100'ler Kulübü

Başlatan Berkdinho, 23 Eylül, 2011, 17:06:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Berkdinho

Gerçi 300,500,1000,3000'ler kulüpleri var ama 100'ler Kulübü'nün konu başlığının eksik olduğunu görünce başlığı açmak istedim.Ben de bu mesajımla 100'lere katılıyorum.Son zamanlarda 100. mesajlarına ulaşan üyelerimize de tebriklerimi sunuyorum.
   100 belki küçük kalıyor ama 100 temeldir,önemlidir,nettir.Ayrıca girebileceğim ilk kulüptür. ;D Ben daha ileriye gidebilmek için başlıktan ayrılıyorum ve yeni üyelerimizi de buraya bekliyorum. :)
The Right Man When Things Go Wrong

V

Tebrikler.Darısı tüm üyelerimizin başına...
"İstemem,eksik olsun.."

FerdiFon

Tebrik Ederim Berk  ,Klübe Hoşgeldin  :)

DAMPYR

Ben site yöneticilerine bir soru sormak istiyorum.Hangi ( kaç mesajda) bir yeni üye,üye,eski üye,üye...vbg ibareler değişiyor? bizi bu konuda aydınlatmaları mümkünmü acaba...... ;D

hanac

Alıntı yapılan: JAVA 30.000 - 23 Eylül, 2011, 20:04:47
Ben site yöneticilerine bir soru sormak istiyorum.Hangi ( kaç mesajda) bir yeni üye,üye,eski üye,üye...vbg ibareler değişiyor? bizi bu konuda aydınlatmaları mümkün mü acaba...... ;D

Mümkün  :)

0-49 mesaj arası .................... Yeni Üye

50-249 mesaj arası ................ Üye

250-499 mesaj arası .............. Eski Üye

500-999 mesaj arası .............. Çizgi Roman Dostu

1000 mesaj üstü .................... Çizgi Roman Sevdalısı

HacıGeraltEmmi

Kulübünüz hayırlı olsun. Darısı diğer dostların başına.

FerdiFon

Benimde Bir Önerim Var ...

Ben Yıllardır Sayın Ferdi Tayfur'un Resmi İnternet Sitesinde Moderatörüm , Sitemizde  Yapılmakta Olan Bir Uygulama Var , Teşekkür Butonu ,

Yapılan Yorumun Altında Bir Teşekkür Yazılan Buton Var  ,Yorumu Okuyan  O Butonu Tıklayıp Teşekkür Ediyor Ve  2 Puanlık Teşekkür Kazanıyor  Aynı Zamanda Sağda Profil Bilgilerinin Altında Aldığı Teşekkür Puanları Yazıyor Yani Kaç Adet Mesaj  Yazdığını Gösterdiği Gibi Kaç Adet Teşekkürde Aldığı Yazıyor, Benimki Sadece Bir Öneri ...

Gandalf

Bu foruma dahil olduğumdan beri tam bir sene geçmiş ve ben hala yeni üyeyim. Bu hızla devam edersem herhalde bir sene sonra nihayet üyeliğe terfi edebileceğim. Bu hız başımı döndürdü doğrusu. 50 ler kulübü yoktu değil mi.  ???

hanac

Alıntı yapılan: Ahmet Çakay - 23 Eylül, 2011, 22:58:06
Benimde Bir Önerim Var ...

Ben Yıllardır Sayın Ferdi Tayfur'un Resmi İnternet Sitesinde Moderatörüm , Sitemizde  Yapılmakta Olan Bir Uygulama Var , Teşekkür Butonu ,

Yapılan Yorumun Altında Bir Teşekkür Yazılan Buton Var  ,Yorumu Okuyan  O Butonu Tıklayıp Teşekkür Ediyor Ve  2 Puanlık Teşekkür Kazanıyor  Aynı Zamanda Sağda Profil Bilgilerinin Altında Aldığı Teşekkür Puanları Yazıyor Yani Kaç Adet Mesaj  Yazdığını Gösterdiği Gibi Kaç Adet Teşekkürde Aldığı Yazıyor, Benimki Sadece Bir Öneri ...

Ahmet Bey bu önerinizi teknik işlerden sorumlu adminimiz Mehmet'e (ontario) iletceğim.

tommikser

Sevgili aa 100'ler klübüne hoş geldin.Darısı 200-300...-1000'ler klübüne doğru.

aa

İlginize teşekkür ederim. Tüm arkadaşlara keyifli okumalar.
Esse Gesse Hayranı...

tommikser

Güzel yazılarını zevkle bekliyorum...Tekrar hayırlı olsun...

hanac

Tebrik ederim aa.

Yazılarını zevkle takip ediyoruz.

aa

Tüm arkadaşlara böyle bir forum ortamı sağladıkları için ben teşekkür ederim.
Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Sevgili aa tebrikler, güzel yazılarının devamını bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..