Şirinler... - GNR

Başlatan hennessy, 25 Eylül, 2011, 15:44:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Şirinler alınacak kitaplar arasında ilk sırada.Ah birde Küçük Prens yayınlansa.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Eylül, 2011, 17:54:40
   Küçük prensi ben de çok severdim. Hatta bir macerasında şirinler ile birlikte savaşmıştı.

Ben de bir tane Şirinler - Küçük Prens team-up :) var ama Flamanca... Belki bu şekilde birden fazla hikaye vardır!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Şirinler albümleri 5'te kaldı mı, devamı gelecek mi, yoksa çıktı da atladım mı? Bilgisi olan var mı?

Kerimoğlu

Şirinler 29 tane yayınlanacak ama ilk 5 taneden sonra yayınlanmadı maalesef. Merakla bekliyoruz. Umarım seri tamamlanır. İlk 5 kitabın baskı kalitesi ve edisyonu mükemmeldi. Umarım bundan sonrakilerde aynı özeni görürüz. 

hanac

Özgür merhaba,

Müjdelenen Çizgiromanlar başlığında 6-7-8-9-10 Mart da yayınlanacak diye yazmışsın.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2805.msg18426.html#msg18426

Kesin bir haber mi ? Duyum mu aldın ?

pizagor

Sadece duyum... Büyülü Rüzgar'dayken yayınevinden bir şahıs da oradaydı, ondan aldığım bir bilgi...

BlackBishop

Evrenin en sevimli komünistlerini tekrar okumayı bende çok isterim...

(Komünist kısmını açıklamak gerekirse; yaratıcıları Peyo bir Komünist'tir ve Şirinler toplumunu kusursuz bir komünist düzen içinde yaratmıştır. Bu köyde herkes kendi özelliklerine en uygun işi yapmaktadır ve asla bir çıkar beklememektedir. Paranın ne demek olduğu zaten bilmiyorlar... Şirinler bu özellikleri yüzünden bir dönem ABD'de yasaklanmıştır...)

hanac

Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2011'İN EN İYİLERİ" seçiminde;

Şirinler, "En İyi Çocuk ÇR Serisi" dalında birinci seçilmiştir.

connyapku

Sirinleri istiyoruz.Keske kucuk prens de yayinlansa ihtimal varmi bilgisi olan  ???zamaninda buyuk bir zevkle okurdum.

darkwood

Şirinler gibi Yakarinin de devamını bekliyoruz. 4-5 sayı çıkarılan ve yarım kalan bu güzel yayınların devamını bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

connyapku

Sirinlerin devamini bekliyoruz.

Büyülü Rüzgar

Şirinler 6,7,8 Büyülü Dükkan'da sizleri şirinlemek için bekliyor.

V

Çocuklar sevinecek bu habere.Hemmen şirinlemek lazım.
Bir de Yakari'nin devamını görebilseydik.
"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Saparna da var mı dükkanda  ;D 
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Çok sevindim.

İmza günü gelebilirsem alırım.