Hulk Gri - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2011, 14:01:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Tam orijin demeyelim Hasan..

Bu arada yanlış hatıramıyorsam Loeb/Sale ikilisine ait bir de Wolverine/Gambit limited serisi olacaktı.

tommikser

Alttaki resim bize kırmızı Hulk'ın kim olduğunu anlatıyor sanırım.

rumar80

Sevgili Özgür'ün de yazdığı gibi Amerikan çizgi romanları konusunda Hulk başlığında bir açıklama yapmıştım zaten.
   Dileyen dostlar okuyabilir.

gamlıbaykuş

Hasan abicim, gerçekte başlığı ilk gördüğümde yayınlandı diye sevinmiştim ama öyle olmadığını anladım.

Yayınlansın be abi ilk bu yayınlansın fark etmez yeter ki biraz comics yayınlansın artık.

Hatta Hulk Gray'den sonra sevgili Güneş'in yukarıda örnekler verdiği seri de yayınlansın.

Çizgiroman okumayı çok seviyorum. Hiçbir zaman fumetti-comics ayrımı da yapmadım ama ülkemizdeki comics sorunu beni gerçekten üzüyor.

Gerekli Şeyleri sildim attım artık, belki yakında birşey çıkarır, hooopppp diğeri 3-4 ay sonra.
Şu anda comics anlamında güvendiğim tek yayınevi (Başka da yok zaten) Marmara Çizgidir.

Bakalım neler yaşayacağız, neler göreceğiz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ilke

Bu renkler üçlemesinde sanırım en az hoşuma giden hulk gray olmuştu. Örümcek zaten her zaman güzeldir. Ama benim bu serideki gözdem Daredevil Yellow. Hangisini önce yayınlayacağımızı bilmiyorum hala. Ama herkes rahatlasın bu 3lemeyi bu sene içinde yayınlayacağız (en azından 2 tanesini)

Farkındaysanız marvel'dan ayda 2 sayı çıkarıyoruz. X-Men ve Spider-Man. x3 basıldı ve bir haftadır bandrol için bekliyoruz. Bandrol alma işinde birkaç prosedür değişikliği olmuş. hazırlıksız yakalandık. ondan geciktik. ama yarın hallediyoruz. X-Men 4 sayı sürecek. 4. sayıyla birlikte whedon cassaday ikilisi seriyi bırakıyorlar zaten. 5 ve 6 yı yayınlamadan önce de renklere gireceğiz. 4. sayı da şu an dizgide. Örümcek her ay devam edecek. (aylık diyorum ama sanırım 40 gün falan oluyor araları)

Yürüyen 7 baskıda, Örümcek 2'nin de son okuma dahil bütün işçiliği bitti, yarın dijitalleri matbaaya yolluyoruz.

Hmm... sanırım şimdilik bu kadar :)

BAHADIR

İlk konuşması gereken kişi en son konuşunca ortaya daha keyifli bir başlık çıkıyor...Haberler için teşekkürler İlke bey ...Comics susuzluğumuz bir nebze olsun gidiyor...

Renkler üçlemesinde zaman mefhumu'nu kafayı takmıyorum...(Zaman mefhumuna kafayı takınca ortam geriliyor  ;D) Yayınlanması bence yeterli ama bu sene dediğiniz kısım, bitirmesine 3 ay kaldığımız 2011 yılımı oluyor... :) Yoksa "Bu yıl zaten bitti ben 2012'yi kastediyorum" mu demek istiyorsunuz?... :)

Teşekkürler...

hanac

İlke'ye bu bilgilendirme için teşekkürler, sanırım en çok Ekrem sevinmiştir.

Ben Daredevil Yellow ve Spiderman Blue başlıkları da açayım bari.  :)

ilke

Bu seneden bahsediyordum. Ama sanırım zaten sene bitmiş. Bu ay X3 Spider2 olsa, bir dahaki aya X4 Spider 3 gelse Kasım ve Aralık aylarında da renklerden 1 tanesi kesin çıkar diye düşünüyorum o zaman :)

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hanac - 18 Eylül, 2011, 17:49:10
İlke'ye bu bilgilendirme için teşekkürler, sanırım en çok Ekrem sevinmiştir.

Ben Daredevil Yellow ve Spiderman Blue başlıkları da açayım bari.  :)

Haklısın Hasan abi, haberler güzel. Okuması da nasip olur inşallah...

ilke

tommikser

hennessy

İlke uyumuyor bizim için çeviriyor duruyor o zaman yazıp onu kızdırmakta bana düşer :) benim resimler nerde :).
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ilke

gamlıbaykuş

İlke'cim emeğine sağlık, çalışmalarını takdir etmemek elde değil. Renkler serisi yeni yıla kadar elimize geçer herhalde. Peki yeni planlar nedir, yeni Comicsler geliyor mu? Astonishing X-Men zaten 6. sayıda Amerika'da değil mi? Biraz bu yayını rölantiye alacaksın galiba? Örümcek iyi devam ediyor. Dediğim gibi yeni projeler var mı?

gamlıbaykuş

Orjinali böyle yayınlanmış galiba. Acaba biz de nasıl yayınlanacak ?