Scalped - Çizgi Düşler

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Eylül, 2011, 20:06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Alıntı yapılan: NIC - 30 Kasım, 2014, 14:59:01
Dorukhan kitabı daha okumadım ama öyle itkiledinki okumadan sevdim diyebilirim.Tespitlerini çok güzel kaleme alıyorsun bende aynı şeyleri hissetsemde senin gibi değerlendiremiyorum.Bu sebeple nitelikli paylaşımlarını daha fazla bekliyorum.

NIC'e katılıyorum :) Bu arada ilk cildi Dorukhan'ın bir yazısından itkilenip son anda listeye ekledim, hatta almışken 100 Kurşun'u da iliştirdim. Scalped'i gerçekten çok sevdim. Üstelik omega red ilk cilkdin en zayıf halka olduğundan bahsetmiş yukarılarda. Devamını dört gözle beklemek için harika bir haber ;) :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ferzan

İlk yükleme denemeleri de Scalped'a nasipmiş...Yardımlar ve güzel sözler için çok teşekkürler...Resim yüklemeyi de öğrendiğime göre vay halinize... :)

Bu link de fan yakıştırması da olsa bonusu olsun dizisi için... http://ifanboy.com/articles/comic-book-casting-the-scalped-television-series/
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

emre ozdamarlar

Dorukhan sahane yazin icin tesekkurler, özlemisim uzun analizlerini, acayip zevk alarak okudum.

Ben de su iddiaya katkida bulunayim, Scalped'in bence de ilk cildi biraz zayif. Gittikce acilacak cok cok iyi bir hikaye ve bence bu hikayeye yazilabilecek en iyi final bizleri bekliyor.

Dorukhan gazi verdin ben bi kez daha basliyorum Scalped'a.

hanac

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 08 Eylül, 2011, 20:06:16
Vertigo'dan cikan Jason Aaron'un yazdigi, RM Guera'nin cizdigi Scalped'in 2. cildinin ortasindayim, son zamanlarda okudugum en guzel cizgi romanlardan biri.

Tam 3 yıl önce bu cümlelerle tanıtıma başlamışsın Emre.  :)

Biz yeni okumaya başlayacağız bu seriyi, beğeneceğimiz garanti gibi.

tommikser

Alıp okuyamayan insanlar var.Burada köstebek ve ailesine iş düşüyor.Enerjinizi gerçekten sağlam yayınlara verin.Ayda 17 kitap rekoru kırmak yerine böyle sağlam bir seriyi en kısa zamanda tamamladık rekoru kırın mesala ;) :D

Mrtekin

Üstad o rekor arka arkaya ayda 3 cilt çıkarılıp, kitap fuarının itkisi ile geldi. Herzaman olmaz yani :)

Çizgi düşlerin rekor kırmasına alıştık biraz da başkaları kırsın.

Söz verdikleri ciltler zamanında çıksın, bugün, yarın, yarından da yakın muhabbeti yapmasınlar :)
They drew first blood...

NIC

Scalped 1. cildi bugün bitirdim ve eğer denildiği gibi bu cilt en kötü cilt ise diyebileceğim tek şey var: HOKA HEY

Aksiyon,zaman mekan geçişleri,karakterler,çizim 10 numara.Film izler gibi okudum kitabı.Kızılderililer gerçekten bu haldeyse çok üzüldüm :( Çizgi düşler'in çevirisinide beğendim.Vee malum soru gelsin; köstebek bey 2. cilt ne zaman ve satışlar nasıl?

doktor1881

Alıntı yapılan: NIC - 17 Aralık, 2014, 20:31:39
Scalped 1. cildi bugün bitirdim ve eğer denildiği gibi bu cilt en kötü cilt ise diyebileceğim tek şey var: HOKA HEY

Aksiyon,zaman mekan geçişleri,karakterler,çizim 10 numara.Film izler gibi okudum kitabı.Kızılderililer gerçekten bu haldeyse çok üzüldüm :( Çizgi düşler'in çevirisinide beğendim.Vee malum soru gelsin; köstebek bey 2. cilt ne zaman ve satışlar nasıl?
Behzat sen beğendiysen muhakkak 10 numaradır Karsdan sevgiler

NIC

Alıntı yapılan: doktor1881 - 17 Aralık, 2014, 20:34:08
Behzat sen beğendiysen muhakkak 10 numaradır Karsdan sevgiler

Eyvallah abi aman dikkat et oralar Güney Dakota gibi  ;D çok soğuktur şimdi.

yunusmeyra

kızılderililerin rezervlerdeki hayatından kesitler sunan bir öyküyü "julia"da da okumuştuk galiba:"dağlar ölürse"
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

seastar1000

2.cilt beklense ne zaman çıkar en ıyı 2 ay sonra
dolarda artıyor herhalde orjınal serıye baslıcaz bu yüksek kurla

köstebek

Satışları değerlendirmek için henüz erken, ama fena görülmüyor.
2. cilt Ocak gibi yayımlanacak... 2 ayda bir, 100 Kurşun ile dönüşümlü basılması düşünülüyor. Ama zaman içinde bir sapma olur mu bilemem...

yalcinerol345

Kızılderelileri sevenler kaçırmasın.Müthiş bir öykü.

Sakızlı Ohannes Paşa

Ben de çoo beğendim. Sonraki ciltleri sabırsızlıkla bekliyorum. Zaten 10 cilt umarım tamamlanır.

dean