Hangi kötü siz olurdunuz?

Başlatan tommikser, 08 Eylül, 2011, 15:20:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Eveeeeeet bakalım kim kötü olmak ister ? Açıkcası ben Oyumu Kandrax'tan yana kullanıyorum.

Adam feci kötü. Hem daha ölmedi ;D

tommikser

Kötü olmak isteyen yok mu arkadaşlar?Kim o benim gibi siyah şapka giyip gezmek isteyenler?

ferzan

Greystorm ile Rakosi arasında kalsam da,tercihimi Robert Greystorm'dan yana kullandım.Hellingen olmak istemezdim,adam çok büyük hezimetlere uğradı,iyi de oldu... :) Hiçbir koşulda insan ırkını küçümseyip satmazdım Hellingen gibi...Rakosi de gecelerin adamı,haliyle pek ortamlara aktığım söylenemez.Hem vampirlere has bir yetenekle iradeleri etkim altına almak pek de gurur duyulacak birşey olmasa gerek.Bu sebeple kafadan onu da eledik.Ha,vampirlerden bir tek Harlan Draka'nın karizmatik babasına oynardım,o da listede yok zaten.Aslında Howard Hogan da karizmatik kötülerden ama yükselmek uğruna kalleşlik ve gurursuzluk yapıp,sonra da ulaşmış olduğum mevkiide artistlik yapmazdım.Üstelik oldukça büyük bir tarikatın maşalarından biri olmak bana ters.En fazla hırsımın kurbanı olayım,içimdeki hep varolan kötü ile bir zaman sonra karanlığa geçeyim ama bu süreçte kimseye hizmet etmeyeyim,kendi kendimi var edip kendi kendimi bitireyim.Bu sebeple Greystorm biçilmiş kaftan benim için... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

tommikser

Dostum süper yazmışsın ağzına sağlık... ;)

Mister NO

Okuduğum çizgi romanlar bana kötü değil iyi olmayı öğretti. ;D

ErenKoyunoglu

Hiç düşünmeden Hellingen!!! biraz düşününce Preacher'dan Herr Starr :)

darkwood

Ahyaaaak!
Zagor olarak, düşmanlarım ile işbirliği yapanları kınım kınım kınıyorum.  8)
Darkwood Sakinleri..

siyahderikoltuk

Ben Magneto olacaktım.. Sanırım yanlış kata gelmişim ???

DAMPYR

Hiç Düşünmeden Söylüyeyim Tommiks'deki Binbir Surat olurdum.Hem Herkezin kılığına rahatlıkla giriyor.Hemde Yakalanma olasılığın çok düşük.Düşünsene istediğin herhangi bi kahramanı olabilirsin......... ;D ;D ;D

pearl jam

Ben Avarel Dalton olmak istiyorum. Yediği herşeyden keyif alan, hapishanede bütün gün yangelip yatan her durumda mutlu olabilecek kadar aptal. Bence süper bir hayatı var. 

FerdiFon

Ben  Zagor'un  Maceralarında Gördüğüm En Kötü Karakter Olarak , Şeytan Ruhlu   Mortimer Olmak İsterim  ,Zagor'un Onunla   Tanışması  Mortimer   Çok Büyük Bir Soygun Planı Düzenlerken  Zagor Sayesinde  Soygun Bir Fiyaskoyla  Sonuçlanıyordu  Ve Bu Olaydan Sonra  Zagor'a Diş Bileyip  Zagor'un Mahvolması  Adına  Büyük Projelerle  Çıktı Her Karşılaşmalarında  ,  Mortimer'in Bir Özelliğide  Tom Brax Gibi  Yada Binbir Surat Gibi Mükemmel Kılık Değiştirmesi  Yalnız Bir Farkla Mortimer'de Kartal Gibi Bir Burun Olduğu İçin  Zagor Onu Daha Görmeden  Görenlerin  Tariflerini Daha Duyar Duymaz Mortimer Olduğunu Anlıyor , Yinede  Adam  Süper Zeki  Bir Düşman  Tek Geçiyorum Onu  ...

hennessy

Kısa ve öz Greystorm forever :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Kesinlikle Greystorm. Tam bir Karizma.
Darkwood Sakinleri..

Gandalf

Ben Süpermayk diyorum.
Zagor kadar çevik , akıllı ve güçlü.
İstediği her ortama mükemmel adapte olabiliyor.
İlk karşılaşmalarında neredeyse Zagorun bütün
Karizmasını öldürmüştü.

FerdiFon

Alıntı yapılan: Gandalf - 08 Eylül, 2011, 21:16:25
Ben Süpermayk diyorum.
Zagor kadar çevik , akıllı ve güçlü.
İstediği her ortama mükemmel adapte olabiliyor.
İlk karşılaşmalarında neredeyse Zagorun bütün
Karizmasını öldürmüştü.
Şimdi Zararsız Ama  TÖVBEKAR  ;D  ;D  ;D