Hulk Gri - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2011, 14:01:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Şimdi bu başlığı görenler şunu düşünecekler. Yoksa çıktı mı ?

Hayır çıkmadı, bu başlığı açarak Marmara Çizgi'ye bu yayını bir an önce basması için ricada bulunuyorum.

6 fasikülün biraraya getirildiği tek bir cilt - Kendi içinde tam bir macera (Öyle mi gerçekten ?? )

Konusu nedir, çizimler ve senaryo kime ait ? gibi sorulara cevaplar vermeye başlayalım.

Fasiküller Aralık 2003 - Nisan 2004 arası yayınlandı, TPB ise 2005 de yayınlandı.

Fasikül kapakları;

hanac

Serinin Yazar / Çizer Kadrosu;

Senaryo: Jeph Loeb
Çizimler: Tim Sale

TPB nin kapağı;

hanac

HacıGeraltEmmi

Marmara'dan beklediğimiz çok şey var, önce onları çıkarsalar ::) daha mutlu olurum. Ama sen çok istiyorsan onlardan sonra bunu da çıkarsınlar ;D

siyahderikoltuk

Başlığı görünce o kadar heyecanlandımki  ... Hulk hurt siyahderikoltuk :'(

hanac

Alıntı yapılan: designer73 - 16 Eylül, 2011, 14:27:54
Marmara'dan beklediğimiz çok şey var, önce onları çıkarsalar ::) daha mutlu olurum. Ama sen çok istiyorsan onlardan sonra bunu da çıkarsınlar ;D

İlke birkaç hafta önce fuara Hulk Gray, Spider Man Blue ve Daredevil Yellow'dan birini yetişmeye çalışacaklarını yazmıştı.

Ben de Hulk yönünde PR çalışmaları başlatmış bulunuyorum.

Bu bir HSD üyesi olarak görevim.

HSD: Hulk Sevenler Derneği

kalidor

Hulk'un yeşilini biliyoruz da grisi ve kırmızısı noluyor? Paralel evrendeki izdüşümleri mi yoksa farklı mahlukatlar mı?
Crom! Ölüleri Say...

Gandalf

KALİDORUN SORDUĞU SORUYU BEN DE YİNELİYORUM , BU KONUDAKİ CAHİLLİĞİMİ MAZUR GÖRÜNÜZ , SON DÖNEMLERİ HİÇ OKUMADIĞIM İÇİN SORUYORUM , KIRMIZI , GRİ VE YEŞİL HULKLAR ,BUNLARIN HEPSİ  AYNI HULK MU YOKSA DİĞERLERİ KLON MU.

alan ford

Hulk Sevenler Derneğinden, en kısa sürede bu konuya açıklık getirmesini bekliyoruz.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 16 Eylül, 2011, 14:46:38
Hulk'un yeşilini biliyoruz da grisi ve kırmızısı noluyor? Paralel evrendeki izdüşümleri mi yoksa farklı mahlukatlar mı?

Hulk Hakkında Bilmek İstedikleriniz başlığını bir deneyin arkadaşlar...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Bizim Hulk (Bruce Banner) yeşil olan, bunu biliyorum.  :)

Kırmızı Hulk ise bir başkası (kim olduğunu biliyorum ama buraya yazmayayım, belki ileride yayınlanır)

Bu seride ise yine Bruce Banner var ve geçmişteki olayları hatırlıyor.

Ama niye gri olmuş onu çözemedim, biraz araştırma yapmalıyım, bu bir HSD üyesi olarak görevim.

Buyurun Gri Hulk figürü;

hanac

Arkadaşlar sorunun cevabını buldum,

Hulk'un ilk hali Gri imiş, sonra yeşile dönüştürülmüş.

Bu hikayede de Bruce bir doktora nasıl Hulk'a dönüştüğünü anlatır.

Ve Gamma Işını bombasının atıldığı güne geri döneriz.

Dolayısıyla Hulk hikayesinin en başına döneriz ve o zaman Hulk Gri'dir.

rumar80

Daredevil'ın da ilk 6 sayı kostümü sarıdır. Bu nedenle Daredevil yellow serisi yapılmıştır.
   Jeph Loeb-Tim Sale ikilisinin Marvel için yaptıkları bu renkler serisi kötü değildir, ama ikilinin Batman'de yaptıklarından sonra bana hafif gelmişlerdir.

hanac

O zaman Hulk Gray bir nev-i "Orijin" hikayesi gibi.

Hmmm, en iyisi İlke'yi muhabbete davet edeyim.

Son durum hakkında bilgi de alırız.

tommikser