Hangi kötü siz olurdunuz?

Başlatan tommikser, 08 Eylül, 2011, 15:20:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Listeden Lilith'den kötü kimse yok mu? Triacanto diyebiliriz ilk etapta fakat kötü kokular geldiği için Lilith'in kendisini yazsak da olur ;)
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 26 Aralık, 2011, 15:22:16
Listeden Lilith'den kötü kimse yok mu? Triacanto diyebiliriz ilk etapta fakat kötü kokular geldiği için Lilith'in kendisini yazsak da olur ;)
Lilith bütün bu kötülerin hepsini bir anda yok eder valla onun için koymamışlardır...... 8) ;D ;)

tommikser

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 08 Eylül, 2011, 17:47:25
Hiç düşünmeden Hellingen!!! biraz düşününce Preacher'dan Herr Starr :)

Eren şimdi yeni okuduğumdan merak ettiğim için soruyorum.Yanlış anlamazsan.Kötü olarak Herr Star olmak isterim demişsin yıllar önce de okuyunca gördüm ki adamın penisini köpek yedi ve musluktan işiyordu.Neden bunu tercih ettin anlamadım ;D ;D ;D

kalidor

Alıntı yapılan: tommikser - 05 Nisan, 2016, 14:18:10
Eren şimdi yeni okuduğumdan merak ettiğim için soruyorum.Yanlış anlamazsan.Kötü olarak Herr Star olmak isterim demişsin yıllar önce de okuyunca gördüm ki adamın penisini köpek yedi ve musluktan işiyordu.Neden bunu tercih ettin anlamadım ;D ;D ;D

Bir zamanlar Eren Koyunoğlu vardı o da kayboldu  :'( Xarabas demişim. O zaman Dylan Dog'a bir baba şefkati de hissediyormuşum demek.  ::) Yalnız o kadar Brendon okudum da o kötüler birkaç macerada gelip geçti herhalde, hiçbirini hatırlamıyorum.
Crom! Ölüleri Say...

Agamotto

Binbir Surat olurdum. Hem belki ağız burun kırılmasından da kurtarırdım :)

pizagor

Xarabas... Kaliteli kötü karizmalısından çıkar şeklinde çalışan mantıkla bu kısıtlı listeden seçebildiğim bu!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...