansanız yeter ;D

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 05 Eylül, 2011, 20:52:11
   Biraz da benden:

...
Pizagor: Zagor 222. sayının 18. sayfası bende yazısız çıkmış sizde de öyle  mi?
...

Bu tarz baskı hatalarına özel bir yatkınlığım olduğunu düşünmeme neden olan bir olayı anlatayım...

Kasım 2010 senesinde eşimle Makedonya'yı geziyoruz. Bir yandan bu güzel ülkenin tadını çıkarıyorum bir yandan da Makedonca – Arnavutça - Sırpça artık ne bulursam şeklinde çizgiroman tarıyor gözlerim. Neyse Ohrid'de ve Üsküp'te Sırpça Bonelliler buldum ve bir miktar aldım. Aldıklarım arasında birkaç ay sonra bizde de yayınlanan Tex'in Donegan Kardeşler cildi var. İstanbul'a döndüğümde kitabı incelerken bir de ne göreyim, bir yapraktan albümde ardarda 2 tane yeralıyor...

Hemen döşedim mesajı yayıncısına, bu nasıl ciddiyetsizlik, olmaz böyle şey, bu kitabı piyasadan toplayıp, yeni baskısını yapın diye  :P
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Gerçekten bu takıntılar nelere kadir, bu yazı bunun en güzel kanıtı.
Keyifli bir yazı olmuş, adamlar kimbilir neler düşünmüştür.  :)
sonrasını takip edebildinmi?
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Rumar 80 : Deathnote 11. ve 12. ciltten sonra Bleach essentiallarına geçeceğim. Sırada beni Reborn ve Dragonball ciltleri bekliyor. Japonya'dan haftalık Shonen Jump manga dergisini getirtmeye başladım... Örümcek Adam mı? O da kim???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Kasım, 2011, 08:45:58
Rumar 80 : Örümcek Adam mı? O da kim???

Zamanında örümcek adam ve X-men'in mangası çıkmıştı onları alayım bari... ;D

hennessy

Martin Mystere manga 3. cilt çıktı, almayı unutmayın arkadaşlar.

İlke örümcek manga nerde kaldı çıkmadı mı ? :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Günessemerci :  Rom'un telifi için Galador ile görüşmemiz sürüyor. Bu sefer azmettim 75 macerayı tek kitapta çıkaracağım. Canım çekti gidip evdekileri bir daha okuyayım
hanac : Forum yazılarının son 50 tanesinin tamamını yöneticiler yazmış. İyi ki herkesi yönetici yaptık. Böylece üyeler neden az yazıyor diye düşünmüyoruz.
pizagor : Cumartesi günkü toplantıya kızın kursları nedeniyle katılamayacağım. İnşallah ölmeden bir gün görüşebiliriz. (Bu gerçekten olacak Özgür. Ben şu anda yaşıyorum  ;))
Carnage : Çok tutulduğu için kim kimi döver yarışmasını tekrar açıyoruz. Yeni yarışmanın adı: Forumda kim kimi döver
ahmet çakay : Ferri'ye köfte yedirdim. Fotoğraflar birazdan. Yalnız Ferri'nin yanındaki Tokat'lı arkadaşa uyuz oldum  ;)
rumar80 : Arkadaşlar burada ortak zevkimizi paylaşıyoruz. Birbirimizi kırmadan yazalım.
Bahadır : Oğlak Tex'e yine zam yapmış. Bir Tex artık asgari ücrete eş olmuş.  >:(
hüzünlü flüt : Arkadaşlar nick'imi dans eden sarmaşık yaptım... uçan karga yaptım...  sıçrayan kurbağa yaptım... yaptım... yaptım...

ümitkr

Forumu sıkı takip etmediğimden genel olarak tüm forumlara gönderme yapmayı tercih ediyorum.
Spoiler:
Eğlenceli olmayabilir!

Sene 2030

- Dağıtım işi çözülemedi hala
- Yayıncılar bu işi bilmiyor
- Bu çizgileri sevmiyorum
- Neden yerli çizgi roman basılmıyor
- Sevmiyorum basılmasın
- Yayınevi benim bastğım çr satılmıyor diye basmıyor, ben satın alıp okuyorum ya yetmiyor mu?
- Neden bütün aktiviteler İstanbul'da
- Ne olacak bu Fenerin hali?

tommikser

Hanac abi ile uzun zaman sonra karşılaşma.

-Hanac abi o ne hal öyle.Artık kel değilsin saçmı ektirdin?.Püüüüü yaşından başından utan (Yaş 60).