Sergio Bonelli Vefat Etti

Başlatan hanac, 26 Eylül, 2011, 13:10:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sefik

Çok üzüldüm,çocukluğumun,gençliğimin ve umarım ihtiyarlığımın en eğlenceli, en stresli, en heyecanlı saatlerini onun sayesinde geçirdim ve geçiriceğim.
Allah rahmet eylesin

guantanamo

Akşam üzeri haberini aldım insanın içinde sanki birşeyler kopuyor
Allah mekanını cennet etsin

Berkdinho

Açıkçası hâlâ çok şaşkınım. Hani belli alanlarda simge isimler olur ya, ölmemesi gerekir diye düşünürsünüz. Sergio Bonelli de çizgi roman için böyle simge isimlerden biriydi. Allah rahmet eylesin. :(
   Bu arada Lal Kitap da Ekim ayı yayınlarından bazılarını koymuş ve Sergio Bonelli'nin ölümüyle ilgili bir yazı da eklemişler. Ayrıca yeni seriler ve KM serilerinde de yas amaçlı olarak logolar siyah basılmış. Bu davranışlarından dolayı Lal Kitap'ı da tebrik ederim.
The Right Man When Things Go Wrong

Pulluk

Bu aralar oldukça yoğun olduğum için ancak bugün haberdar oldum Bonelli'nin vefatından :-\ Toprağı bol, mekanı cennet olsun :'( Umarım ki vefatı, Bonelli yayınlarının geleceğini olumsuz etkilemez ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

FerdiFon

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Ahmet Çakay - 29 Eylül, 2011, 22:30:47

Grazie  Sergio ...

Çok güzel bir resim olmuş. Bonelli'nin anısına çerçevelendirilcek tarzda...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Güzel  :), düşündürücü   ??? ve hüzünlü  :'(
Darkwood Sakinleri..

NIC

Allah rahmet eylesin, yıllar önce babası öldüğünde de üzülmüştüm, ama Nolitta'nınki daha bir sarsıcı oldu :'(

connyapku

Allah rahmet eylesin ust uste cok aci oldu cizgi roman dunyasinda bir kan kaybi daha mekani cennet olsun huzur icinde yat buyuk usta :-[

Cantürk

Alıntı yapılan: connyapku - 28 Eylül, 2012, 19:59:27
Allah rahmet eylesin ust uste cok aci oldu cizgi roman dunyasinda bir kan kaybi daha mekani cennet olsun huzur icinde yat buyuk usta :-[

Öleli bir sene oldu...

connyapku

haklisin belirtmedim neset ertas dan bahsetmistim ust uste geldi.

Mister NO

Hayatımızda önemli izler bırakan büyük ustanın anısına...