Hulk Gri - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2011, 14:01:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Bence tarım olarak bizde de böyle yayınlansın...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ilke

Bizim facebook sayfasına üye olup kapağa bakabilirsiniz :)

ümitkr

HULK: GRİ, ŞUBAT 2012
Bruce Banner'ın hayatı Gama bombasının patlamasıyla paramparça olur. O andan itibaren yeryüzündeki en güçlü yaratık—Olağanüstü Hulk serbest kalır. Ne kadar güçlenirse güçlensin kalbi hâlâ en büyük düşmanı General "Yıldırım" Ross'un kızı Betty tarafından paramparça edilebilir.
Jeph Loeb ve Tim Sale'den oluşan Eisner Ödüllü ikili Marvel Comics'in en popüler kahramanlarının ilk günlerine attıkları derinlemesine bakışa devam ediyor. HULK: GRİ'de Hulk'ın orijinini gözler önüne serip bunu yaparken de Bruce Banner'a olan bakış açımızı sonsuza kadar değiştirecek bir sırrı ortaya çıkarıyorlar.

gamlıbaykuş

Facebook'daki habere göre Hulk Gri çıkmış. Hayırlı olsun...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

İlk yorumu ben yazayım;

Hikaye bilindik, çizimler değişik, renklendirme olağanüstü, baskı mükemmel.

İPUCU - İPUCU - İPUCU - İPUCU

Hikayedeki en güzel an Hulk'un Demir Adam'ı harcadığı bölümler.

Bu dövüş daha önce bir yerde yayınlanmamış.

Hulk'un Demir Adam'a yaptığı çok fena, ayıp etmiş, çok fena benzetmiş.

BAHADIR

Biz de muhabetler çıkana kadar Hasan çıktıktan sonra muhabete gerek yok... ???

Tarkan Kurt

Hikayenin özel bir tarafı yok ama çizimleri beğendim. Renklendirme baskı kalitesi 10 numara olmuş. İlke ve Marmara Çizgi'yi tebrik etmek gerekir. Renkler serisini hala almayan varsa hiç tereddüt etmeden alsın.

pizagor

Daha önce de yazmıştım, Hulk Gray'i Renkler serisinin zayıf halkası olarak değerlendiriyorum. Diğer 2 albümün yanında sönük kalıyor...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

Renklker serisinin zayıf halkası olarak lanse edilen Hulk bana sorararsanız diğerlerinden aşağı kalır değildi...Bir kere Daredevil ve Spider'a oranla okunabilirliliği daha fazla olan bir kitaptı...

Genel konsept olarak 3 öyküde zaten aynı ama bu sayıda Hasan'ın dediği gibi Demir Adam olaya renk katmış...Anlatım ve çizgilerde klasik Loeb ve Sale...

Bir tek sorunum Hulk'un dişleri oldu...Aşırı bir Doomsday yansıması vardı...Hulk'un dişler çok çarpık çizilmiş...İyi mi olmuş kötümü bilmiyorum...Ama daha bir vahşi gösterdiği gerçek...

Son söz...Ben diğerlerine oranla daha çok sevdim...

dorukgs

Bence de güzeldi ama ne olursa olsun renkler serisinden en sevdiğim spiderman mavi...

darbove

3 tane türkçe yayınlanmış renkli serisindeki en zayıf bulduğum cilt buydu. Banner abimizle hatun arasındaki ilişki daha da derin olması güzel olabilirdi. Onun dışında çizimler de pek tatmin edici değildi.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

hanac

Hala piyasada bulunuyor mu bilmiyorum ama yine de bir hatırlatma yapalım

Bruce Banner'ın hayatı Gama bombasının patlamasıyla paramparça olur. O andan itibaren yeryüzündeki en güçlü yaratık—Olağanüstü Hulk serbest kalır. Ne kadar güçlenirse güçlensin kalbi hâlâ en büyük düşmanı General "Yıldırım" Ross'un kızı Betty tarafından paramparça edilebilir. Jeph Loeb ve Tim Sale'den oluşan Eisner Ödüllü ikili Marvel Comics'in en popüler kahramanlarının ilk günlerine attıkları derinlemesine bakışa devam ediyor. HULK: GRİ'de Hulk'ın orijinini gözler önüne serip bunu yaparken de Bruce Banner'a olan bakış açımızı sonsuza kadar değiştirecek bir sırrı ortaya çıkarıyorlar.

Yazar: Jeph Loeb
Çizer: Tim Sale
Editör: İlke Keskin
Çeviri: İlke Keskin
Boyut: 160x240 mm
Sayfa: 160

dayıcomics

Bildiğim kadarıyla bulunmuyor, bende var fazladan satıyorum. :)

memospinoz

Daredevil ve Spider-Man var da Hulk yok maalesef.

hanac

Hulk Gri yıllar sonra Kasım 2022 de yeniden basıldı.

Yazar: Jeph Loeb
Çizer: Tim Sale
Sayfa Sayısı: 160
Fiyat: 150 ₺

Bruce Banner'ın hayatı Gama bombasının patlamasıyla paramparça olur. O andan itibaren yeryüzündeki en güçlü yaratık—Olağanüstü Hulk serbest kalır. Ne kadar güçlenirse güçlensin kalbi hâlâ en büyük düşmanı General "Yıldırım" Ross'un kızı Betty tarafından paramparça edilebilir. Jeph Loeb ve Tim Sale'den oluşan Eisner Ödüllü ikili Marvel Comics'in en popüler kahramanlarının ilk günlerine attıkları derinlemesine bakışa devam ediyor. HULK: GRİ'de Hulk'ın orijinini gözler önüne serip bunu yaparken de Bruce Banner'a olan bakış açımızı sonsuza kadar değiştirecek bir sırrı ortaya çıkarıyorlar.