Şangay Şeytanı - Çizgi Düşler

Başlatan ferzan, 06 Eylül, 2011, 02:41:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Forumun en çok yayınlanmasını istediği yayınlardan olan Shangai Devil'de piyasaya çıktı.Çizgi Roman çeşitlilik bakımından Altın çağını yaşıyor.Ah birde Fiyatları ucuz tutabilseler.... :-\ 8) :D

darkwood

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 28 Temmuz, 2013, 09:51:29
Forumun en çok yayınlanmasını istediği yayınlardan olan Shangai Devil'de piyasaya çıktı.Çizgi Roman çeşitlilik bakımından Altın çağını yaşıyor.Ah birde Fiyatları ucuz tutabilseler.... :-\ 8) :D

O da olur bir gün inşallah.  :)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

İlk kitap bitti. Ugo Volto'dan beri daha olgunlaşmış. Babasına yardım etmek için Çin'e gelmiş. Çin mahallelerinin çizimleri ve detayları hoşuma gitti. Sizi o atmosferin içine sokuyor. Konu vasatın üstünde okunacak bir hikaye. Saklı yüzün maskesini tekrar görmek beni mutlu etti. Ben bu seriye şans vereceğim. Ugo bu sefer daha iddialı ama aşktan yana hala şansı yok.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Şangay Şeytanı merakla beklediğim bir seri idi. Gelen siparişlerde okuma önceliğini ona veriyorum bu sebeple. Bakalım Ugo dost Çin'de neler karıştırmış ;)

HacıGeraltEmmi

Ugo Şangay'a hızlı bir giriş yaptı. Uzun zamandır bir çizgi romanı bu kadar zevkle ve dikkatle okumamıştım.

Manfredi - Rotundo ikilisinden harika bir ilk macera, okumanızı salık veririm.

dursar

Konu ve grafikler harika hoş geldin şd

rumar80

İlk macerayı ben de bitirdim. Yine tarihi bir dönemde tarihi olaylara tanık olacağız Ugo ile.
   Volto Nascosto'ya benzer yanları yok mu? Tabii ki var. Ezilmiş insanlar, sömürge peşinde Avrupalılar, yine bir kız meselesi ve Ugo dışında bir başka maskesi karakter. Yine de ilk bölüm için güzeldi. Bakalım ikinci bölümde neler olacak.

DAMPYR

Şangay Şeytanı tutacak bir seriye benziyor haydi hayırlısı... 8) :D ;)

rumar80

İkinci cilt te bir çırpıda bitti. Ugo gene bir kadının peşinde. Şu çocuk ta kendine düzgün birini bulup evinin erkeği olamadı gitti. 3 ve 4. sayılar yol öyküleri şeklinde. Hele dördüncü sayının çizeri Diso olunca aklıma Manaus gelmedi değil.
   Yolculuk Şanghay'a doğru devam ediyor. Güzel ve okunaklı bir seri. Kolay gele

Kerimoğlu

İkinci ciltte senaryo ve çizimler (Diso...) harika. Neden mini seri? diye sorası geliyor insanın. Bir kampanya da Ugo'ya başlatsak İtalya'dan duyarlar mı bizi? Veya çakma Tenten, Zagor çizen abilere mi çıtlatsak...

hanac

Alıntı yapılan: Kerimoğlu - 29 Ağustos, 2013, 14:18:18
Veya çakma Tenten, Zagor çizen abilere mi çıtlatsak...

O abiler kaldı mı hala ?  :)

Belki Ugo Çin'den sonra başka yere gider ve maceraları sürer, beklemek lazım.

nejat hüseyin özal

Satın aldım...Çizimleri çok güzel...Umarım uzun soluklu bir yayın olur... Tavsiye ediyorum.  :D

tommikser

Nejat bey Şangay İblisi'nden önce Saklı Yüz'ü de okursanız çok daha iyi olur.Aklınızda olsun.

hennessy

Diso'nun çizimleri kendini hemen gösteriyor. Ugo gene bir kadının peşinden koşuyor. Uslanmıyor.

Kadını ailesine götürüyor. Ugo akıllanmıyor. Canından önce onu kurtarıyor. Kız ben ailem yanında kalacağım diyor.

Korsanlar olaylar bombalar güzel bir macera sizi bekliyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

1 ve 2 cildi hiç ara vermeden okudum. Gizli Yüz serisine on basar bu Çin Şeytanı. Hiç dur durak yok arkadaş. Olaylar ne kadar hızlı gelişiyor. Okumakta geç kalmayın.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN