Gelecekte Bu Forumda Mesajlar

Başlatan DAMPYR, 05 Eylül, 2011, 19:02:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 22 Kasım, 2011, 09:39:56
Hanac abi ile uzun zaman sonra karşılaşma.

-Hanac abi o ne hal öyle.Artık kel değilsin saçmı ektirdin?.Püüüüü yaşından başından utan (Yaş 60).

Küstüm  :-X

yunusmeyra

yıl 2035, forumdan..
-abi var ya bu adamların hepsi bu forumda yazmışlar..şimdi bak her biri plazalarda büyük yayınevlerinin sahipleri..buraya yazarlar mı şimdi..
-ne yazacaklar dostum..onlar bu işe girdiklerinde çizgi romanlar taş çatlası 2000 satıyormuş..şimdi her biri bir kaç yüzbin satan onlarca derginin sahibi hepsi..
-abi adamlar sırf animasyon ve film haklarından milyarlar kazanıyorlar...
-boş ver hocam zenginin malı züğürdün çenesi hesabı..
-kadıköyü yeni ilçelere böldüler ya..şimdi hangi alt bölümde buluşacaz ona bakalım..
-kadıköy-5 'te buluşalım..büyülü rüzgar-25 te toplanır sonra bir şeyler atıştırırız..
.......
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

s.b

35 sene sonra. Yer Kadıköy. Onun da ötesindeki yer, bizim çizgi çarşımız. İşte şu elinde bastonuyla merdivenlerden inen ihtiyarda benim. İhtiyarlık işte kendi kendine söylenmeden olmaz.
_ Aman off belim ağrıyor. Şuraya bir asansör yaptıramadılar. Cimri herifler ne olacak. Yıllardır bize fahiş fiyattan çizgiroman satıp durdular. Bodruma ineyim de şu Cem Beye bir uğrayayım.  Oh yoruldum be. Bakayım ne yapıyor.

_ Cem Bey neredesiniz?... Alooooooo ses verin.

_ Ooo Sami Bey hoşgeldiniz. Buyrun oturun. Hemen çay söyleyeyim.

_ Teşekkür ederim. Şöyle şu sandalyeye bir oturayım hele. Ayy anam ayağım kaydı. Vay anam ayağım burkuldu.

_ Aman! vah vah!... Sami Bey cok ağrıyor mu? Durun size yardım edeyim.

_ Yardım mardım istemem. Ya bırak beni tutma be kardeşim... Çizgiromanlar matbaada bahanesine şimdi bunu da eklersin artık. Sami Bey düştü onu kaldırıyordum da bu yüzden iki ay sonraya kaldı yeni sayısı dersin. Aman bırak ben kalkarım.
Söyle bakayım, adı neydi şu çizgiromanın yeni sayısı çıktımı? Bak senin yüzünden adını da hatırlayamıyorum. O kadar çok ara veriyorsunki bir gün Kadıköy'ün yolunu bile unutacağım.  Hah hatırladım... Şu kalın renkli Teksas ve Tommiks'lerin 7. sayıları geldimi?

_ Sami bey inan ki haftaya geliyor. Şu İtalya'daki yayınevi işi çok vaktimi alıyor. O yüzden böyle oldu.

_ Bana bak başlarım şimdi senin İtalya'daki yayınevine. Ömrün bahane bulmakla geçti. Ben de bu halimle hâlâ buralara geliyorum deli gibi. Ömrümüz bitti kitaplığımızda Demirbaşın bir tamamlanmış serisi yok. Hani şu Jony Hızar mı testere mi neydi onun adı 3. sayısını 35 senedir bekliyoruz yahu.

_ Abi o seri pek tutmadı ya. Biliyorum üzüleceksin ama ben o seriyi yayınlamamaya karar verdim.

_ Tamam canım madem yayınlamayacağım diyorsun o halde ben de ümidimi keseyim bari.
Hani şu Konyakçı ne oldu peki? Onu beklemekten ben sarhoş olup ayyaşa döndüm. Bak onu bunu bilmem kala kala bir şu Konyakçı kaldı onu da yayınlayıver de rahatlayalım artık.

_ Ya abi seni mi kıracağım. En kısa zamanda Konyakçı geliyor.
Sami abi sen şeyi merek etmiyor musun? Hani eee yani nasıl söylesem...

_ Ya ne geveleyip duruyorsun? Doğru düzgün söylesene.

_ İnan nasıl söyleyeceğimi bu müjdeyi nasıl vereceğimi bilemiyorum Sami Bey!

_ Yahu şimdi beni hepten meraklandırdın. Neymiş bu müjde, söyle bakalım.

_ Abi bak sakin ol heyecanlanma. Söylüyorum bak.

_ Evet, evet hadi söyle artık.

_ Abi 5 adet Marvel çizgiromanı yayınlayacağım.

Eh bundan sonra olanları şimdi anlatmak istemiyorum. Ama Cem Bey'e sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İnşaallah bize darılmaz. Amacım kimseyi incitmek değil. Sadece güldürmek ve birazıcık da düşündürmek.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 03 Eylül, 2013, 17:41:30
İşte şu elinde bastonuyla merdivenlerden inen ihtiyarda benim. İhtiyarlık işte kendi kendine söylenmeden olmaz.
_ Aman off belim ağrıyor. Şuraya bir asansör yaptıramadılar.

Sami Abi çok başarılı bir yazı olmuş.

Tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Bu arada 1 adet yürüyen merdiven monte edilmiş pasaja ama 1 taneye (yazı ile bir tane) daha ihtiyaç var en alt kata inmek için.  :)

Bu arada 35 yıl sonra 5 oğlandan 1 tanesi bile yok yanında  :'(

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 03 Eylül, 2013, 17:53:39
Sami Abi çok başarılı bir yazı olmuş.

Tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Bu arada 1 adet yürüyen merdiven monte edilmiş pasaja ama 1 taneye (yazı ile bir tane) daha ihtiyaç var en alt kata inmek için.  :)

Bu arada 35 yıl sonra 5 oğlandan 1 tanesi bile yok yanında  :'(

Abiciğim bir anda ilhan mı ilham mı nedir işte ondan geliverdi ve yazmaya başladım. Eğer bu ilham gelmeye devam ederse Kadıköy maceram devam eder.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Sami Bey sen yaşlandında Cem Bey hala dimdikmi duruyor... ;D :D ;)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yunusmeyra

sinyor Sami
bellissimo articolo !  :)

not: italyanca için müracaat Hennessy  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Başlığı yeniden canlandıralım;

Yıl 2035

caretta: Hadi Çizgi Düşler Teks'in yeni sayısı nerede kaldı, 2 gün geciktiniz.

Presstij: Cassidy 3. sayı matbaaya girdi

Marmara Çizgi: Bone 4. sayının tercümesi bitti

Gambit: 2013 En İyiler yakında açıklanacak

Jedmau: Her gün bir Batman hedefine çok yaklaştık

Çizgiliköstebek: GENÇ YAYIN YÖNETMENLERİNE ... NE BASALIM BEYLER

Alan Ford: Druuna yayınlanacak mı ?

Kızılmaske:  :)  ;)  :D

dean: www.deandenguncelcomıcshaberleri.com

rumar80: West Coast Avengers özetleri zor ama imkansız değil

Ras Al Ghul: Teşekürler  :)

Ahmet Oktay

alan ford

Çok pis İnglisce çalışıyorum bu aralar. Druuna takımı ingiliscesinden okumaya karar verdim. ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 24 Temmuz, 2014, 14:17:40
  Çok pis İnglisce çalışıyorum bu aralar. Druuna takımı ingiliscesinden okumaya karar verdim. ;D

Benim bildiğim kadarı ile Druuna'da pek yazı yoktur  :)

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 25 Temmuz, 2014, 11:14:18
Benim bildiğim kadarı ile Druuna'da pek yazı yoktur  :)

Druuna'ya nasıl yüzeysel bir bakış açısıdır bu böyle arkadaş! Bir iki sahne için koskoca seriyi yaftalamayın rica ederim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Ahmet Oktay

Yıl 2025

hanac : baktım kimseden fayda yok "kaç para ulan bi Shang-Chi" dedim ve ben yayınlamaya karar verdim arkadaşlar. İlk sayı yakında Altın Madalyon Yayınları etiketiyle çıkacak.

Mrtekin

"Bone 5, çok yakında, Marmara Çizgi etiketiyle" :)
They drew first blood...