Gelecekte Bu Forumda Mesajlar

Başlatan DAMPYR, 05 Eylül, 2011, 19:02:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Cizgi dusler, bonelliyi satın almak icin teklifte bulundu. Görüşmeler gizli olarak devam ediyor...
They drew first blood...

Mrtekin

Jbc nin bastığı, paralel evrenlerde gecen Tarkan satış rekorları kırıyor.

Ertan bey, dur bakalim daha Tarkan'ı sifirlamayi ya da earth 1 versiyonu üzerinde de calisiyoruz, dedi.

Ertan beyin, bu versiyonlarda, kurtu, scarlet johannson a benzer bir dişi olarak kurgulaması da, okurları cok sevindirdi.
They drew first blood...

yunusmeyra

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 05 Eylül, 2011, 19:02:02
Şimdi size eğlenceli bir başlık açıyorum. Hiç düşündünüz mü bundan 15 sene sonra ölmezde sağ kalırsak bu forumda mesajlar nasıl olurdu ? Ben düşündüm de birkaç kişininkini yazıyorum:

a5555- West ne oldu West çıkmıyacak mı ?

Eren Koyunoğlu - Size kaç defa dedim benim soyadım Koyuncu değil

hennessy - Martin Mysterenin Oğlunun maceraları Forever

Forum Yöneticileri istanbul ekibi - Artık bu sene toplantımızı yapalım diğer dedeleride çağırın fazla gürültüde yapmayın başım ağrıyo

Darkwood - Evde ve işyerimde yer çizgi romanlardan yer kalmadığından evin yakınınındaki bankamatikte sabahlıyorum duyurulur.

Yeni üyenin biri - Bu sene çıkan Çizgi roman cd'sini aldınızmı?

Başka bir üye - Evet aldım yanlız ben cd'nin üzerindeki boyayı pek beğenmedim çamur gibi bide 2 senede bir cd yayınlamasınlar artık.daha önceki cd'deki macerayı unutuyorum.

Ben Java 30.000 - Biz eskiden birşey okuyorduk ama o neydi unuttum..... ;D ;D ;D

ismi geçenlerin hoşgörüsüne sığınarak böyle birşey düşündüm. lütfen kızmayın.
Sizce diğer üyeler nasıl bir mesaj gönderir ? birazda gülelim....... ;)
:)
Engin`den,
Alıntı yapılan: V - 05 Eylül, 2011, 19:44:18
Gamlıbaykuş:Gerekli Şeylerden bir açıklama bekliyoruz artık.Essentialler yayınlanacak mı,yayınlanmayacaklar mı?

Kalidor:Marmara Çizgi Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı 20. cildini bu sene çıkar mı?

Rumar80:Bazıları Yürüyen Ölüler'in 50. cildini bekler,kimisi 120.yi okumuştur bile.

Judas:
İsteyenin bir yüzü kara..Batman'ı İstiyoruz!

S.B:Bırakın bunları,Teks okuyun,Teks!..
:) :)

Rıza`dan,

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Kasım, 2011, 09:21:40
Günessemerci :  Rom'un telifi için Galador ile görüşmemiz sürüyor. Bu sefer azmettim 75 macerayı tek kitapta çıkaracağım. Canım çekti gidip evdekileri bir daha okuyayım
hanac : Forum yazılarının son 50 tanesinin tamamını yöneticiler yazmış. İyi ki herkesi yönetici yaptık. Böylece üyeler neden az yazıyor diye düşünmüyoruz.
pizagor : Cumartesi günkü toplantıya kızın kursları nedeniyle katılamayacağım. İnşallah ölmeden bir gün görüşebiliriz. (Bu gerçekten olacak Özgür. Ben şu anda yaşıyorum  ;))
Carnage : Çok tutulduğu için kim kimi döver yarışmasını tekrar açıyoruz. Yeni yarışmanın adı: Forumda kim kimi döver
ahmet çakay : Ferri'ye köfte yedirdim. Fotoğraflar birazdan. Yalnız Ferri'nin yanındaki Tokat'lı arkadaşa uyuz oldum  ;)
rumar80 : Arkadaşlar burada ortak zevkimizi paylaşıyoruz. Birbirimizi kırmadan yazalım.
Bahadır : Oğlak Tex'e yine zam yapmış. Bir Tex artık asgari ücrete eş olmuş.  >:(
hüzünlü flüt : Arkadaşlar nick'imi dans eden sarmaşık yaptım... uçan karga yaptım...  sıçrayan kurbağa yaptım... yaptım... yaptım...
:) :) :)

ve daha neler neler  :D

tüm dostlarımıza sevdikleriyle güzel bir bayram geçirmelerini diliyorum, bayramınız kutlu olsun

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

İşin garibi aradan uzun yıllar geçmiş ben hâlâ Essentiall muhabbetindeyim. Demek ki ne Gerekli değişmiş ne de ben  :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

BAHADIR

Yalan değil valla... Bayrağı devir alan Çizgi düşler Oğlak'ın kaldığı yerden devam ediyor... Bu gidişler renkli Comicsleri geçip Asgari ücrete yetişecek gibi... Tex'i durdurabilene aşk olsun... Aylardır karpostal da yok zaten... >:(

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Kasım, 2011, 09:21:40
pizagor : Cumartesi günkü toplantıya kızın kursları nedeniyle katılamayacağım. İnşallah ölmeden bir gün görüşebiliriz. (Bu gerçekten olacak Özgür. Ben şu anda yaşıyorum  ;))

Umar80 büyük büyücü olmak, geleceğimi bilmek, ben ona bu haftasonu kahve falına gitmek istemek...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...