Hangi kötü siz olurdunuz?

Başlatan tommikser, 08 Eylül, 2011, 15:20:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Fumettinin en sıkı kötüsü kesinlikle Greystorm! Hatta en karakterlisi de Greystorm! Ve hatta en karizmatik olanı da Greystorm! Oyum Greystorm! Yaşasın kötülük! Greystorm forever!!! ;D

tommikser

Sami abi nerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiin?Tex'in en azılı düşmanı daha 1 oy bile alamadı :D

gamlıbaykuş

Benim de oyum Greystorm'a gitti...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Ankette görüldüğü üzere her iki kişiden biri Greysorm gibi kötü olmak istiyor ;D

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

hanac

Ben kötü olmam.  :)

Bu anket fumetti kötüleri anketi olmuş.

Comics kötüleri nerede ??

V

Fumetti sınırlaması bana da Xarabas dedirtti..  :(

"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Alıntı yapılan: gunessemerci - 08 Eylül, 2011, 21:47:12
Sami abi nerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiin?Tex'in en azılı düşmanı daha 1 oy bile alamadı :D

Abi, boşver o şerefsizi. Benim favorim Zagor'daki Baron Rokasi. Harbiden, adam gibi vampirdi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

caretta

:)Mefisto Teks! Bir türlü ölmüyor hatta obür dünyadan bile geri geliyor!Oğlu Yama da az değil.

tommikser

Abi Comics düşündüm ama adamların her birinin 50 düşmanı var.Sadece örümceği yazsak 20 kötü adam çıkar ;D Bende valla komiks momik uğraşamam dedim.Anketi yapacak babayiğit varsa şimdiden başarılar ;D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Eylül, 2011, 10:21:43
Abi Comics düşündüm ama adamların her birinin 50 düşmanı var.Sadece örümceği yazsak 20 kötü adam çıkar ;D Bende valla komiks momik uğraşamam dedim.Anketi yapacak babayiğit varsa şimdiden başarılar ;D

Herşeye de verecek cevabın var  :)

Başlık dikkatimi çekti;

Hangi kötü siz olurdunuz ?   diye yazmışsın.

Siz hangi kötü olurdunuz ?    daha doğru olurdu.   ;D

6 sayı Brendon okuyarak 4 tane kötü karakter çıkarmışsın.

Vallahi büyük başarı, bu adamların bir daha çıkıp çıkmayacakları bile belli değil.  ???

Yüzlerce sayı teks'den ise 1 tane var.

Ben bu anketi kınım kınım kınıyorum.   :)

Ne demiş atalarımız,

10 anket düşün ama 1 tanesinden bahset

Güneş, biraz takılayım dedim. Umarım kızmamışsındır.  :)

hanac

Bu anketi görünce aklıma geldi

Yakında "En kötü 5 anket" anketi açacağım.

5 tanesinin de Güneş'in anketleri olma ihtimali % 99,999  :)

tommikser

Senin beni sıkıştıracağını düşünerek kötülerin kim olduğunu Bonelli sitesinden kahramanların düşmanları kısmına bakarak çıkardım.Anlayacağın benden değil Bonelli'den kaynaklanan bir sorun.

Sadece Tex'de düşman sayısını azalttım.Diğer düşmanları Bonelli sitesine göre Proteus,El Muerto ve Andrew Liddel.Bunun dışında bütün kanun kaçakları,soyguncular ve hırsızlar düşmanı olarak gösteriliyor.Tex'e baktığımızda devamlı düşmanı zaten bulunmuyor.Ya soyguncular,ya hayvan hırsızları yada kötü kızılderililer düşmanı.

Brendon'a gelince bende düşündüm tek düşman gördük şu ana kadar ama İtalyanca bilerek okuyan varsa onun hatrına yazdım.

Hangi kötü siz olurdunuz sorusuna gelecek olursak.Cümleye bakıldığında sizin hangi kötü olmak istediğiniz sorusu var.Siz hangi kötü olursunuz sorusu ise başkasının yerie konularak karakter seçmeyi gerektirir.Ben var olan karakteri seçerek onun yerine geçmeyi değil o olmayı o olarak doğmayı isterdiniz diye sordum ;D

Annadın mı Hanac abim benim.

Bu anket düzenlemek bende gerginlik yapmıyor da değil yani :-[

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Eylül, 2011, 10:49:44
Bu anket düzenlemek bende gerginlik yapmıyor da değil yani :-[

Sakin ol, gerilme, rahatla.

Açıklamaların çok mantıklı, tutuksuz yargılanacaksın.  :)

Nemo

Ben Teknodroid olup Nemo'ya karşı savaşmak isterdim:)
Özel Alfa Ajanı