nicola mari

Başlatan altay1944, 05 Şubat, 2022, 18:10:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

nicola mari çizimi hangi çizgiroman olursa olsun farklı bir lezzet alıyorum. Genelde dylon dog çizimlerinden tanısam da nathan never de çizdiğini biliyorum. Kısaca tüm mari çizimlerini toplamak ve okumak istiyorum. Elimizde genel bir çizimleri listesi oluşturabilecek yardıma ihtiyacım var.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

altay1944

kahraman ve macera bazında liste...örneğin nathanın hangi macerası dylan dog un hangi macerası gibi.
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 05 Şubat, 2022, 22:25:59
kahraman ve macera bazında liste...örneğin nathanın hangi macerası dylan dog un hangi macerası gibi.
Dylan Almıyorum ama sana öneride bulunabilirim Bonellinin sitesini aç Dylan listesine bak orada her sayı için yazar çizer ekibi yazıyor oradan nicola mari olanlara bakabilirsin yoksa öbür türlü tek tek ayırmak zor ,ancak takım olarak alan biri bilir sorunun cevabını

Zeljko

Alıntı yapılan: altay1944 - 05 Şubat, 2022, 18:10:10
nicola mari çizimi hangi çizgiroman olursa olsun farklı bir lezzet alıyorum.Genelde dylon dog çizimlerinden tanısamda nathan never de çizdiğini biliyorum.Kısaca tüm mari çizimlerini toplamak ve okumak istiyorum.Elimizde genel bir çizimleri listesi oluşturabilecek yardıma ihtiyacım var.

Aşağıda çizdiği hikayelerin kronolojik bir listesi var size yardımcı olacaktır-91 yılında ad yayıncılıktan çıkan Yasak Bölge hikayesiyle(NN ilk 10 hikayeme girer)Bonelli bünyesinde çizmeye başlamış

https://www.ubcfumetti.com/ubcdb/?pe=Nicola%20Mari&opt=title&pos=3
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

altay1944

Alıntı yapılan: Zeljko - 05 Şubat, 2022, 23:13:28
Aşağıda çizdiği hikayelerin kronolojik bir listesi var size yardımcı olacaktır-91 yılında ad yayıncılıktan çıkan Yasak Bölge hikayesiyle(NN ilk 10 hikayeme girer)Bonelli bünyesinde çizmeye başlamış

https://www.ubcfumetti.com/ubcdb/?pe=Nicola%20Mari&opt=title&pos=3

teşekkür dostum şimdi sıra bu kitapları bulmaya kaldı.
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ