Scalped - Çizgi Düşler

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Eylül, 2011, 20:06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: panthei - 22 Kasım, 2016, 09:38:25
Hepsi çıksın alırım, yayımcıların yarım bıraktığı seriler yüzünden türemiş bir davranış biçimidir, bunu da atlamamak lazım. Xforce eksik sayı noldu sormak lazım ÇD'lere
Fuara giderken aklımdaydı sormayı unuttum. Ama Magneto Testament'i sordum, yılbaşına kadar gelecek dediler. Bir de -siz bizi asıl bir dahaki fuara görün- dediler ki, sanırım büyük bir comics bombardımanına hazırlanıyor Çizgi Düşler.

memospinoz

Beşinci Tekerleğe Gerek Yok...

Dash Bad Horse, Reis Red Crow'un suç ailesindeki, kafası uyuşturucularla karışmış bir asker. Ama aynı zamanda Red Crow'u yakalamak için gizli görevdeki bir FBI ajanı.

Baylis Earl Nitz, Bad Horse'un FBI'da üstü. Ama aynı zamanda Red Crow'a karşı işten çok kişisel bir intikam arayışında.

Britt Diesel Fillenworth, birden çok cinayetten hapiste olan sosyopat br serseri ama aynı zamanda Nitz'in gizli göreveki kozu.

Catcher, bitmiş alkolik bir gizemci. Ama aynı zamanda kimsenin tahmin edemeyeceği kadar karanlık sırları olan bir radikal.

Ve bin yüzlü, gizemli bir adam Red Crow'un yerleşkesine, kumarhanesini dolandırmaya geliyor. Ama onun da Dash'le, Bad Horse'un çifte hayatını tamamen yıkabilecek gizli bir bağlantısı var.

Barut fıçısı gibi karakterleri atşe atan bir soygun girişimi. Olaylar yatışmadan önce kan akacak, sırlar açığa çıkacak ve Dash'in hayatı tamamen değişecek...

Yazar Jason Aaron (The Other Side, Wolverine) ve çizerler R.M. Guera, Davide Furno ve Francesco Francavilla Eisner Ödüllerine aday gösterilmiş bu muhteşem eserde hayati bir cildi sunuyor sizlere.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 128
Etiket Fiyatı: 27 TL

Nightrain

Alacağım ama hemen okumayacağım. Biraz biriksin. Zaten yavaş çıkıyor, sonra en ciltte neler olduğunu unutuyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

***** 5.cilt bir solukta bitti. Keşke her ay yayınlansa da keyif ile okusak.

Bir kaç karakterin geçmişte ve şu an yaşadığı hikayeler üzerine kurulmuş bir sayı okuduk. Sonu çok iyi idi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

hennessy

Nightrain

NIC

Alıntı yapılan: Nightrain - 18 Mart, 2017, 11:50:43
O Yeah! Daçmin goş!

Görüyor ve artırıyorum " du bist meine lokomotive andreas !!! "

pearl jam

Sanki biraz hızlandı   :)

OZAN BALIM

Harika, seriler tamamlanıyor yeni serilere, yeni Vertigolara yelken açılıyor...

hennessy

6.cidi şimdi bitirdim. Okuduğum en sağlam ciltti.

Olaylar iyice kızışıyor. Silahlar çekiliyor. 8,5/10

SeSSe

Çok geç aralıklarla yayınlanıyor 100 kurşun ve scalped bitmiş seriler daha huzlı yayınlanabilir aslında yeni cilt çıkınca hikayeyi neredeyse baştan okumak zorunda kalıyoruz.

Nightrain

5.cildi bayağı bir beklemistik ama su an iyi. Sanırım Vertigo geç onay veriyormuş. Serinin tamamlanmasina 4 cilt kaldı. :)

memospinoz

Efsaneye göre dünyayı ayakta tutan ahşap bir direk vardır.

İnsanlar günah işledikçe koca kunduz baba bu direği kemirir.

Günün birinde direği tamamen kemirince Dünya yıkılacaktır.

Praire Rose Kızılderili Yerleşkesi'ndekiler için işte o gün geldi çattı.

Gizli görevdeki FBI ajanı Dash Bad Horse, Şef Red Crow'ualaşağı etmek için ihtiyaç duyduğu şeye, bir görgü tanığına sonunda kavuşur. Bu kişi öyle korkunç suça tanıklık etti ki Red Crow'un bile bundan sıyrılması mümkün değil.

Fakat Red Crow yerleşkede bir köstebek olduğunun farkında ve Dash, gizli kimliği ortaya çıktığı taktirde ölü sayılar.

Bu sırada Dash'ın psikopat rakibi Diesel hapisten çıkmak üzere. Red Crow'un ihanet ettiği çete savaşa hazırlanıyor. Ve yıllar önce her şeyi başlatan gizemli katil geçmişin yakasına yapıştığını fark ediyor.

Bu çaresiz adamlar kemirilmeye başladıklarında ilk düşenin kim olacağını kestirmek mümkün değil...

Yazar Jason Aaron (The Other Side, Wolverine) ve çizer R.M. Guera'dan oluşan Eisner Ödülüne aday ekip, Amerikan yerlilerine dair kara destandan heyecan verici bir sayıyı sizlere sunuyor.

Sayfa Sayısı: 128
Etiket Fiyatı: 27 TL

ferzan

Scalped'ın kalan 4 cildi ile ilgili 2017 için tamamlanma ihtimali var mı, yoksa 2018'in ilk yarısına da sarkacak mı?..2019'u bulma gibi bir durum olmaz değil mi?..Çizgi Düşler'in Scalped konusundaki güncellenmiş planını sormak istedim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com