Bunu istiyorum dediğim figürler

Başlatan kalidor, 13 Eylül, 2011, 00:07:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

İnternette veya vitrinde görüpte bir çocuk misali bunu istiyorum dediğim ama fiyatını görünce -yuh  bu kadar para verilir mi- dediğim figürler:

Red Sonja: Queen of the Frozen Wastes: Bu figür şu an Türkiye'de yok.

Red Sonja:Re-Sized Edition Michael Turner Statue: bu figürü ilk Taksim'de Gerekli Şeyler'de görmüştüm. Şimdi Kadıköy'de yeni açılan mağazanın vitrininde duruyor. 250-300TL arasında. Michael Turner'ın şimdiden kült olmuş resminin dioraması:

Frazetta'nın meşhur Conan the Conqueror dioraması. Bir ara Jedbang.com'da vardı yanlış hatırlamıyorsam. Fiyatı da 750 TL civarıydı galiba.

The Prize Polystone Dioraması:Conan poponuzu tekmeler ve kadınınızı da kaçırır demeye getiren bir figür ve Kızın kumaş olan elbisesi de çıkıyor ;D

Fiyatı jedbang.com'da 720 TL'ymiş fakat stokta tükenmiş.
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Conan, Belit ve Zula figürleri bir ara gittigidiyor'da tanesi 500 TL'den satılıyordu. Uzun süredir yok, sanırım satıldı. Buscema çizimleriyle birebir olduğu için eşsiz bir koleksiyonluk.

Crom! Ölüleri Say...

FerdiFon

Bu kadar Pahalı Olduklarına Göre Bari Boyutları Biraz Büyükmü  İyice Minyatür Gibi Değildir İnşallah  , Ben Şahsen Bu Paraları Vermem  Bunlara  En Ucuzu 250 / 300 TL   :-[

kalidor

Boyutları pek küçük değil tabi. Boyutları 15-25 cm arası değişiyor. Daha büyük olanları da var. Bende ki Kral Conan figürü oturduğu tahttan ölçtüğümde 25 cm geliyor. En şahane figür de bu zaten ;)

Bu figür de bir ara 450 TL'den gittigidiyor'da satılıyordu. Bazı figürler limitli olarak üretildikleri için pahalı oluyorlar.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Bu kadar pahalı olmasalardı Frazetta Conan ve Turner Red Sonja'yı almak isterdim. Allahtan figür merakım, çr merakım kadar baskın değil, batardım yoksa ;D

a5555

Allahtan Frazetta Conan ve Turner Red Sonja'yı meraklı değilim yoksa batmıştım,hepsi harika.

kalidor

Dünkü tanıtımdan sonra Conan ve Zula figürleriyle Red Sonja figürü gittigidiyor'da tekrar satışa kondu. Birileri takip ediyor ;) Fiyatlarda biraz hesaplı olsaydı :'(
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Hard Hero nun cikardigi Belit Conan ve ZUla heykelleri cidden cok ama cok basarilidir ama. Belit zaten 500 adet uretildigi icin saniyorum bulmasi simdiden zorlasti.

Hazir piyasada varken, 500 TL demeden alin, yillarca sergilersiniz, dhaa iyisi de cikarmi bilmiyorum.

AMRA her kolleksiyona her cizgiroman dostuna yakisir

Boyutlar 25 - 30 cm arasi bu arada

FerdiFon

Buda Conan Müzesinden Arnold Schwarzzenegger'in  Conan Mumyası ...

hennessy

Star Wars Obi-Wan Kenobi Final Battle Version ArtFX Statue

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

FerdiFon

Arnold Schwarzenegger   Terminatör  T-850

drfuhrer

ben de naçizane zagor figürünü almıştım.gerçekten harika birşey.çok az kişide olduğundan değeri bir başka tabii.her zagor hayranı edinmeli bu figürü...

V

Ahmet Abi'nin ekleme yaptığı siteden,Indiana Jones ve Superman..

"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Kadıköy Flaneur kitapevinde çok güzel figürler var. Kadıköy'e gittiğimde uğrmak istediğim bir mekan. Figür, çizgi roman , kitap , plak hemen her bi şey var. Facebook sayfası aşağıdaki linkte.

http://www.facebook.com/flaneurkadikoy

Halay çeken Corto ve Rasputin istiyorum :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir