Gönderen Konu: Scalped - Çizgi Düşler  (Okunma sayısı 17371 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NIC

• Gece Kartalı
  • Çizgi Roman Sevdalısı
Ynt: Scalped - Çizgi Düşler
« Yanıtla #165 : 06 Ocak, 2018, 17:18:17 »
Spoiler içerir

7. ciltteki Shunka'nın sırrı üzerine inşa edilen hikaye ayakta alkışlanacak cinsten.Homofobik bir insan değilim ama vıcık vıcık eşcinsellik barındırılan abartılı hikayelerden hazzetmiyorum ama Shunka gibi bir adamın psikolojisini okadar güzel betimlemişki yazar hayran kaldım.İlk hikayedeki aşk hikayesi zaten dokunuyorken üstüne bu hikaye  Onurlu ve Katolik bir İspanyola gerçekten yakıştı. Allahım lütfen çizgi düşler bizi çok bekletmesin Amin...

Çevrimdışı nicholaihel

• Çizgi Roman Bağımlısı
« Yanıtla #166 : 06 Ocak, 2018, 22:06:49 »

Ben bu kapağı yeni gördüm. Aralık demiş ama çıkmadı sanırım.

Çevrimdışı Tuco Ramirez

• Çizgi Roman Dostu
« Yanıtla #167 : 06 Ocak, 2018, 23:03:38 »
Süper bir kapak. Üzerinde Scalped yazmasa Spider-Man kapağı derdim  :)

Çevrimdışı dean

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #168 : 17 Ocak, 2018, 17:51:18 »

‘‘Bazen bir adamın kaderi tek bir anda belli olur''

Göstermelik fiyakası, içindeki boşluğu gizleyen bir şerif için, hep rolünü kestiği o adama dönüşeceği...

Geçimsiz ve eli kanlı FBI ajanı için o an, her şeyi gösterişli bir kurşun yağmuru altında ölmek için riske atacağı...

Halkını hayal kırıklığına uğratmış bir şef için, hayatını doğru yola sokmasını isteyen baba figürü ile yüzleşeceği...

Cinayet ve deliliğin ağına düşmüş dürüst bir polis için, düşüş onu öldürecek olsa bile bir inanç atlayışı yapacağı...

Yaralı olsa da bozulmadan kalmış genç bir adam için, kalbi kırılmışken bile o kalpte iyiliğin barınmayı sürdürüp sürdüremeyeceğini göreceği...

Yarı şaman yarı deli gizli bir katil için, celladına suçunu itiraf edip etmeyeceğini seçeceği...

Artık kimin tarafında olduğunu bilmeyen bir gizli ajan için bir hayat kurtarmak... veya bir can almak arasında seçim yapacağı an.

Jason Aaron ve R.M Guera'dan oluşan başarılı yaratıcı ekibin, konuk yazar Jason LaTour ve çizer Davide Furno ile birlikte sunduğu Scalped: Günahın Yoksa Kurtarılmayı Bekleme, Amerikan Yerlileri'ne dair bu kara öykünün kapkaranlık yüreğindeki gizemi kurcalayan sürükleyici bir bölüm. Bu sayıda Scalped #43-49 bir araya getirilmiştir.

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 34 TL